reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witajcie!dziękuję za miłe slowa... dziś mam juz się trochę lepiej, wyplakalam się na cmentarzu i przyniosło trochę ulgi! Piszecie o chlebie -mam w zanadrzu jeden świetny szybko przepis na chleb- postaram się wrzucić później.
Oliwii wczoraj dałam flipsa z hioppa ale też nie bardzo jej podeszlo. Lilla ja właśnie myślę że nie będę chciała dawać oliwii danonkow czy innych słodkich serkow tylko raczej naturalny z owocami. Jeszcze raz polecę grupę BLW przepisy - tam sa świetne i nie tylko dla tych co stosują BLW - ofkors :)
 
reklama
kasiuchna grupa BLW przepisy to na fejsbuku??
dziś mój młodzieniec jadl ładnie jabłko i chleb z ręki może BLW by polubił??
moja koleżanka daje córce po prostu jogurt naturalny bez owoców, bardzo lubi, na pewno dawała jak miała 10miesięcy, nie wiem kiedy zaczęła.

cos jeszcze miałam napisać ale zbyt zmęczona jestem
 
U mnie cisza... I mam nadzieję że długo będzie trwać. Udało mi się ogarnąć szybciej towarzystwo. Śpią, a przynajmniej tak mi się wydaje. Mąż z pracy dopiero jedzie. Padnięta jestem.

Kum jak u was ze zdrowiem?

Danonki - największe ścierwo wg mnie

Wy już takie postępy robicie w diecie a ja jeszcze nic nie wprowadzam... Zacznę chyba w przyszłym tygodniu.


Okres... Czy każda miała od razu regularny??????
 
Katko u nas chyba lepiej, ja wyzdrowiałam, młodzieniec moim zdaniem ma mniejszy katar i mniej kaszle.
a okres miałam raz dopiero. miesiąc po skończonym kp.
 
Katka nie jesteś sama. My tez na etapie mleka i kaszki sinlac. Niedługo znów zacznę wprowadzac jak sie kupy unormuja. Wiem tylko ze gluten odstawiam do 10-12 miesiąca, z mięsa spróbuję tylko królika. A i jajko tez na pewno nie teraz.
Zamiast sprzatac to siedzę i gapie w tv...
 
Witajcie, ledwo doczytałam co u was.
Niestety nie mam sily odniesc sie do waszych wpisow, wybaczycie?
dzis zmeczyly mnie emocje, zal i smutek. Dzis dwa lata jak urodzilam chlopcow. Jutro minie dwa lata jak Tymek zmarl. Ehh, jak wrócę do żywych to się pojawie

Kasiuchna dużo siły. Chłopaki na pewno nie chciałyby, żebyś smutna była...

Dziewczyny jak to jest z remontem w domu z takim maluchem? Lepiej poczekać czy przenieść sie na czas remontu?
Katka ty mowilas cos o remoncie? Jakis taki większy robicie?

Kurcze,ale te dzieci rosną juz mala Zolka będzie kanapki jadla.
Ja wczoraj dalam malemu chrupka ale on się nim bawil,chwile possal i wywalil. Nie kuma jeszcze bazy.

Kornela zalezy co chcesz remontować, bo jak jakieś drobne przeróbki to zostałabym na miejscu, ale jak taka grubsza robota to przeniosłabym się gdzieś. U mnie tez remont, ale jestem na miejscu, bo po pierwsze nie wiem ile to jeszcze potrawa, bo robione na raty, a po drugie zamykam drzwi i nie wchodzę tam z dzieckiem - fakt kurzu czasami trochę jest, ale staram się ogarniac na bieżąco.

hej
bylismy u lekarza i lekarz powiedział że mam robić to co robię, czyli inhalacje, woda morska, nasivine na noc i ewentualnie mozna nacierać i poklepywac jak kaszle. musze na necie wyszukać cos na nacieranie klatki - myslałam że są same od 3 roku ale lekarz mowi że są dla mniejszych - także to na kaszel może być, oskrzela czyste, szczepimy się za tydzień jeśli będzie okej. no i czas do żłoba bo mi się zaraz urlop skończy na ten rok.

chleb daję żytni na zakwasie, taki naturalny, albo zwykły biały przenno żytni - one sa miękkie. teraz daje mu piętkę lub skórkę to sobie ciumka, nie wiem czy coś zjada... tez jest bezzębny. ale lubi. tez może nie długo spróbuję z masełkiem.. nie chce jeśc zupek ostatnio. tostowy strasznie ulepszony i ma datę wazności 3 tyg co już o nim źle świadczy

z tymi jogurtami dla niemowląt to sama nie wiem. można dawać chyba przetwory mleczne po 10 miesiącu? wolałabym dac zwykły jogurt niż ten co na półce stoi a nie w lodówce nie wiadomo z czym. choc jakbym miała kupione to czemu nie. na wsi widziałam u mojej znajomej jak dziecko 8miesięczne piło mleko od krowy.... także wiecie...

ser żółty bym się wstrzymała dłużej bo ciężko strawny, ale homogenizowane serki i twarożki szybciej.

dlaczego nie idziesz na L4 na dziecko chore? bez sensu marnować sobie urlop....

i ser żółty ma bardzo dużo soli w sobie także odradzam dzieciom. No i danonki....porażka!!!!
 
reklama
Do góry