reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Nie no, wiem że to raczej niemożliwe. Myślę że zbyt mocno sie przytulalismy i mi się macica postawiła. Raz już byłam w ciąży więc wiem jakie.są pierwsze ruchy ;).
Jagódka pochwal sie na grupie zdjęciem :)
 
reklama
Na jakiej grupie?

Zamazałam twarz i wrzucę tu: DSC_0613a.jpgDSC_0614a.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0613a.jpg
    DSC_0613a.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC_0614a.jpg
    DSC_0614a.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jagodka ladnie:)
Jak.ja wymarzlam ..siedze w domku.i pije herbatke z cytryna ...podsumowanie wyprawa nie byla warta zachodu ehh... ale coz nie sprawdzilabym to bym nie wiedziala..
20131215_120341.jpg
 

Załączniki

  • 20131215_120341.jpg
    20131215_120341.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Jagodka super fryzurka, zazdroszczę długich włosów !

Elifit to nie możliwe żeby ruch dziecka był, bobas ma teraz kilka cm....

Ale mnie zmulilo...mąż pojechał na siłownię a ja z Ola do łóżka i padlam szybciej niż ona... Obiad nie zrobiony, na szczęście mam z wczoraj trochę zupy i może pizzę zamowimy....
 
Łuhuhu, jestem zadowolona! No więc z długości poszło..z dołu 2cm:-p a z góry jakieś 20cm:szok: Mam fajną nowoczesną fryzurę, jestem zadowolona. Mocno pocieniowane, góra lekka, od spodu ciężkie długie pasma. Gdyby nie dolna warstwa to miałabym krótszego boba:tak: z dłuższym przodem. Ciężko wytłumaczyć, ale jestem zadowolona:happy:
To super:-D najwazniejsze ze Tobie sie podoba:-) normalnie chciałabym zobaczyc Twoja fryzurke. Co myslicie aby na zamknietym watku wymienic sie danymi np na FB ????:rofl2::laugh2::rofl2:
Heh nie doczytałam jeszcze a pisze hehe teraz widze fotke super naprawde :-D
Ps. pomysł podczymuje :laugh2: piszcie co myslicie o tym:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja tym bardziej bo chyba czeka mnie wiecznosc bez meskiego czlonka.hehe...nie ma to jak samotnosc :) dobrze ze calkiem nie jestem sama i mam malenstwo i rodzine...ale faceta mi brak hehe
 
reklama
dziękuje dziewczyny za miłe słowa a więc po dzisiejszym dniu mogę powiedzieć że jest już dobrze a nawet lepiej ale już byliśmy na granicy rozstania i odwołania ślubu ale puki co wszystko wyjaśnione poprostu mój M czuję się niedoceniony i niedopieszczony
jagoda super fryzurka i fajny kolorek ;-)

co do brzuszkow to w pierwszej ciąży aż do 7 miesiąca wygladalam jakbym za dużo zjadła dopiero później wyskoczył mi brzuszek a teraz szok bo wyskoczył prawie odrazu i teraz będąc w 2 miesiącu jest już spory

ada ja bym na twoim miejscu wróciła do poprzedniego lekarza powodzenia i czekam na wieści
 
Ostatnia edycja:
Do góry