reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kasia Sierpień - mam tak samo. Huczy buczy i jęczy ciągle.
Mam nadzieje ze to minie. Może zęby idą i dlatego tak marudzi.

Nie mam głowy żeby odpisywać bo MAM JUTRO ROZMOWE O PRACE. Denerwuje się strasznie. Nie jest to nic ambitnego ale zawsze jakiś grosz wpadnie. No i musiałam nianie na szybko szukać. dobrze ze jedna koleżanka ma wolne. Ta po cesarce tez w domu jest ale wole jej nie przemęczać.
 
reklama
Wiecie co mnie wkurza??
Gdy piszę i piszę i wciskam strzałkę by wkleić post a tu DUPA! Nic się nie wkleja, post trafia w przestrzeń kosmiczną a mnie szlag trafia!!!
Właśnie tak.dziś mam. Ehhh
 
Makota, wiem,że prosiłaś :tak:Pytałam potem po co Ci ubranka chłopięce mniejsze niż Twój Adaś?
Bo ja mam głównie 62, 68 teraz.
Jeśli chcesz mogę wrzucić na bazarek.
Teraz zrobiłam paczkę własnie z większych 62 i 68. 74 jeszcze na styk dają radę więc poczekają na następną paczkę.

Elifit, coś może się znajdzie. Popatrzę i ew wrzucę zdjęcia
 
Na samą myśl o rozmowie o pracę dostaję telepawki. Oczywiście kciuki trzymam ale się denerwuję bo sama chcę ją zmienić....


W ciągu kilku miesięcy mam kolejny raz zapalenie zatok. Czy ktoś miał podobnie ja się pytam????????? W szpitalu mi lekarz powiedział że to nie jest normalne. Idę zatem w piątek do rodzinnego i zamierzam wyjść usatysfakcjonowana tylko nie wiem w jaki sposób hehe badania jakieś, tabletki? Cholera wie czego oczekiwać!!!

Ubranka - dziś robiłam wielkie segregowanie ciuszków dzieci i moich.
Dziecięce mi się już nie przydadzą raczej...
 
Katka ja mam tak jak ty, co chwila zatoki chore i mało tego, ucho zatkane!

Dziś u mnie szpital...mieliśmy pediatre na wizycie domowej. Ale jakaś dziwna baba... Ola dostała temp w pół godz 38,5 i rosła nawet po ibuptpfenie...Zuzie bolał brzuch..Dostała Ola syrop, Zuzia krople do nosa, na brzuch nic nie Powiedziała, kazała probiotyk dawać, tyle to sama wiem...Zuzia cały dzień przeplakala, teraz zwymiotowala i w końcu odzyla...i zaczęła sikac, bo od południa nie sikala wcale. Ola zdrowa, przeszła choroba wraz z temperaturą....
 
Elifit i Angelika jestem na tak odnośnie spotkania, tylko u mnie problem z piersiami muszę karmić co 3h, a chcecie teraz czy bliżej wiosny?Ja do Mielca mam 80 km.

Malgorzatkar zdrówka dla Olenki.

KOrnela ja mam zawsze problem z wnętrzami ale postawiłabym na dywan w mocnym akcencie. podsyłam ci link do bloga mi podobają się dywany z obu postów:)
dekorator amator: Pasy, pasy, pasy...

dekorator amator: Zimowe przymiarki

zawsze można kolor powtórzyć w dodatkach w pokoju:D

Makota ale kaszę mannę taką ugotowana dodać do swojego mleka?

Kasia sierpien ja tez mam taki plan jak ty na dziewczynkę:D ale czy się uda:D ja też odkładam ubranka.

Widzę że to taki etap u naszych dzieci mój też cały czas jęczy i marudzi.

Mamo bobasa świetnie cię rozumiem ja też jestem zła matka. U nas K musi jak najwięcej leżeć na brzuchu ale żadna babcia tego nie rozumie:( teraz będziemy jeździć na rehabilitację 2 razy w tygodniu po 50km w taki mróz:( dobrze że po pracy z Mż.

Lilla trzymam kciuki za rozmowę.
 
reklama
Do góry