reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kum u mnie też dziś minus trzy, ale wiatru nie ma i spacer w planach. Wczoraj też tak było podobnie i mały też był na dworze, jakieś czterdzieści minut ale był;)

Doti no co Ty:eek:

Mężu pojechał do pracy, wysłał mi zdjęcie, 12km za miastem już biało:eek::eek: : ciekawe czy do nas dotrze
 
reklama
Dzień dobry, już w nocy próbowałam coś odpisać, alebb odmawiało mi posłuszeństwa. Dziś u nas też zimno, ale idziemy po sklepach łazić. Prezentów na Mikołajki szukać. Buziaki
 
Doti mam wrażenie, że się przechwalasz :-D. A tak poważnie to GRATULUJĘ!!! Bomba w takim tempie!!!

GiB jeszcze trójki i czwórki Mu zostaną, a dopiero potem przerwa, ale to też różnie bywa.


U nas też tak mroźno, że tylko nos wyciągnęłam za drzwi, żeby podać Mężowi kosz ze śmieciami i stwierdziłam, że absolutnie nie wychodzę.
 
Z tego co ja pamietam to teraz dwójki dolne.
Coś mi się kojarzy ze najpierw 4 rosną a pózniej 3 ale proszę tu o komentarz forumowego dentystę [emoji3]
Córka w wieku 14 miesięcy miała 16 zębów.

A właśnie wróciłam z 1,5 godzinnego spacerku. Jak dobrze się z domu wydostać.
Z Sąsiadką spacerowałam [emoji1]
 
4 wcześniej niż 3 , potem 5. Z siekaczami to różnie bywa,najczęsciej dolne jedynki są pierwsze. Potem albo dolne 2 albo górne 1. Tutaj kolejność dowolna. Widełki dość szerokie są.
Moja córka, nie pamiętam dokładnie kiedy, ale z pewnością przed 2 urodzinami dawno zapomniała o ząbkowaniu.

Doti, W idzie jak burza!!!

My dziś w domu siedzimy. Starsze mały kaszel jeszcze ma, mały katar, ojciec najwięcej , a ja wszystkiego po trochu.
Uśpiłam obie sztuki i mam chwilę na odpoczynek.
Mój synek wstał dziś o 9.45, ja z córką o 8.15.
Spodziewałam się,że wyspany będzie w świetnym humorze ale nic z tego...:no:

Gib fajne pazurki Ci wyszły.

Zaraziłyście mnie szlachetną paczką. Zawsze jednak przy takich akcjach mam obawy czy nie ma tam naciagaczy.Łatwiej byłoby znaleźć kogoś w swoim otoczeniu i mieć pewność, ale nie znam nikogo takiego.
Od kilku tyg zbieram niepotrzebne nam rzeczy do PCK lub Caritasu.
 
reklama
Doti ty chyba masz wtyki u Zębowej Wróżki :p

Sokoja jak zdrowie?

Pola sprawdzałaś tabelkę skoków?

Wrócilyśmy ze sklepów i od razu piesy na spacer zabralysmy. Mloda w body, cienkiej bluzeczce, spodenkach, skarpetkach i kombinezonie pluszowym po powrocie miała o cieple ciałko więc jest ok.
 

Załączniki

  • 1417441684122.jpg
    1417441684122.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 35
Do góry