reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Emyly gotowałaś może Igiemu królika albo gołębia? Dostałam i nie wiem co z tym zrobić :sorry:Napiszesz mi coś w wątku rozszerzanie diety?
 
czeeeeść
odpowiadam co pamiętam, bo czytałam cały dzień na raty:

Mika - ja taki sam zmarzluch jestem!!! Czasami jak wychodzę na spacer to się ledwo toczę taka naubierana jestem :-D
Lilla - Zola może nie ma apetytu, nosek zatkany to i smaku nie ma. Poobserwuj, może jutro wróci do normy
Emyly - a w środę w Ikea była obfita w towar, dobrze, że jechałam w tygodniu!
Limonka - szybko do łóżka i wypoczywaj, będzie lepiej

Choinkę ubieramy dzień przed Wigilią, ale w tym roku pewnie w niedzielę, żebyśmy razem byli, bo jakoś nietęgo widzę, mnie (wariatka choinkowo-świąteczna) + małe 3 letnie adhd i śliniąco-wszystko-biorący-do-buzi bobas.

PYTANIE:
dalej męczy mnie choroba. tzn na szczęście nie mam już gorączki, ale męczy mnie straszny kaszel, no i słaba jestem. Czy to możliwe, że przez to osłabienie łapie mnie zapalenie piersi?! No tak mnie boli prawa pierś, że dotknąć nie mogę; tak od spodu, bardziej w środku i taka cieplejsza jest. Zatkanych żadnych kanalików nie mam (chyba), bo nie czuję żadnych zgrubień.
 
Ostatnia edycja:
Sokoja ja to się na cyckach nie znam. Zobaczę jak jutro mloda będzie jadła, czy będzie kaszel? Wczoraj miała kaszel, a dzisiaj juz jest lepiej. Nawet katarek mniej w użyciu.
Pierwsze święta Zoli a ja stroju Śnieżynki dla niej nie mam. Moja matula kupiła sukienkę i buciki do chrztu juz. Zdjęć nie mam bo tylko on line mi pokazywała.

Gocha super paznokcie:D

Mówię już dobranoc bo czuję że zaraz nas sen zmorzy.
 
nie pamiętam która pisała o tym liście do św mikołaja. Nie mogę otworzyć regulaminu czy możecie przybliżyć zasady?
 
Gosia super pazokcie :) hybryda fajna sprawa. tez by m sie przydala jakas kosmetyczka czy cos ::)
Lilla mnie suszyło tylko na poczatku pozniej tylko czasem sie zdarzalo.
Makota a twój terrorysta jak tam??
Emyly my wczoraj na zakupy sie wybralismy i uciekalismy do domu takie tłumy masakra jakas.

Jula wlasnie poszla spac, ehhh błoga cisza:) jutro bedzie lepiej mam nadzieje :) Spokojnej nocy :)
 
Sokoja wybierasz dziecko, któremu chcesz zrobić prezent. Oni przysyłają Ci adres dziecka i taki gotowy list do dołączenia. Możesz się podpisać, napisać coś od siebie lub po prostu zrobić niespodziankę. To wszystko :-)
 
reklama
Do góry