reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Dzien dobry!

Co tam Pola? Tak serio, serio, to ja nie mam pewnosci jak masz na imie :/ podejrzewam natomiast, ze Tymek nie spal w nocy tak jak powinien, marudzil od rana, byl zmeczony i nie chcial spac, nie chcial jesc, utaplal sie i wszystko w kaszce, w koncu zasnal? Takie rozrywki zafundowal mi Adas... ;)

Same problemy spadly mi na glowe wczoraj :/ chyba dzisiaj ubiore kask ;)

Milego dnia!
 
My wstaliśmy zadowoleni po 9....:-)
Maly mi w nocy stracha narobil. Chciałam go przytulic,patrzę nie ma go,zerwalam sie w panice a ten przekrecil sie na brzuch i na wysokości kolan moich byla jego glowa. Caly odkyty,nogi jak lody... Zastanawiam sie czy nie wsiąść go do nas w środek....
 
Dzien dobry!

My juz 1,5 godz. na spacerze, dziecko spi, bo dzis pobudka byla przed 7. Faaajnie slonecznie i cieplo (jaak na zime oczywiscie;-))

Moja tez sie rozkopuje:-/ ale spiworek to zloooo:-/ i caly blok musi o tym wiedziec,ze matka chciala go zalozyc:-)

Wspolczuje nocek.
Milego dnia!
 
reklama
Do góry