reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Mamo Bobasa masuj brzuszek i daj ten diclo jesli uznasz za słuszne sprawdź czy pomoże, spróbuj może tez tej camille na zabkowanie. to. mogą byc zeby (???)

Zola na spacerze do sklepu zdrzemnela się może 20min, a teraz od 11.30 śpi. Dobry czas aktywności ma od 7-11.30. Mam nadzieję, że teraz tak zostanie, i jedna dłuższa (3h) drzemka w ciągu dnia.

Ja przez te godzinę przygotowałam danie chińskie. ostatnio tak nam smakowało że postanowiłam powtórzyć sukces.

od wczoraj rana udało mi się ściągnąć 120ml mleka. w trzech podejściach. Wczoraj wieczorem to tylko 20ml :/ i gdyby ktoś to zobaczył to byłby komentarz ze mleko mi się kończy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Mamo bobasa współczuję przejść, mam nadzieję, że już będzie lepiej a córci przejdą wszystkie bóle. Co do szpitala to nie mam pytań, ale podejrzewam, że w uk wyglądało by tak samo. Ja też miałam sytuacje z przeraźliwym krzykiem i zadzwoniłam na specjalny numer to kazali masować dziecko i wodę dawać. Czyli to co robiłam, ale na szczęście przeszło ale też juz myślałam i jechaniu do spzitala.
Katka to dzisiaj ważny dla dzień dla was :)
Lilla to niezlą ma aktywność Zola. Moja Jula 2,5 godziny wytrzymuje i ma tak ze 3 drzemki w ciągu dnia ale po ok 40 min, czasem zdarzy się 1,5 godz.

Ja dzisiaj się wyspałam, mąż wstawał do córki a ja leniuchowałam do 11.30 :D Ale zaraz idzie do pracy i znów cały dzień same. Julcia dzisiaj drugi dzień marchewki wcina aż jej sie uszy trzęsą. Nie widze niepokojących objawów a i kupa się unormowała. Także jestem szczęśliwa. Teraz śpi a potem spacerek :)

Miłego dnia :)
 
My jesteśmy na spacerze od godziny. Zola śpi, a ja usiadlam na laweczce i korzystam z pewnie ostatnich ładnych dni tej jesieni. Psy szaleją, az im slina cieknie. Ciesze się nowym komunikatorem dzięki któremu mam kontakt z kilkoma z was :)
Dawno moje dziecko nie stało w "nie poruszającym" się wózku.
 
Wrocilysmy z rehabilitacji, Laura dzis bez humoru, ale dala jakos rade. Jest jakas zmeczona, spala do 12.30 iledwo wytrzymala na wizycie, usypiala na macie normalnie:( ma napady placzu, ale daje sie to opanowac.

Limonko,moi znajomi mieszkaja w Uk i z ich opowiesci, pewnie bylo by tak samo u Was:/
Ja rozumiem olac doroslego, ale to jest dziecko, niemowlak.. On nie powie co mu jest:( ach.,

Moje szczescie spi, tez chyba sie zdrzemne.

Lilla, nie slyszalas nigdy o viberze?;)

Tusia, oj w Szwecji to by ta akcje wysmiali zanim by w ogole ktos ja wymyslil:) my narzekamy na Polske, ale tutaj to juz w ogole jest znieczulica. Jezdzilam autobusem do szkoly, juz z taaaaakim wielkim brzuchem, zawsze byl pelen ludzi, myslicie ze choc raz ktos mi ustapil? Pff.. Kolejka w sklepie? Jeszcze Ci ciemnoskory facet bedzie wmawial, ze stal przed Toba!!
Ale akcja bardzo dobra!
 
Ostatnia edycja:
Undomiel - Adas spi od 18 lub 19 do 5 lub 6, ale wciaz budzi sie co 1,5-2,5 h na cyca ;) po tej zmianie czasu zasypia wczesniej. Zwykle zasypial o 20 lub 21.

U gastro spoko, ale krolewicz malo przybiera. 100 g w tydzien. M uznal, ze mam malokaloryczne mleko, bo Adas je zbyt czesto i malo przybiera. Poza tym nie mam z czego odciagac.

Gasto kazal dawac prio i prebiotyki i pokazac sie w lutym. Proponowal wprowadzac gluten.

Tyle u nas
 
reklama
Do góry