reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Mam swieczki zawsze w oczach jak czytam o tych przejsciach na poxzatku z Laura. Dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo...
Dzuewcztny a Wy dlugo jestescie z mezami swoimi? My 2,5 roku po slubie, przed slubem 6 lat czyli 8,5.
 
reklama
Katka pisz nam co się stało

Ja przy Oli po porodzie miałam depresję, ale udało się ogarnąć, teraz miałam wyrzuty, czy jej nie zaniedbam. Nadal czasem mam, ale staram się jakoś dzielić czas. Bawimy się razem, klocki układamy a Zuzia je zjada na przykład :-) najgorzej jak Zuzie boli brzuch i płacze strasznie o wtedy ja tylko Zuzia się zajmuje, a Ola musi sobą sama, ale potem nadrabiamy :-) była Ola zazdrosna przez jakiś czas, ale teraz, jak Zuzia jest już coraz bardziej kumata i komunikatywna, jest coraz lepiej. A niech przyjdę do przedszkola sama bez Zuzi, to dopiero jest obraza! Trzecie bym chciała, ale zobaczymy jak wyjdzie, najmłodsza już nie jestem...
Sprzątanie... Ogarnięte mam ogólnie, odkurzam ostatnio codziennie, bo się nosi piach, w szafkach niektórych mam.zamęt :-) ale jakoś nie jest mi z tym źle :-)
 
Dzień dobry. ja tylko na chwilę i dalej spać.
My z mężem trzy lata razem, i we wrześniu był rok po ślubie.

Tez mam łzy w oczach jak czytam opowieść Mamy B.
Na szczęście dobrze się skończyło.
 
Spaliśmy prawie bez przerwy do teraz! Lubię to :). Wojtek spał dużo na brzuchu nie wiem co się tym dzieciom tak przywidziało :D
My z mężem mieliśmy 4 lipca pierwsza rocznicę która prawie przepłakałam :D szybko nam poszło hehe, a razem jesteśmy pięć lat :)
Elfit będziesz decydować się na 3 cc? Bo mnie wszyscy mówili ze 2 cc i koniec, że trzecie to już igranie z ogniem i prawie pogodziłam się z Tym, że nie będę mieć wiecej niż dwójkę dzieci ...
 
Ostatnia edycja:
Hej hej
Przez ten szpital nie wiem.gdzie przód a gdzie tył hehe Natalka się stęskniła i nie odstępuje mnie na krok a mąż mój wraca dziś w nocy.

Do szpitala trafiliśmy przez ostre wymioty Oliwii. Zaczęły się nagle, bez gorączki i biegunki. Na drugi dzień doszły do tego brzydkie kupy. Potem nagle wszystko ustało.
Wszystkie wyniki w normie, rotawirus i inne jakieś podstawowe wyszły ujemne. Dziwne. Na szczęście tylko na tym się skończyło.

Nie doczytam was teraz, przepraszam. Muszę ogarnąć wszystko dookoła.
 
oj dziewczęta się porobiło... maly zaraził sie ode mnie!! dziś rano jak go wziełam to był gorący - 38st. idziemy do lekarza chociaz nie ma więcej objawów, ale po mnie widać co i jak.... a w dodatku jutro wekend. teraz zalulałam go na drzemkę i jęczy przez sen....... i nie chce pić!!!!!!!!!! nawet mu posłodziłam rumianek. wypluł. nie mam pomysłu. o i tym razem to jest prawdziwe marudzenie bo mam straszne wyrzuty sumienia że jest chory przeze mnie. może za mało dbałam o higienę w czasie choroby? no niestety ale smarkałam przy nim bo mi z nosa leciało - nie chciałam aby na niego kapało... itd. miał sam siedzieć???? nie wiem. dobrze że przed wczoraj kupiłam w końcu termometr i inhalator... pójdą w ruch.

ja poródu nie wspominam źle. bolało strasznie ale nastawiłam sie na to że tak będzie. był dość długi. ale połóg. dwa tyg miałam depresje - dobrze że tylko tyle i tak mnie bolało że nie mogłam chodzić, nie mogłam sie wyprostować jak stałam - szlam do kibla zgięta w pół. mam nadzieję że skoro ciąża inna to i połóg inny. i będę prosic o szwy zewnętrzne nie rozpuszczalne.


edit
Katko dobrze że się wszytko dobrze skończyło!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry dzien!

Katka, dobrze, ze to nie byl zaden rota i ze juz wszystko ok...

Kum - daj spokoj. Nie Twoja wina, ze synek sie rozchorowal. Mialas cala dobe nosic maseczke i rekawiczki?

Z M jestem 10 lat z krotka przerwa ;) 3 mc po slubie

Das od 1 do 3 imprezowal. Teraz spi. Jak wstanie dostanie kasze i ok 12 pojdziemy na zimowy spacer i po wynik morfologii.

Milego dnia
 
Do góry