reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kornela kościelny był :tak: we wrześniu 2013r. Dwuletni Aru się na nim bawił. A potem się stała Zuzia :) prezent od Boga heh :p

Podusia za 2 zł :D
 

Załączniki

  • 1422619292726.jpg
    1422619292726.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 39
reklama
hej
dziękujemy za życzenia
byliśmy o lekarza. powiedział że nie widac objawów infekcji (gardło, nos, uszy) i mozliwe że to 3dniówka..więc byłby ciekawy zbieg okoliczności..... zobaczymy

pic nadal nie chce. trochę udało mi sie łyżeczką podać herbatki owocowej - niestety posłodzonej, ale już wolę dac cukier niz nic do picia...

a ibum bananowy bardzo smakuje :) no ale słodzik o smaku bananów.. wolałabym żeby to była glukoza czy cukier niż słodzik... ale ma być również odpowiednia dla cukrzyków..

katka ja nie jestem w stanie ogarnąć małego mieszkania... więc odpadam.. ale chętnie mogę zjeść ciasto - najpierw musimy wyzdrowieć, chyba że chcecie 3dniówkę. ja ciebie zaproszę na nowe mieszkanie, w tym naszym starym wstyd ludzi przyjmować :)

my razem 11 lat........... ale zleciało... a 6 lat po ślubie było w lecie
 
Katka super ze dobrze się skończyło.
Elifit super poduszka choć nie w moim stylu.
Bylam u przyjaciółki na herbacie. jej dwulatka jest mega zazdrosna o maluszki odkąd się jej siostra urodziła.
Teraz juz ponad godzinę spaceruje bo w sumie to pierwsza drzemka. Z pierwszej szczekający pies Zolke obudził. ładny dzisiaj dzień tylko mroźny.
Jutro idziemy na urodziny do znajomych. Roczek ich córeczki. ja ich w sumie raz w życiu widzialam, ale zostaliśmy zaproszeni chyba dlatego ze się z ich przyjaciółmi przyjaznimy.
glodna jestem. która wpadnie na tosty i kawę?
 
Katka dobrze, że już w domu.

My 10 lat razem i w czerwcu 5 rocznica ślubu.
Byłam na chustomacance, ech w głowie mi się kręci od tych kolorów :)
 
Hellol:)

Katka dobrze, że już ok wszystko i w sumie, że nie było nic poważnego. Co do sprzatania to ja wpadne do ciebie ale potem ty do mnie ok ?? U mnie też tornado w chałupie przeszło
Kum zdrówka życzę.
Kornela my z moim w tym roku w sierpniu 8 rocznica bycia razem i 3 po ślubie :) Ale ten czas leci:)
Lilla fajnie, że jakaś imprezka się szykuje:) Ja po wizycie tesciów mam dość odwiedzin imprez i spotkan. Przynajmniej na razie :)

Kolejne dziecko chciałabym mieć za jakieś dwa lata zeby maksymalnie 3 różnicy było ale nie wiem czy mój się zdecyduje. Zobaczymy jak będzie:)

Julka teraz drzema, mąż idzie do pracy więc mam dosłownie chwilkę zanim mój kluseczek wstanie. Tak jak pisałam syf mam w domu muszę się jakoś z tym ogarnąc:/ Ehh lecę do juli. Swoją drogą na mojego szkarba żadne metody na przedłużenie drzemek nie działają. Jedynie jak się położe obok.

Miłego dnia :)
 
Witam popołudniowo :)

Tata poszedł z dzieckiem na spacer to mam trochę czasu na ogarnięcie mieszkania. Zrobiłam porządek w ubrankach Małego i co ładniejsze rzeczy 62 i 68 schowałam do skrzyni i na dno szafy a resztę do wora i pójdzie dalej w obieg :)
Teraz muszę odkurzyć, z psem wyjść i obiad nastawić. Wieczorem odwiedza nas mama chrzestna od Wojtka więc wieczór wolny :) Dobrze trafiliśmy z naszą mamą chrzestną bo przyjeżdza chrześniaka odwiedzać minimum 2x w miesiacu bo go uwielbia :D
A my uwielbiamy ją bo wtedy mamy wolne :D Dzisiaj w ramach wolnego obejrzymy sobie mecz szczypiornistów :)

Z innej beczki: zaprosił nas ostatnio nasz bardzo bliski przyjaciel na urodziny - czterdzieste. Będzie solidna biba w restauracji, tańcami i jak pogoda pozwoli to z kuligiem ( bo to w górach). Mamy do Wisły jakieś 45 km więc odpada pojechać tam na chwilę, wrócić położyć Wojtasa do spania i znowu pojechać bawić się dalej. Brałyście kiedyś dzieci swoje na takie 'grube' imprezy? Nie wiem jak on się zachowa, czy będzie umiał zasnąć... zresztą nawet nie mam gdzie bo w spacerówce to takie lipne spanie. Boję się, ze się rozreguluje i nie będzie potem chciał w nocy spać.
Poza tym czy nie zaszkodzi mu głośna muzyka. Czy to w ogóle ma sens? Zostawić go w domu też nie mam zabardzo z kim eh
 
Widzę las rąk do pomocy :-D już posprzątane. Tylko firany muszę wyprać, wyprasować i siup na okna...

Kum trzymam za słowo ;-) jak.coś to się sama wproszę! :-D

Limonka ach trzeba było się wcześniej zgłosić , teraz sprzątaj.sama :p :-D

Elifit poduszka świetna i cena powala ;-)


My razem hmm... Lat 13 a po ślubie 3 ;-) stare małżeństwo :-)
 
Katko, całe szczęście że u Was ok. Przestraszyłaś mnie mocno.

Lilla, a ta zupa bez soli jest? Ja bym chyba nie dała takich warzyw jeszcze ale ja to panikara jestem.
 
reklama
Do góry