reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
PYTANIE:
dalej męczy mnie choroba. tzn na szczęście nie mam już gorączki, ale męczy mnie straszny kaszel, no i słaba jestem. Czy to możliwe, że przez to osłabienie łapie mnie zapalenie piersi?! No tak mnie boli prawa pierś, że dotknąć nie mogę; tak od spodu, bardziej w środku i taka cieplejsza jest. Zatkanych żadnych kanalików nie mam (chyba), bo nie czuję żadnych zgrubień.

Sokoja, u mnie też nie było zgrubień a zapalenie było. Pierś bolała niemiłosiernie i miałam temp. Pomogło intensywne masowanie. Masował mąż bo ja nie dałam rady.

Ktoś pytał o emu? Mam dwie pary i kocham je miłością szczerą, podobnie jak Tusiaczek. A niech se gadają że brzydkie. Moje są ładne i już [emoji5]
Zaszalałam i do kompletu kupiłam sobie kurtkę z futrem. Teraz zima mi nie straszna.

Dobry wieczór. Moje dziecko dziś wstąpiło do klubu terrorysty :/ i od razu osiągnął poziom master.
Aż zapakowaliśmy go do auta i wzięliśmy na przejażdżkę. Jestem wypompowana.
 
Hmmm chyba cokolwiek, no bo ja nigdy np. tableta nie wysyłałam, a serdeczne podziękowania zawsze były :-)

ufff, bo jak tak czytam te niektóre listy to mnie zwala z nóg! Jakie wymagania.... moje dzieci takich prezentów nie dostaną :eek:.

A tak w temacie prezentów, to wiecie co mi się marzy...Gdybym wygrała (albo zarobiła hahaha - niezły żart :-D tak jestem realistką) jakąś dużą kwotę to wyszukałabym jakąś rodzinę która potrzebuje pomocy i tak anonimowo np wyremontowałabym im dom, albo zapewniła dostawy jedzenia co tydzień. Zabawiłabym się w takiego małego elfika ;-). No cóż...pomarzyć można, a póki co stać mnie tylko na małe gesty pomocy.
Dobra, idę sobie, bo ssak się domaga przekąski. Miłej nocki.
 
Sokoja popatrzyłam na tą szlachetną paczkę i się okazuje że u mnie w miescie jest potrzebująca rodzina z małymi dziećmi. Co możesz to do paczki wrzucasz. Pampki mleko zabawki grzechotki.

Już męża namówiłam :)
 
Pewnie to już po woli nudne się robi ale mamy kolejnego zęba [emoji6] górną jedynkę.
Hurtem to hurtem.
Idę zobaczyć co to te emu. [emoji5]️
 
GiB bardzo bardzo masz ładne paznokcie. I nie chodzi mi tu o kolor choć on też ładny ;-)

Emyly ja też hybrydowe pazurki polecam!

Dziewczyny jakie kurde emu? :-D ja nic z tego nie wiem.

Miła sprawa z tą szlachetną paczką. Nasza wybrana rodzina wielu rzeczy się nie spodziewa. Już nie mogę się doczekać finału. Mam nadzieję że będą mieć łzy w oczach, ze szczęścia oczywiście :-)

Doti gratulacje z okazji zęba :-D


A ja zeświruję. Zatoki mnie bolą po prawej stronie. Już nie wiem co brać by sobie ulżyć. Jak smarkam to czuję ostry ból :-( mam od lekarza steryd do nosa (byłam w tamtym tygodniu) i co z tego. Kataru jakby mniej ale wciąż jest i ta zatoka, cholernie boli :-(
Obowiązkowo czapkę noszę żeby sobie nie pogorszyć.

Z pozytywnych rzeczy: Natalia 2-gi dzień ładnie je, sama woła i nie trzeba jej zmuszać. Rozrabia coraz bardziej więc ewidentnie zdrowieje. Teraz przydałoby się coś na wzmocnienie. Jakieś pomysły?? ?? ?? ??
Chodzi mi tylko o naturalne i sprawdzone rzeczy typu buraczek z czymś...
Ktoś coś??
 
Witam się na nocnej.
NIECH KTOŚ MI ODDA MOJE DZIECKO!!!
Płacz i ciągła chęć bycia na rękach. Jedzenie co godzinę, alergia na leżenie. A do tego męczące pierdziochy. Tydzień temu odstaWiłam probiotyk, więc może to to?

Doti, gratulacje! Czyli to trzeci już?
Czy to prawda że przy górnych zębach jest gorzej niż przy dolnych?

Kurczę, ja szukam przyczyny zmiany zachowania mojego dziecka i modlę się żeby to były zęby bo jest szansa że gdy wyjdą to wszystko wróci do normalności.
 
reklama
Na forum nie wolno narzekac, ale Bogu ducha winne moje dziecko spi po 15-20 min od 1 :-o

Malo tego, suszarka jest moja porazka wychowawcza :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry