reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Makota u was zawsze druga tura, a u nas od kiedy pamiętam jeden prezydent prawie jednogłośnie :)

Katka luz w dupie i do wanny.
Kiedyś chodziłam do kosmetyczki na wosk ale płakałam przy tym jak dziecko. Przed ślubem to aż moja mama pytała czy zawsze tak krzyczę.

GiB pochwal się pazurami.

Doti twoj W. to nadrabia za inne dzieci tymi zębami.

Godzina 20 dziecko marudne, wiec przebralam w pidzame i nakarmilam. teraz klade ja spać.
 
reklama
Makota? Pisałaś coś? :p

Katka już kiedyś Ci radziłam - olać i podpalić. Jakbyś miała za mały stos chętnie dorzucę swojego:mad:

Kum opiszę w wolnej chwili, chyba jednak na zamkniętym, tak będzie lepiej:p

Padam na twarz, jakiś od czapy ten dzień zupełnie:rolleyes:
Dobrej nocy:)
 
Ja też susze czuję pp karmieniu.

Aż sprawdzę tą szlachetną paczkę.

GiB chyba sobie fryzjerke do domu zamówie. Zostałaby kosmetyczka.

Makota baty na dupsko biorę na siebie ;)
 
Lillu taki kolorek
 

Załączniki

  • 1417376601122.jpg
    1417376601122.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 37
no jestem z powrotem - wizyta u teściów króciutka, bo Natalka nie mogła usnąć i darła się w niebogłosy. Usnęła na rękach w pionie na parterze (schodziliśmy z 4 piętra), ale się nie wracaliśmy :-D

GiB świetne pazurki :tak: Ja też lubię takie ciemne :tak:

Też sobie fryzjera do domu zamawiam - muszę zdążyć przed 14 grudnia, żeby na zdjęciach odrostów nie mieć :-p

A wosk... to stanowczo nie dla mnie :no: Kiedyś mi siostra plastrami w domu robiła. No i pozwoliłam jej tylko 1 nogę zrobić :-D Matko - myślałam, że się posikam z bólu :-D

My zaraz po ślubie przyłączyliśmy się do akcji wysyłania paczek dla dzieci w ramach tej akcji właśnie: Listy do św. Mikołaja - listydomikolaja.pl i tak już 5 lat mikołajujemy :tak:
 
reklama
Hej
Czytam w biegu, było już pięknie no ale Igi obudził małą więc czeka mnie ponowne usypianie. wczoajszy patent Miki z dwoma smoczkami dziś już nie działa.

Lilla - dla dwulatka to zawsze trafione są plastyczne rzeczy. Paczka ciastoliny, mazaki z pieczątkami, książeczka z naklejkaki, Tego idzie w hurtowych ilościach i ja np wolę dostać dla Igora coś w ty stylu niż paczkę słodyczy. Myślę, że z Zolą ok, skoro mniej je to i mniej sika. No ale obserwuj.

Gosia - pochwal się paznokciami, dawaj fotę. Wiem że to dziwne ale jeszcze nigdy nie robiłam tipsów czy coś podobnego ale moze się wybiorę po jakiś szalony kolor :)

Limonka - cierpliwości! i zdrówka
Yhh, dziś chyba cały śląsk zjechał do Ikei, na półkach pustki jak za komuny w spożywczaku
 
Do góry