reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Nam zalecili kontrolę bioder w 7-8 msc życia, z córką też tak chodziliśmy.

Elifit, problem tkwi w braku zdolności i wyobraźni ;-)
 
reklama
Mika a jakie kolorki lubisz? Polecam połączenie błękitu z kawą :)

Z tym ortopedą to co lekarz to inna praktyka. My mamy kontrolę co 2 msc na szczęście na nfz.
 
Ostatnia edycja:
Makota- nauczyl na rekach? Watpie.. Moze tyle bliskosci potrzebuje. Oduczyc to nie wiem.. Ale moja tesciowa gada jak ty xD poloz go i zajmuj czyms .. Zabawkami, mata jak nie masz sily juz brac go na rece. Gratuluje dobrych wynikow:))!!

Doti- Ja bym chetnie chodzila z sluchawkami z muzyka bo przed ciaza i porodem nez nich ani rusz e jak pomysle ze z wozkiem ide i wpadnie na mnie rowerzysta lub samochod a ja glucha.. Bo mimo to ze uwazam to ktos moze nie uwazac na mnie a teraz mam i swoje i czyjes zycie pod opieka wiec sie boje.. Sa miejsca gdzie jest mniej aut.. Ale zawsze ktos tam przejezdza..


Kornela- Ciesze sie ze po szczepieniu jest ok. Ja puszczam klime w aucie bo wole to niz przeciag z okien bo 40 na godzine nie jezdze tylko autostrada. Wole to niz zeby dziecko sie zapocilo. A klime puszczam delikatnie. Nie tak jak bym sama jechala. Ale moze na kazde dziecko klima inaczej dziala.. Na nastepnym szczepieniu to mam nadzieje ze bedzie odrobine mniej nerwow u Ciebie kochana:) tule!

Jagodka- Jak cos to czekaj od nas na zamowienia na kocyki itd:D

Pola- Ja dopiero 20 ide na kontrole bioderek wiec nie pomoge..

W Lidlu podobno maja byc jakies komplety dla niemowlat.. Dresiki ale kurcze nie pamietam juz kiedy.. :/ moze ktos z was wie?
Szkoda ze u mnie nie ma zadnych dni bliskosci w Katowicach nie, w Jaworznie tez nie.... Buuu a chetnie gdzies z malym bym sie wyrwala i czegos nowego dla niego nauczyla

U mnie noc byla tragiczna a usypianie .. Powiem tylko ze moje plecy mnie tak bolaly ze trudno mi bylo lezec
 
Ostatnia edycja:
Catsun cena dobra i jakościowo też mi się podobały i dwa kupiłam i koszulki są dwie za 18 zł ale bawełniane na serio ładne warto :) A już od tygodnia jest promocja..pogoń bo u nas były już przebrane :tak:
 
Catsun ty karmisz mm to mam do Ciebie ytanie o witaminy, k nie dajesz nie? a co z d?
My mamy 2 kontrole u ortopedy w poniedzialek....
 
Ostatnia edycja:
Obudzilysmy się z Zolinka o 8.30. zasnelam karmiac :)
Poranna toaleta, mata, Skype z mamuśka i krótka drzemka która wykorzystałam ma robienie kolazu :D Potem kolejne karmienie i spacer. byłam zapisać się na cytologie. na poniedziałek już. i dalej spacerujemy. slonko świeci, Zolka spi.
Ja chciałam kupił blender steamer Philips Avent ale mega drogi tu jest. Jak znajdę na necie to linka wrzucę na zakupowym.
 
Kornela- K nie daje bo duzo jest w moim mm a D daje. Ale 1 pompke a daje sie 2. Oblicz ile jest w twoim mleku wit D i zobacz ile brakuje i podawaj pol porcji np jak ja w zaleznosci ike Ci tam wyjdzie. k to ja nie wiem czy wogole bym dawala..
Moj pediatra powiedzial ze mige podawac wit D. Niektorzy nie obliczaja tylko podaja co 2 dzien witaminke. Roznie robia rodzice przy mm. Ja obliczylam posilki i po ile ml daje i wyszlo mi ze jeszcze pol porcji mi brakuje.
 
reklama
Kornala- podaje taka. Te twist off mnie denerwowaly strasznie wiec na takie sie zdecydowalam
ImageUploadedByForum BabyBoom1412935285.568198.jpg

Szczesliwa- Dzieki za info!!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412935285.568198.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412935285.568198.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 35
Do góry