reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Makota jak pomaga to jest Twoim sukcesem wychowawczym:thumbup:
Cześć Pola:D
Katka emu to buty takie, wg mojego męża najbrzydsze buty świata;) na naturalnych sposobach się nie znam, ja tam ufam farmacji;)

Spać! !!!!!!!!
 
dobryyy....
ja też ponarzekam - Starszy obudził się z kaszlem, katarem i stanem podgorączkowym - fuck!!!! ja się lekko przyduszam od kaszlu, a Maleństwo dziwnie kicha, coś Mu w nosku furczy i marudzi odkąd oczy otworzył. To będzie dłuuuugiii dzień...
 
Pola - bo suszarka jest najskuteczniejsza... Jak zasnie, a ja wylacze suszarke, od razu ma pretensje...

To Tymek byl terrorysta... :o mam nadzieje, ze to nic powaznego

A obudzil sie rano z zimnym karczkiem - susze spiworek. Spiworek jednal duzo dawal...

Kaloryfery wysuszaja powietrze - nie nawidze tego bardziej niz zimy !!!

Mam sucha skore. Wczoraj zapomnialam kupic krem, a dzis jade tylko do chirurga i znowu bede sie meczyc.

Adas tez ma policzki suche - co polecacie? Mam oilatum ale ten krem nie natluszcza...

Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Witam [emoji2]
Pola piąty ząb [emoji33]
Czekam na jeszcze jedną jedynkę i na razie mam nadzieje na chwile wytchnienia.
Makota marne to pocieszenie, ale u nas podobnie. I nawet 2 kupy zaliczył [emoji40]
Będzie lepiej, a suszarka niedługo odejdzie w zapomnienie [emoji2]
Katka to nie buraczki, ale jak swoją kiedyś buccalinem potraktowałam to 2 lata nie chorowała. Muszę znów jej podać jak tylko wyzdrowieje.
 
Spaaaaaaać!
Doti, Wow piąty! Pamiętam że pisałaś że idą wam cztery górne zęby na raz ale nie zakodowałam, że dwa już wyszły.
Skoro dolne Tymkowi wyszły tuż po Was to i może z górnymi będzie tak samo...
Miłego dnia!
 
Doti szaleja u Was te zabki:-)
Ja obudzilam sie o 5 patrze na Bartka bo spi ze mna a ten sie smieje do sufitu. Mysle tylko nie to,nie chce wstawac o 5. Wsadzilam glowe w poduche imaly zasnal:-) spi do tej pory.
Pola, Makota oby dzieciaczki sie troszke uspokoily.....
 
Doti szaleja u Was te zabki:-)
Ja obudzilam sie o 5 patrze na Bartka bo spi ze mna a ten sie smieje do sufitu. Mysle tylko nie to,nie chce wstawac o 5. Wsadzilam glowe w poduche imaly zasnal:-) spi do tej pory.
Pola, Makota oby dzieciaczki sie troszke uspokoily.....
 
reklama
Pola wczoraj odkryłam 2 dwójki górne, wieczorem jak je chciałam jeszcze raz obejrzeć odkryłam też jedynkę.
Pewnie u Was też zęby skoro Tymek taki niespokojny [emoji37]
 
Do góry