reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

My szczepiliśmy refundowaną szczepionką, ale nie ze względów finansowych tylko dlatego, że nie jestem przekonana co do nich. Mimo wszystko to jest wpuszczenie wszystkiego od razu do organizmu. Dostali także szczepienie na pneumo. Na rota nie szczepiłam, bo się przestraszyłam jak mama mi opowiedziała o znajomej, która zaszczepiła swojego syna i w ciągu tygodnia wylądowała z nim w szpitalu z powodu silnej biegunki.
 
reklama
Haust mój też ma zimne rączki i stópki, chyba taka uroda.

Zdaniem położnej wysypka to dalej trądzik a trochę śluzu w kupie to normalne. Gdyby cała była śluzowa to by dopiero było niepokojące. Poza tym dziś kupa była normalna. No i waga 3800:) 320g w tydzien, czyli dałam radę:)

Tusiaczek mam nadzieję, że odpoczęłaś trochę!!!
 
Tusiaczek zostało. Wpadaj :)
Czytałam że potem są problemy z zajściem. Ja trzecie za kilka lat dopiero bym chciała.

Wczorajsze darcie Zuzi spowodowane było przez szczepionkę na krztusiec bo czytałam że to ona powoduje takie jazdy
 
Jagodka dzięki za odpowiedź, bo już myślałam, że znów o czymś nie wiem. Idę do Gina dopiero w przyszłym tygodniu bo na urlopie jest. I tak to mi się ten mój doktor przydał. Jak rodziłam był na urlopie, jak potrzebuje zaświadczenie to też urlop:p

Elifit lecę:D no właśnie też tak słyszałam o tych zastrzykach. :confused: A koszt?
 
Problem z zastrzykiem jest jeden podstawowy. Jak się okaże że z jakiegoś powodu komuś nie służy (tycie, spadek libido) to nie da się go cofnąć.
 
Dziewczyny a jak Wasze maluszki spia? Pytam bo moj pierwsze 4 tyg spal na przemian na boczkach, czasem na plecach a teraz od 2 tyg tylko na brzuchu, w innej pozycji jest pisk. W dzien ok ale w nocy sie troche boje, niby polozna i pediatra mowily ze jak tak mu wygodnie to ok i w szpitalu tez kazali go ukladac na brzuch ale sie stresuje czasem tym faktem.
 
Dokładnie Doti, to mnie powstrzymuje przed zastrzykami..

Elifit u nas właśnie płacz straszliwy był... Teraz usnela, ale widać, ze coś jej dolega... Mam nadzieję, ze już jutro będzie ok. Temperatura 37,3 czyli ok, brzuszek miękki, kupa normalna, tylko płacz mocny...
 
Małgorzata no ten płacz przeraża.
A ja teraz mam przerąbane bo Zuza lubi usypiac bujana w bujaku a przecież nie może tyle w nim spać.

Kornela spróbuj poczekać aż zaśnie porządnie i siup na boczek

Tusiaczek koszt lepszy niż tabsy ale właśnie jak Doti mówi trzy miesiące działania ewentualnych skutków ubocznych. Chyba tabsy lepsze. Boję się ryzykować. Poprzednio przez pierwsze trzy miesiące przerywany a potem nic ale Aru nie spał dobrze w nocy i ta niepłodność laktacyjna działała. A teraz zbyt duże ryzyko :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry