reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej:)
Zaczęłam pisać posta al mi się Jula obudziła.

Makota śpiworki są super, przynajmniej dla mnie. Mam dwa jeden taki cienki i jeden grubszy teraz już pakuje małą w grubszy bo sie zimno zrobiło u nas. A jak było gorąco to spała w samych bodach z krótkim rękawem i w tym cienkim śpiworku. Julka od początku nie lubiła jak sie ją czyms przykrywa poza tym się rozkopywała, także u nas śpiworek sprawdza się w 100%.
W domu ubieram mała w bodziaki z długim i śpiochy lub bodziaki z krótkim i pajac. Jak jest chłodniej to jeszcze jakąś koszulkę zakładam. Na dwór podobnie bo jeszcze nie jest tak zimno, jedynie zaczęłam grubszy kocyk brać i czapeczkę.
Co do odbijania staram sie zawsze odbijać poza tym nie chce żeby zasypiała przy cycku tylko w łóżeczku także nawet mi na rękę to odbijanie.
Katka no to macie niezłe polowania na żabę hehe
Catsun, rzeczywiście może warto do lekarza się wybrać

My chrzciny robimy w lokalu bo: 1 dużo osób będzie ok.25 i 2. mieszkamy za granicą więc wszyscy czekają na nasz przyjazd i ciężko zebrac wszytskich w domu bo mało miejsca. No i kto to wszytsko by przygotował :/


Julka spała dzisiaj do 4 dałam smoka poleżała do 5 dałam jeść i do 6 nie chciała zasnąć. Jak zasnęła to na 30 min ale poleżała do 8. Wzięłam na cycka do łóżka i pospała prawie do 11. Potem znowu szkoła przetrwania była z zaśniecięm w łóżeczku ale poszło szybciej niż wczoraj, niestety spała niecałą godzinę. Zobaczymy co będzie dalej :)
 
reklama
Jagodka - ja tez myslalam, ze to Adas :p

Żeby oni jeszcze podobni byli, a to zupełnie inny typ urody;-) Zdjęcie jest u mnie na fejsie, bo byłam fotografem na jego chrzcie:tak:
Jak na złość, Adaś prawie dziś nie spał, a chciałam dom sprzątać - jutro urodziny Klaudii mamy i pewnie dziadkowie wpadną na tort
 
dzięki za wyczerpujące odpowiedzi - już zaspokoiłam swoją ciekawość :-D

co do chrztu - my robimy przyjęcie w restauracji - będziemy łączyć ślub i chrzest. będzie ok 45 osób. gdybym robiła sam chrzest zrobiłabym przyjęcie w domu. wtedy byłoby mniej osób.

M się ogarnął - urwał się z pracy z okazji szczepienia...
 
Hej :-)

Catsun ja robię 60 ml herbatki i dosypuję odrobinę ( ciut na trzonku łyżeczki do herbaty) glukozy. Oczywiście tych 60 ml mi nie wypije ;-) Dobrze, że idziecie do lekarza, bo z tymi herbatkami różnie bywa :sorry:

My szczepimy 5w1 z tych samych powodów co Undomiel. Matiego szczepiłam 6w1, ale później pediatra sama nam na 5w1 zmieniła, bo za dużo na wzw było.

Jagódka ja też myślałam, że to Adaś :-D

My teraz chrzciny wyprawialiśmy w restauracji z racji tego, że miało być koło 25 osób. W sumie było nas 19, ale nie żałuję.

Wasze dzieci też mają takie zimne rączki jak śpią? Natalka ma tak zimne, że dziś ją opatuliłam rożkiem, bo mi jej żal było. Też się zastanawiam czy przypadkiem śpiworka już nie wyciągnąć :confused: Ale ponoć ma być jeszcze 26 stopni w przyszłym tygodniu :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak odpadl kikut malemu to jak teraz pielegnowac ten peepuszek? Dalej przemywac octeniseptem? Ta w ogole to po odpadnieciu w srodku jest takie jakby miesko w srodku w kolorze skory i obok takie spiczaste czerwone mieso to normalne? Pokazywalam poloznej ale powiedziala ze tak moze byc i sie wchlonie. Wstawilabym wam potem foto tego pepuszka a i tak chyba pojde do pediatry bo to czerwone mieso juz z tydzien jest ale polozna mnie uspokojala a i chirurg jak ogladal to nic nie mowil a to bylo juz wtedy.
 
Cześć Mamuśki :) dwa dni mnie tu nie było, ale spróbuję nadrobić.
Reset od internetu i cywilizacji sobie strzeliłam, ale już jestem:)

Catsun nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia. Nic na siłę. Ja też dokarmiam i zdaje sobie sprawę z tego, że przez to mogę w ogóle przestać karmić. Ale jeśli tak będzie to trudno. Dopiero teraz widzę, ile nerwow nas to kosztowało. Nie stresuj się i nie przejmuj, ważne że dziecko szczęśliwe i najedzone.
Ja mam herbatkę z Baby Dream. Szymek ją lubi. Ale on chyba lubi wszystko, bo i wodę i mm i cyca oczywiście.

Jagodka u ginekologa trzeba mieć własne zaświadczenie do becikowego? Takie do wpisania? Też nie wiedziałam i bym bez poszła.

Temat kąpieli był poruszony. U nas to się ostatnio zmieniło. Do tej pory kąpiel była ok 22 bo Młodzież sobie jeszcze wieczorem drzemała, teraz już koło 19 robi się marudny, więc próbuje chociaż do 20.30 go przytrzymać.

Elifit jaki koszt tych zastrzyków? A to nie jest czasem doradzane kobietom które juz nie planują dzieci?

Limonka potwierdzam że herbatka z kopru jest ok. U nas ogarnęła śmierdzące bączki. Kupa jest raz na dwa trzy dni ale bez bólu i krzyku już.

Elifit zostało Ci coś tego placka? :confused:

Makota mam śpiworek ale nie korzystałam jeszcze. Właśnie mam dylemat czy wyciągnąć kołderkę czy próbować ze śpiworkiem. Śpiworek wydaje się być fajny bo można wziąć w nim do karmienia. A noce już chłodne się zrobiły.
Ja jak zasypia to podnosze, ale zauważam że jakby im Szymek starszy to jakby mniej tego odbicia potrzebuje.
Więcej Twoich pytań nie pamiętam wybacz.
A właśnie. Szymek śpi w pajacu pod kocem, albo rożkiem, zależy jak akurat jest. Tyle że ja mam w mieszkaniu raczej ciepło.

Kornela dopóki pępek się marze to traktuj tak jak dotychczas.

Uff doczytałam. Myślałam że będzie gorzej.
Idę robić obiad mężowi, potem ogarnę resztę wątków i napiszę Wam co u nas.
 
reklama
Tusiaczku, nie, to gin ma mi je wypisać, a ja zapomniałam mu powiedzieć, że takie zaświadczenie chcę. Nie wiem kiedy ja do niego pojadę, bo wczoraj Adaś się wieczorem darł, dziś rano nie było jak ech..:dry:
Adam dalej nie śpi, już mnie szlag trafia:baffled: Zostawię towarzystwo mężowi i idę pranie wieszać i pościel zmieniać, bo już mi zimno pod cienką kołderką
Kornela, jak klikasz odpowiedz, to w drugim rzędzie w pasku narzędzi, 5 od prawej jest dodawanie zdjęcia
 
Do góry