reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Małgorzata - i jaki masz plan na te choroby? Ja zawsze z dziećmi po lekarzach latam ale sama ze sobą muszę w końcu porządek zrobić. Znów zapalenie ucha masz???
Oli coś na żołądku siedziało? Dobrze zrozumiałam?
Zdrowia dla ciebie i całej rodziny!

Undomil - aleś mnie pocieszyła kobieto :-D mam nadzieję że u mnie tak nie będzie bo umrę zanim mi ktoś zacznie w zatokach grzebać. Pamiętam mojego brata w szpitalu... Coś z zatokami bo mu bakterie beztlenowe się dostały. Ała :-(

Elifit - zawsze się tak dzieje gdy dużo produkuję hehe to się potem obrażam na forum ;-)

Mika - święta były ;-) dobrze że grudzień się skończył bo na prawdę miałam.dość tego miesiąca i wydarzeń jakie miały w nim.miejsce.

Limonka - dzięki :-)
 
reklama
Katka chwilowo się Trzymam, ale muszę w końcu się wziąć za te zatoki,bo co chwila bolą i zaraz ucho tez... Zuzia ma coś z brzuszkiem nie tak, Ola po prostu katar duży ma idzie skok temperatury był nie wiadomo od czego i po co...
 
Ja już idę GiB nie krzycz :p

Małgorzata no ja teraz w piątek do lekarza idę. Wiem co czujesz. Ja co prawda nie mam problemów z uszami ale teraz tak przez kilka dni głowa bolała że wstanie z łóżka było mega wyczynem.
Dostałam antybiotyk znów.

U mnie (odpukać) dzieci zdrowe. Natalii te leki na alergię pomagają. Czasem mś trochę kataru ale to i tak nic w porównaniu do tego co było!

Czy ja w ogóle wam pisałam o wizycie u alergologa z nią???
 
Katka no nie kojarzę a nie chcę byś znów poczuła się niewidzialna :p :p więc proszę powiedz jak po wizycie! :)
Katka zapytam ciebie zatokowcu czy masz katar przy zatokach? Bo ja mam ból głowy tam gdzie zatoki ale nos zablokowany właśnie tam wysoko. Bo tak to niby czysto. Zdrówka!
 
Elifit a tabake wciagalas? :p
Mi tfu, tfu przeszlo po regularnym braniu sterydu.
Lilla gratki 7 i trzymam kciuki za rozmowe.
Sokoja gratki zeba.
Makota nasi blizniacy maja podobne nocki. Moj nie wie czego chce w nocy, a ja padam na twarz... :(
Graza cos Ci mialam napisac i nie pamietam.
Kornela mozesz zrobic baze do zupki i codziennie lub co 2 dzien dodawac inny skladnik.
Mamo b. Milo Cie widziec.
Katko a myslalam, ze u Cieboe lepiej... :(
Mika pisalas makocie o tych ciuszkach- ja w glowe zachodzilam po co to jej i czy rodzenstwa nie planuje :p
Kasia moj golden tez sie leni i to juz tak nie fajnie....
 
reklama
Katka mnie nie bylo dzień czy dwa i nic nie wiem o alergologu wirc napisz.
Nasza sunia po stetylizacji tez traci sierść na potęgę.
Rozmowa o pracę wyszła z dnia na dzień. W niedziele usłyszałam że dziewczyna z którą pracowałam w hotelu zmieniła pracę i jest bardzo zadowolona, więc poprosiłam ja o namiary i dzisiaj mam rozmowę. Wiem tylko ze to praca przy taśmie, przy składaniu serwerów :? Niestety gdy poprosiłam o więcej szczegółów to już nic nie odpisała. Problem mam taki że chcę pracować tylko trzy dni w tygodniu żeby młodej nie oddawać na cały tydzień do żłobka. Ciężko podjąć decyzję jak nie wiem dokładnie jakie warunki proponują.
Dzięki za trzymanie kciukow. Do później.

Katka, Elifit, Malgorzatka - współczuję zatok i chorób. Akysz wypędźcie je.
 
Do góry