reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

A ghu! Juz po naszym spaniu ;D od 5 nie spimy.

Jagodka - gastrologa zmieniac nie bede. Sa zrodla, ktore zakladaja wczesniejsze podanie glutenu. Swoje odczekam bo takie zdanie mialam jeszcze przed gastrologiem. On jako jedyny, pokusil sie o stwierdzenie, ze za szybko na diagnoze nietolerancji zamiast wpychac delicol, ktory i tak nic nie pomagal...

Dzis mamy lekarza, bo A kaszle - lepiej osluchac

Milego dnia
 
reklama
Pobudka nr 3. Słyszę, ze dziecko zaczyna marudzic w łóżeczku, ale nie mam siły oczu podnieść. Mąż wstaje, wkłada smoczek, ale ale jak głodna to po chwili znowu marudzenie, więc wstaje dystrybutor i podaje pokarm małemu ssakowi. Bosz, ale ona śmieszne pozycje przyjmuje, rączkami ugniata.
Makota widzę, że też nie śpisz :(
 
Dzień dobry wszystkim skowronkom :-D

Mamo bobada - super że z Laurką lepiej :-)
Jagódka - & & & & & & :-D
Undomiel, Tusia - a jak skóra u waszych chłopaków? U nad sucha ale nietragiczna.
Gosia - polecisz dobry nawilżacz? Atoperol, ani Linomag rady nie dają :-(
Katka - super dzielną masz córeczkę :-D
Reszty oczywiście nie pamiętam :zawstydzona/y:

Miałam wczoraj zakręcony dzień. W szkole tańca N. miała Halloween party. Upieklam babeczki czekoladowe, polukrowalam w pajęczyny, dokończyłam tutu, bo coś za duże było, poprawiłam opaskę czarownicy, plus do tego standardowo zakupy, pranie, sprzątanie, gotowanie. Już na pysk podałam jak się okazało, że mąż się spóźni i muszę sama ogarnąć dzieciaki - plus pomalować czarownicy pazurki na brokatowy fiolet ;-) jak już wszystko gotowe było to się okazało że windy nie działają. Zostawiłam maluchy i zbiegła 9 pięter zobaczyć co się stało, nikt nic nie wie, poszli sprawdzać. To pięknie, biegiem 9 pięter do góry - mokra jak mysz już byłam. Dotarł mąż, rozpakowałam wózek i z fotelikiem z małym on, a ja z ciuchami i blachą babeczek znowu 9 pięter w dół. Spóźnieni ale dotarliśmy na imprezę - mała się wybawiła, Alek przestał mimo krzyków, a babeczki zniknęły w 5min :-D dodam, że potem się jeszcze wskabalismy na 9 piętro bo windy nadal nie działały. Niewykluczone, że dziś przyjdzie mi się po tej drodze męki toczyć jeszcze kilka razy :baffled:
 
Czesc,

My standardowo karmienie na zadanie matki, mój dzieć ma katar taka ilosść w nocy odciągłam fridą że szok. Idziemy dzisiaj do lekarza niech oslucha, jedyna rzecz ktora mnie irytuje to nie maja podzielonej poradni dla dzieci zdrowych i chorych:( K wesoły jak nigdy wczoraj marudził. Niespodzianka dzisiaj K obrócił się 3 razy z brzuszka na plecy. Jak często można czyścić nosek wodą morską i ile razy w ciągu dnia robi się inhalacje?

Mamo bobasa dobrze slyszec ze z Laura juz lepiej. Trzymam kciuki za Was.

Jagodka mam nadziejeze juz zaczniesz sie delektowac jedzeniem.

Kasiuchna wspolczuje akcji z piersia. Dla mnie karmienie nocne budzi strach bo zawsze cos z tymi piersiami sie dzieje alejak widze K jedzacego i takiego przyssanego to wszystko mi przechodzi moge sielodem obkladac itd.

Kawo 9 pietro tylko sobie wyobrazam ile sie nameczylas zeby wszystkich i wszystko zniesc. My mieszkamy w domu na spacery scgodzimy na parter bo tam mamy wozek duzo rzeczydo zabrania nie mamy ale itak mam dosc chodzenia po stromych schodach z pietra na parter.

Aktualizacja idziemy popoludniu do innego lekarza nie do naszego pediatry bo moze bedzie mniej ludzi. Mz wroci zpracy. Czy moge podac malemu vit.C sama do tej pory pedzlowalam mu buzie jak mial plesniawki.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:)

Katka gratulacje dla małego przedszkolaka, no i dla mamy przedszkolaka też;)

Elifit film widziałam już kiedyś, wczoraj się nie udało bo Padłam przed 21 powalona chorobą. Zatoki mnie zabiją:eek:

Ka.wo u Szymka znów było gorzej, tak że skończyło się sterydem, ale jak tylko będzie lepiej to odstawiam. Na codzień nawilżamy się Oilatum, pierdyliard razy dziennie.

Malutek jeszcze zasnął więc i ja się kładę. Padam na pysk dzisiaj, pozostaje mi tylko nadzieja, że Małżu wróci wcześniej z pracy
 
Witam
U nas pobudki dwie a nie trzy. Moje cycki są w szoku...

Ola w przedszkolu, w sukience z dynia, czytając wypowiedź ka.wo przypomniało mi się, ze opaski z dynia nie dałam...no trudno

Dziś brzydka pogoda sie zapowiada, nie chce mi się wstawać. Może pojadę dziś kozaki sobie kupić, ale nie chce mi się..
 
Graża vit C możesz.
U nas skóra nawet nie jest sucha, dlatego ja ciągle mam wątpliwości co to tej skazy białkowej. Dziś kilka kropek na skórze, ale to nie białkowa wysypka raczej tylko coś innego. Poczekam aż się wyleczy i spróbuję czyste mleko, najpierw łyżkę, drugiego dnia dwie, trzeciego 4, czwartego 10 - jak się nic nie dzieje oczywiście w każdym kolejnym dniu. Podobno tak się prowokację na alergen robi.. Zobaczymy.
A na suchą skórę ja polecam mediderm, albo czysty olej kokosowy
Dziś pobudka o 7 niestety, powtórki z wczoraj nie było, bo byłoby za dobrze (8:45 :-)) Pogoda się nam zdupiła i od rana pada. widocznie w tej kwestii też już było za dobrze
 
Jagodka ile tej vit. C moge podawac?na ulotce podano 5-8kropli na dobe, czyli jakbym podzielila to na pol 4rano, 4 wieczorem? Czy mozesz mi napisac ile razy dziennie wykonywalas inhalacje Adasiowi i ile kropel soli fizjo na 1 mozna podac?
 
Witam piątkowo! Mam pytanie do mam, które przeszły z kp na mm ze względów zdrowotnych. Chyba Tusiaczku Ty mogłabyś mi pomóc. Czy odstawiałyście dzieci z dnia na dzień, czy stopniowo? Ile to trwało? Czy dzieci od razu wypijały pełne porcje mm? Chyba nie uda mi się utrzymać kp :( Moja bezsenność trwa już 4 tygodnie. Śpię po 3,4h czasem nawet mniej. Zaczynam się bać, że mój brak koncentracji źle się skończy. Całe szczęście, że młoda zaczęła pić z butli, co prawda niedużo, ale potrafi to najważniejsze. Jeszcze dziś idę do lekarza, może wymyśli cudowny lek który można stosować przy kp, ale wątpię. Jest mi strasznie przykro...
 
reklama
Już jestem po zejściu i wejściu na 9 piętro z dzieckiem w chuście i zakupami - jeszcze żyję, ale ledwo :-D

Floriana - nie dołuj się kochana, chcesz dobrze dla dziecka, a jak będziesz spała po 3-4h na dobę to w końcu się to jakimś nieszczęściem skończy :-(

Graza - mój jak miał 11 tyg dostał wit c 2x po 2 krople, myślę, że spokojnie możesz 2x po 3 krople podać.

Tusiaczku - to słabo :no: a kazał ci mm zmienić?

AAAAAAAAAA zapomniałam napisać, że dwa dni temu 3 miesiące nam stuknęły - jupi :-D z tej radości mój synek postanowił się przekręcić z plecków na brzuszek killka razy - ale jak chciałam dla taty nagrać to głowa na poduszkę i kopytkowanie :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry