reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Adas tez walczyl. Dosc dlugo, ale powiem Wam, ze on jeczy na zlosc... Jak zapomni, ze jeczal to sie usmiecha, smieje i znowu. Drze sie, za chwile gaworzy i guga. Jeczal, nosilam - zle, posadzilam - zle, polozylam - zle, lustro - zle, swiatlo - zle, cyc - zle, smok - zle, smok+lezenie obok cyca mamy=Sen. Spi od 19 bez cyca. Pewnie w nocy da popalic..

Pisalyscie, ze starsze rodzenstwo to dobre nianie/klowny :p moja siostrzeca moze tylko stac przy dasiu a ten juz sie usmiecha. Dzis Martynka wybrala marchewke na obiad Adasia i pekala z dumy. Mowila mu, ze to jej wybor i takie tam, a jak dzwonila dzwonkami to das zasmiewal sie w glos. Smiejemy sie, ze to polozna :D

Dajecie juz zupki i miesko?

Uzywacie poduszeczek? Przy tym skoku chcialby sie wtulic, ale boje sie, ze sie udusi :/
 
Makota my mamy piduszeczke plasciutka od urodzenia. On sie w nia ciagle wtula.

Elifit lacze sie w bolu,maly wrzeszczy a zasnac nie moze....:szok:
 
Elifit, a takie miałyśmy dobre dzieci kilka msc temu ;-)

Lilla, ja się spodziewałam,że teraz nie będzie różowo bo moje pierwsze super light było.:tak: Ciężko byłoby ją przebić.

Makota, zupki to taka nazwa tych wszystkich papek. Czy to 2 czy 5 składników. Lekarka dziś powiedziała,że po 6 msc powinien mięsko dostawać. U nas daleka droga bo same warzywka słabo idą.

Moje dziecko jest tak zafascynowane siadaniem,że nawet w trakcie jedzenia musi co kilka łyków usiąść :tak: Jedynie przy max zmęczeniu zjada spokojnie.
 
reklama
Mika to tak jak mojego starszaka.
Z teraz usypia przy cycu.
Z dziś przy karmieniu zupką złapała łyżeczkę i sama chciała jeść ;)


My dzisiaj próbowaliśmy z mięskiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry