reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Haust, rączki mogą być zimne oby tylko nie były sine. Co do nóżek zdania są podzielone, w szpitalu usłyszałam dwie wersje.
Ja się staram ,żeby nie były aż tak zimne jak rączki.
A na ogrzanie rączek przykrywanie kocykiem się nie sprawdza, bo ciągle się rusza. No chyba ,że śpi...
Ale ja raczej dokładam jedną warstwę ubrania.
U mojego ciepłe rączki to objaw przegrzania:tak:

Wrzuciłam Adaśka do śpiworka, śmiesznie wygląda w różu:-)
 
elifit probowalam:) i zawsze konczy sie to tak, ze go rozbudze i 2 godz marudzenia mam murowane:)
ufff pola czyli nie tylko moj tak przesypia.
 
Mika sine nie są. Są po prostu bardzo zimne, ale kark jest cieplutki :tak: Już zastanawiałam się czy jak śpi to niedrapek jej nie zakładać - trochę by te łapki ogrzały :confused: Ale stwierdziłam, że to niezbyt dobry pomysł. Ten typ chyba tak ma, bo śpi baaaardzo ładnie z tymi zimnymi rączkami :-)
 
Dokładnie Doti, to mnie powstrzymuje przed zastrzykami..

Elifit u nas właśnie płacz straszliwy był... Teraz usnela, ale widać, ze coś jej dolega... Mam nadzieję, ze już jutro będzie ok. Temperatura 37,3 czyli ok, brzuszek miękki, kupa normalna, tylko płacz mocny...

NOP? Szczepiłaś chyba teraz?
 
ja wiem, że ten płacz to od szczepienia, nie był jakiś straszny, po prostu wyglądało to tak, jakby chciała i nie chciała spać za jednym razem i walczyła ze sobą, potem chciała i nie chciała cyca i znów płacz. i byłam tego świadoma, nawet spodziewałam się większej reakcji organizmu. Ola pamiętam była dwa dni bardziej śpiąca i też potrafiła np. rozpłakać się mocno przez sen. dla mnie dziwne by było, gdyby dziecko w ogóle nie zareagowało na szczepienie...martwiłabym się, że szczepionka źle podana czy coś
 
Mika a co mowili o stópkach?

Wituś już spał po maratonie ryku, ja go chyc do łożeczka, a on nagle kupa i znow ryk:/ dziś znów nadrabia wczorajszy brak kupy...

A przy tej niepłodności laktacyjnej nie ma też krwawienia? Myślicie, że przy karmieniu (gdy jest się płodnym) nie da się obserwowac cyklu, stosowac metod naturalnych?
 
reklama
Bellina- Ja uzywalam Fitti i byly ok gdy nie to ze jak wyciagasz jedna chusteczke to kolejne 4 sie za nua ciagna.. Wiec 1 reka nie da rady:(
Ja polecam(niedawno odkryte chusteczki) z firmy babydream extra sensitive- sa bez alkoholu z alantoina i aloesem bez innych swinstw i super sie wyciagaja - ciagniesz 1 to 1 wychodzi;) i sa tanie. Wczesniej uzywalam chusteczek z Pampersa ale tam dziwny sklad syfiaty i alkohol:/ - ciekawe to bo te chusteczki sa mega drogie. Mam jeszcze w domu 3 paczki ich:/

Makota- Milo ze strony meza co do szczepienia:)) Jaka data slubu? I czy duzo gosci? Jaka suknia:))?

Kornela- Jak piszesz post i masz u gory menu to jest znaczek - obraz i klikasz i ladujesz zdj, klik zaladuj i włala:D I jeszcze przemywaj pepuszek! Az bedzie suchutki

Tusiaczku- Dziekuje za wsparcie:*

Haust- u mnie tez caly dzidz cieply a raczki i nozki zimne. Dlatego na spiocha wkladam skarpetki. A raczki sa cieplejsze jak spi w beciku:) Nie wiem w sumie czemh tak ma:/

Malgorzatka- Ja bym sie bala tych zastrzykow:/ Sa szkodliwe jak kiedys pisalam..
 
Do góry