reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Moja mama nie umiala mnie przystawic bo miała wklęsłe brodawki a nikt wtedy nie był chętny do pomocy.. 'widocznie nie się nie da' dostała zapalenia piersi i skończyło się po tygodniu zastrzykiem z blokadą. Ja miałam ten sam problem co mama ale położna w końcu nas z W ustawiła i karmimy już 8my miesiąc. Ciotka z kolei opowiadała, że po 3 miesiącach kazali w nocy przepajać herbata bo dziecko w tym wieku powinno się oduczać jeść w nocy... Swoją drogą moja mama też mi tak zalecała :D
A my na spacerku :)

Ja sterylizuje butle jak wszystkie zuzyjemy czyli co 4dni razem ze smoczkami chociaż zastanawiam się nad sensem bo miseczki i łyżeczek nie strerylizuje :)

A jogurty to chodziło mi o te deserki w sloiczkach dla dzieci. Dostałam takie morele w jogurcie ale jeszcze boję się podać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilla pewnie, że możesz. Tylko pamiętaj, że te zwykłe jogurty różnią się od tych dziecięcych, które są po 6 miesiącu
 
Makota ja juz odpuscilam to wyparzanie. Od miesiąca myje w gorącej wodzie z plynem i dokladnie plucze. Raz na 3-4 dni zaleje wrzątkiem i tyle..... Skoro miseczki i lyzeczki po kaszach itp nie wyparzam to i z butla dalam spokój a bylo ciężko bo miałam schiza na tym punkcie i do 6 miesiąca wyparzalam po każdym karmieniu.

Mnie mama nie karmila wcale piersią bo po porodzie lezalam miesiąc w inkubatorze a ona byla w domu.... Moj mąż tez na mm od urodzenia
 
Ostatnia edycja:
Napisano że od 8 m-ca można normalne jogurty dawać. wiec może będę mogła trochę naturalnego dać i z owocami mieszać. może zrobię sama jogurt naturalny :) Linki na rozszerzeniu wkleiłam.
 
Ja juz dawno daje deser z jogurtem, tutaj jest od 5m-ca, ja dalam jakos po 6. Dzis np na deser byly brzoskwinie z bananem i jogurtem.
Ale fakt, lepiej kupic naturalny i dorzucic owoce.

Chleb dla Laury,zeby sobie possala chce upiec sama.
W ogole to odrzucila mi flipsy:-( ehhh, ciezko zrozumiec jest kobiete:-D
Jestem dzis padnieta, bylysmy na dluuugim spacerze i tak jak wczoraj nogi w tylek mi wchodza:-/
 
reklama
Do góry