reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzien dobry!

Nie pytajcie, jak ubieram Dasia na -3, bo bedziecie w szoku. Nie wraca zgrzany. Taka aura w Gdansku :o upaly tez mamy mniejsze :p

Dopadla mnie klatwa forumowa - nie chcialo mi sie odpisywac na kupy co kilka dni to nie ma kupy od piatku... Dam dzis jablko. Jak nie ruszy, pojde do lekarza, bo go to meczy :/ nawet chirurg zauwazyl :/

Doti - tutaj podziekuje za wpis o spacerowce - faktycznie nie pomyslalam, ze A bedzie wyrywal sie do siedzenia w pionie :/

Moja kolezanka, miala przyjechac do nas 4 razy. Ciagle odwolywala na ostatnia chwile. Postanowilam juz jej niw zapraszac, a ona pyta, kiedy mi pasuje :/ napisze jej, ze do swiat wcale... Zaraz mikolajki, jarmark, rozswietlanie choinki, mikolaje na mororach... Nie mam czasu :p

Milego dnia
 
reklama
Makota miałam taką samą sytuacje z koleżanką. Była w A-damie na weekend . Miałyśmy się spotkać w piątek wieczorem to przełożyła na sobote lunch, potem na popołudnie, aż w końcu jak chciała w niedzielę się spotkać to jej napisałam że niedziele to ja z mężem spędzam i nie mam dla niej czasu. Następnym razem jak przyjechała to spotkała się w pierwszym terminie :)

Katku Kochana wypijaj szybko kawkę i humor od razu lepszy będziesz miała.

Dzień dobry, nocka w miarę. Właśnie karmię i się zastanawiam dlaczego moje dziecko ma mokry rękaw? chyba je mlekiem zalałam bo ona pije, a potem gdzieś się w bok patrzy. Mimo wszystko miłego dnia xoxo
 
Dzień dobry:D
To znaczy taki sobie, bo nie dość, że moje dziecko budziło się co chwilę to jeszcze na dworze znów zimno i wieje.
No i miałam napisać coś jeszcze i kupa. Dosłownie:eek:
 

Załączniki

  • 1417506445506.jpg
    1417506445506.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 27
Witam

Słoneczko za oknem, wiatru brak ale -7 chyba jest.
Na szczęście teściowa zabrała starsze do przedszkola to ja z małym nie muszę się targać.

Katka, Tusia łączę się w bólu. W nocy milion pobudek na chwilę , o 4.30 definitywna pobudka na zabawę. Zasnął o 7 kiedy budzik dzwonił:wściekła/y:

Nie wiem dlaczego się tak rozregulował.
Zębów nie widać, nie wiem co jest powodem złego humoru?

Pola wczoraj po przeczytaniu Twojego posta stwierdziłam ,że mamy to samo. Alergia na leżenie. Kto mi zepsuł dziecko?
 
dzień doberek
u nas tak zimno, że łoooo i gołoledź gratis :baffled: musiałam dzisiaj wyjechać rano i zatańczyłam lekko na drodze.
katarów i kaszlów u nas ciąg dalszy
z pneumokokami nie pomogę, bo nie szczepię
makota, może 1/2 czopka daj Adasiowi, a nie od razu do lekarza? ja tak z 2 razy dałam i potem był dłuuuugo spokój.

potrzebuję inspiracji na obiad....jakieś propozycje?
 
reklama
Sokoja - wystraszyl sie czopka, zrobil ze strachu i od razu humor ma lepszy ;)

Ja wczoraj mialam zupe jarzynowa i pierogi, a dzis zrobie rosol i mielone jezeli Adas bedzie laskawy :/

Bardzo ladna dzis pogoda...
 
Do góry