reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Mamo Bobasa a mnie się zawsze wydawało, że od Justyny to prędzej Tysia będzie:p

Czy wasze dzieci też tak mają, że potrafią cały dzień marudzić, płakać i wrzeszczeć a jak przychodzi z pracy szanowny Pan Tatuś to leżą grzecznie i szczerzą dziąsła?

:o
 
Tusia skad ja to znam:D :D u mnie jest tak caly czas.

Graza, sprawdzalam dziasla, to nie to;(

Mala wstala, ale zaraz znow spiaca sie zrobila. Juz wykapalismy ja, a teraz sie wyglupia:) a taaaak jej sie ziewalo:p
 
Tusiaczek też to często przerabialiśmy.

Wczoraj zjadłam pączka, dziś ciastko francuskie z dżemem (i budyniem jak się potem okazało:-p). Adaś zareagował częstszymi pierdziochami.. Ciekawe czy go zsypie.. Czy może wreszcie coś się normuje.
 
Katka to Kaśka po czesku ;-)

Dumna mama ze mnie :-) małego przedszkolaka w domu mam :-) tak ładnie śpiewała :-) moje maleństwo :-)
Sorry że ja tak w kółko o tym :p ale serce matki bije mocniej i myśli krążą w okół wielkiej chwili małego człowieczka ;-)
 
Katka - gratulacje dla zdolnej śpiewaczki :) mogę się domyślać jaka jesteś dumna
Mój nick jak łatwo się domyślić - od imienia

Mamo bobasa - to ci córeczka zafundowała noc.. oby się już nie powtórzyło

Jagódka śpi, Igi spac nie ma zamiaru ale szaleje w łóżku babci więc mam chwilę spokoju. Wyrodna matka jestem i mam nadzieję, że u niej zaśnie a łóżko całe zostanie dla mnie :D:D
 
W moją córke wstąpił diabeł. Jak ona na mnie fuczy! Taka furia w głosie! Charakterna będzie coś czuję.

Dziewczyny "Nietykalni" lecą na dwójce. Przepiękny film polecam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamo bobasa to miałaś przejścia. Mam nadzieję, że już lepiej z malutką. Może ją coś przestymulowała i to reakcja ze strony układu nerwowego. No ale to sie można tylko domyślać, a lekarze.... szkoda słów.

Katka gratulacje dla starszaka. A mama jak dumna, to oczywiście że się chwali i nie ma w tym nic złego ;-)

Mój nick od imienia też. W szkole też tak do mnie wołali. A że bella było zajęte, to wyszła bellina.

W ogóle cycki mnie swędzą od wczoraj, a dokładniej sutki. W sumie prawy bardziej. Nie mogę mieć nic ubranego. Nie jest ani czerwony, ani poraniony, tylko swędzi i kłuje :baffled: Ogólnie młoda się mocno wyżywa, więc może coś jednak uszkodziła.

Doti gratulacje dla Wiktorka :tak:
 
Do góry