reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

jagódka fajnie pocieniowane, a kolorek miałaś czy też Ci zrobili?

łoooo i gratuluję orgazmów ;) ja już nie pamiętam co to, bo na razie abstynencja :-D

dziewczyny czy przy zapaleniu pęcherza czy czymś podobnym jest odczuwalny ból (takie kłucie) w dole brzucha - tak jakby jajniki, ale jednak nie to... że parcie na mocz mam to zrozumiałe, ale siku wychodzi mi tak strasznie wolno i boli. Zrobiłam ponownie badanie moczu w piątek i jutro będą wyniki, ale zaczyna mnie to martwić, a w poprzedniej ciąży w ogóle nie miałam problemów z moczem.
 
reklama
jagódka fajnie pocieniowane, a kolorek miałaś czy też Ci zrobili?

łoooo i gratuluję orgazmów ;) ja już nie pamiętam co to, bo na razie abstynencja :-D

dziewczyny czy przy zapaleniu pęcherza czy czymś podobnym jest odczuwalny ból (takie kłucie) w dole brzucha - tak jakby jajniki, ale jednak nie to... że parcie na mocz mam to zrozumiałe, ale siku wychodzi mi tak strasznie wolno i boli. Zrobiłam ponownie badanie moczu w piątek i jutro będą wyniki, ale zaczyna mnie to martwić, a w poprzedniej ciąży w ogóle nie miałam problemów z moczem.

Kolor miałam, aż takiego bonusa cenowego nie było:-) to szkolenie ze strzyżenia było. A farbowałam jakiś tydzień temu, więc i tak bym nic nie robiła. Ale zepsułam sobie kolor bo miałam bardziej czerwony, ale to przez mojego męża - nalegał, żebym inną farbę wzięła, no i niestety wzięłam.

Tak pieczenie cewki moczowej jest jednym z objawów, mocz zazwyczaj ma mocniejszy zapach, sika się z trudem i bólem, często, a małe ilości. Uwaga! W ciąży często zapalenie układu moczowego przechodzi bezobjawowo, więc badania moczu trzeba wykonywać regularnie. Profilaktycznie można brać żurawit, zakwasza mocz i nie rozwijają się tak bakterie, jak normalnie. Kup sobie i łykaj.
 
A co to jest seks?:-D Nie współżyję wcale, boję się o tą torbiel, poza tym ciągle chorujemy, albo on albo ja i wolimy się nie wymieniać zarazą. No i ochoty też jakoś nie mam, mimo, że to zawsze ja inicjowałam zbliżenia i niezłe płotki stawialiśmy podczas starań
 
Madziorka cieszę sie że wyjaśnione wszystko.

My nie seksimy sie tak często jak wcześniej przez moje rewolucję zoladkowe wieczorne. Po prostu ledwo żyje a co dopiero sie ruszać... Ale powoli mijają więc mam nadzieję że niedługo sobie odbijemy


A, jestem za znalezieniem sie na fb. Z poprzedniego forum miałyśmy grupę zamknięta na fb i tam plik z nickami, imionami i nazwiskami i telefonami
 
Witajcie dziewczyny. Widzę, że wiele się u Was dzieje :D Jagódko bardzo ładne włoski :D
Gratuluję doznań erotycznych :D
U mnie to mąż jest bardzo ostrożny, a poresztą niedawno skończyłam leczenie pimafucinem, a do tego włączył mi się większy pies ogrodnika, i każdy zapach mnie drażni. Mogę zjeść pistacje a po 5 minutach ich zapach z ust mojego męża mi przeszkadza, masakra jakaś.....

Madziorka trzymam za Was kciuki :D
 
jagódka fajnie pocieniowane, a kolorek miałaś czy też Ci zrobili?

łoooo i gratuluję orgazmów ;) ja już nie pamiętam co to, bo na razie abstynencja :-D

dziewczyny czy przy zapaleniu pęcherza czy czymś podobnym jest odczuwalny ból (takie kłucie) w dole brzucha - tak jakby jajniki, ale jednak nie to... że parcie na mocz mam to zrozumiałe, ale siku wychodzi mi tak strasznie wolno i boli. Zrobiłam ponownie badanie moczu w piątek i jutro będą wyniki, ale zaczyna mnie to martwić, a w poprzedniej ciąży w ogóle nie miałam problemów z moczem.

Kochana u mnie tak sie objawiało zapalenie pęcherza , które wyleczylam amotaksem aczkolwiek parcie na pęcherz zostało. Gin mówi że to macica uciska.

Jeśli chodzi o seks to wczoraj było fajnie ale nie zawsze jest. Drugi trymestr sie zaczyna i od razu czuć różnice ;-)
Jagódka uwielbiam takie włoski, często takie nosiłam jak miałam długie włosy.
Co do fb to boję sie że jak tam utworzymy grupę to tu nam wątek umrze. Tak nam sie stało w październiku 2011 :-(
 
hej
Mi się podoba tak jak jest, nie chcę uczestniczyć na fejsbuku w grupie ciążowej.. poza tym podoba mi się ta anonimowość. i mamy bardzo fajny wątek.

dziś rano po wstaniu strasznie mnie zarzucało.. musiałam się położyć jeszcze na chwilkę. po śniadaniu lepiej..ale mam dziś wigilie w pracy.. mam nadzieje ze wykręt, jest autem nie piję wystraczy i że mnie nie cofnie od sledzika. nie chcialabym przy wszystkich leciec do kibla.. w dodatku tylko jedna kolezanka zna prawde :)
 
minisia, fajne dzieciaki :))) pewnie grzeczne były jak Mikołaj przyszedł :)

jagódka, bardzo fajna fryzurka!

Mnie tez się podoba jak jest za fb nie przepadam, ale zdecydowanie wolałabym grupę zamkniętą. Ja jednak mam opory przed pisaniem w tak bardzo dla każdego dostępnej formie. Czy na bb mozna taka grupę zamknietą stworzyć?
 
reklama
co do fb to zgadzam się że jak założymy tam grupę to tutaj forum ucichnie u mnie na marcowkach 2012 też tak się stało tyle że my przeszlysmy na fb dopiero po porodach , nie chciałabym żeby tak się stało tutaj
 
Do góry