reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ja kupuje premium po 53-54grosze, zielone po jakies 43-45groszy za sztukę. Dady ma Ola...dla swoich lalek :D

Kurde, latają nad nami myśliwce wojskowe...już myślałam, ze wojna, ale to tylko próba przed piątkiem...
 
reklama
Muszę Wam powiedzieć, że humor mi się nieco poprawił. Zapakowałam moją wesołą trójeczkę w samochód i pojechałam na zakupy. Sprawiłam sobie przyjemność zakupem dwóch bluzeczek. Kupiłam też parę ciuszków dla dzieciaków (dużo przecen teraz). Odwiedziłam też rossmana. Dzieci grzecznie spały w galerii także miałam chwilę spokoju.

Co do pampersów to ja używam i białych i zielonych 2. Nie widzę różnicy na pupach moich dzieci.
 
Kasia dużo ciekawych informacji znalazłam na forum chusty.info.pl czy jakoś tak, poza tym grupa Chusty Polska na Facebooku, no i wujek YouTube jest przydatny. Ogólnie informacji w necie sporo, poczytaj, żeby dobrać cos dla siebie. Bo w przypadku chusty nie każda jest dla każdego.

Elifit dzięki:thumbup:
Kurcze masz rację, to niezły sposób na biznes na macierzyńskim. A poważnie fajnie by było kogoś zarazić, bo to super sprawa. No i poważnie wciąga, kółkowa nie wyczerpała mojej ambicji, szukam wiązanej;)

Undomiel miałam Ci pisać priv ale jednak znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Zdaj relacje ze szkolenia, jak już będziesz po :)
 
Jagódka u nas też przelewanie w jelitkach :( nie mogę patrzeć jak Marcin się męczy... Do 3 miesiąca to ja chyba oszaleję... A Adaś przy cycu też się tak denerwuje? Marcin przy piciu jak go boli to popłakuje, wierci się, co chwilę odrywa się od cyca, czasem mam dość takiego karmienia :( Arabelka gratuluje wagi :) Co do smoczka to ja też miałam problem, ale w końcu go nauczyłam i nie wisi tyle na cycu, dlatego nie mam wyrzutów sumienia :) Musisz popróbować różne kształty smoczków od ściętego po tzw. kuleczkę-może akurat się uda!! Co do pampersów to ja szybko przy Mikołaju przerzuciłam się na biedronkowe dady i dla nas są super. Dzisiaj kupię też dla Marcinka i przetestujemy.
Jeśli jest w trakcie ataku, to nie da rady jeść. co chwila się odrywa, ryczy, ciągnie sutka, drapie mnie odchyla się do tyłu - ogólnie tragedia, zazwyczaj wtedy staram się go inaczej uspokoić, bo wtedy łyka najwięcej powietrza i jest jeszcze gorzej:(
Lilla o jak szybko z tym paszportem! Super! Fajnie ze sie chustujecie. U mnie na Razie jedna próba zakończona niepowodzeniem. Chusta moja sztywna jeszcze jest. Gniote ja troche ale to niewiele daje.
Pola wrzuć do pralki na wirowanie na maxa i tak kilka razy, powinna zacząć się łamać Ja zapakowałam dzieciarnię w auto i pojechałam do pracy na drugi koniec miasta. Adaś darł się przez pół drogi, zasnął jak go wnosiłam do biura.. Z tego wszystkiego zapomniałam aktu urodzenia i będę musiała przesłać skan - dzięki Bogu mamy internet. Oczywiście zdziwienie - jaki on mały;) i czemu ja wyglądam jakbym w ciąży nie była hehe
 
Dzień dobry ;-)
Witam się po długiej, ale jakże owocnej przetwie :-D
Przyszło mi zamknąć lipcówki a to takie zaszczytne miejsce ;-)

Jestem jeszcze w szpitalu ale mam nadzieję że jutro spokojnie wyjdziemy do domu i oczywiście że na porodówkę już NIGDY nie wrócimy.

Porodu swojego opisywać nie będę. Było ciężko. Dużo gorzej niż za pierwszym razem. Jedyny plus i cud zarazem to fakt że znów mam nienaruszone krocze... Najważniejsze że już po, Maleńka jest po właściwej stronie brzuszka i będziemy żyć długo i szczęśliwie :-)

Już was nie nadrobię ale dołączę do brzuszno-cycno-kupkowych narzekań. Tylko wrócę do domu.

Dziękuję za wsparcie!
 
Katka cieszymy się,że wracasz do nas, rozdwojona i w świetnym humorze.

Zachwalałyście Dadę więc wysłałam wczoraj męża,żeby sprawdził cenę. Kupił ale ceny nie pamięta. Testujemy...

Mój maluszek ur 3300, przy wypisie 3100, teraz czyli po 4 tyg od wyjścia ze szpitala jakieś 4800. Czyli 1700 ???? w 4 tyg. Dobrze liczę bo jakoś dużo mi wychodzi???? :szok:
Tylko piersią go karmię.
Ale z ciuchów wyrasta jak szalony.

Widziałyście,że za tydzień w Lidlu ubranka dla maluszków ?

Byłam dziś za zabiegu u dermatologa i byłam baaaardzo dzielna :tak:. Niepotrzebnie robiłam zapasy mleka dla małego bo w ciągu godziny załatwiłam sprawę, z dojazdami. Wcześnie rano więc korków jeszcze nie było.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katka super że jesteś z powrotem:)
Dla uczczenia tej chwili mam w lodówce Karmi i nie zawaham się go użyć.

Jak juz jesteśmy przy zakupach, to wyszłam po doniczki. Doniczek nie kupiłam, za to weszłam do Pepco i kupiłam dwie koszulki dla Malutka po 4zł za sztukę, spodenki za 6,99 i Misiową bluzę za 12,99. Większe rozmiary, ale na wiosnę będą jak znalazł. Wyprzedają całą letnią kolekcję. Ceny super, szkoda ze wcześniej nie widziałam, bo teraz już wszystko przebrane
 
Do góry