reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

dzień dobry...
no ja tez mało wsypana... mały budził sie 5 razy.. zastanawiam sie podobnie jak u makoty czy mu nie zimno.. ale juz nie wiem jak go otulic cieplej - ma woombie, rożek, kocyk, ale policzki i szyjke miał zimną jak go wzięłam w nocy - karczek nie koniecznie ale leży na nim - czy to oznacza że mu chłodno??

makoto byłam ciekawa jak wyniki podowania na wieczór mleka z kleikiem - próbowałaś? jak zainteresowanie? ale widzę że efektu brak bo młody nie spał w nocy

mój bezzębny nadal.
za to nad ranem rozdrapał główkę znów - jak go z wombie wypięłam, drapie ciemieniuchę - masakra

ach muszę się pochwalić bo szczęsliwi byliśmy wczoraj: bo wielu próbach młody posmakował jedzonka!! wczoraj marchewka z ziemniakiem - tak śmiesznie wciągał jakby chciał zassać, bo jeść jeszcze nie umie ale przynajmniej już się nie krzywi i nie ma odruchów wymiotnych!!!! także żywienie będzie szło. ciesze się - mówiłam wam że mój to chudzinka. mam nadzieję, że po środowej wizycie u lekarza zaczniemy mm.

edit:
ach jesce mam pytanko: poruszałyście ten temat ale ejstem ciekawa, będziecie wyprowadzać dzieci na spacer w mróz? u nas dziś -3 ja chcę iść, ubrać się bede musiała jak bałwan, ale co tam

katka a myslałas aby dziecku podac tran?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doti - u nas bez kupy :p Wiktorkowe zeby wychodza jak szalone :o

Kum - Adas mm gardzi, a kleiku na gesto je max 5 dzieciowych lyzeczek - nie mam porownia

Bez wiatru bede wychodzila do -5, bo u mnie jest zawsze odczuwalna nizsza. Max 30 min. Dzis -3, ale jedziemy do lekarza, wiec spacer bedzie na parking ;)

Sokoja - zdrowka
 
Dzień dobry :-)

Sokoja zdrówka dla Was :blink:

Ja korzystam, że dzieci zdrowe i szczepionki dziś zamawiam dla Natalii.

Doti aleeee to u Was szybko idzie - super :-)

Katka spróbuj jaglankę lub syrop z aloesu. Ja ten syrop będę teraz stosowała - mam nadzieję, że pomoże :blink:
Syrop z aloesu:
200 g liści aloesu
200g miodu
Aloes umyj, obierz ze skórki i zmiksuj. Dodaj miód i wymieszaj. Trzymać w lodówce.
Dawkowanie: 2-3 razy dziennie po 1 łyżeczce.

Kum niby do -10 można na spacer. Dziś u nas wieje, że głowę urywa, więc ze spaceru nici :sorry:

Emu to moja Natka też ma - tylko ona tak kopie nóżkami, że jej spadają :-)
 
reklama
Dzień dobry :) Poczytam później bo dzisiaj dzień mam do popołudnia wypełniony. Zimno wieje brrrr a ja muszę tam wyjść... 3majcie kciuki żeby nas nie porwało.
Miłego dnia dziewczyny!
 
Do góry