reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Co do smoczkow to racja-testuj. Mój malutki mial najpierw taki podluzny i po chwili ssania mial odruch wymiotny, wczoraj kupilam taki w ksztalcie kuleczki i bardzo mu podpasowal, jest krotszy, okragly i nie ma problemu z podaniem mu go.
 
reklama
Makotka, suszarka nie pomaga niestety. A pampersy mamy 2 i myslę że do 6 kg zostaniemy z nimi.
dzięki za rady ze smoczkiem popróbujemy :tak:

wszystkie moje dzieci jeszcze śpią. Ciiii, chwilo trwaj!
 
witam

Makota ja od przedwczoraj dopiero 2 Zuzi zakładam, Zuzia waży coś koło 5kg :) zmieniam rozmiar w myśl zasady: jak dzieć osiągnie wagę max na mniejszym rozmiarze, przechodzę na większy.
po ile was wychodzą Dady za sztukę? 1 wiem że wychodziły coś ponad 50gr, że nie opłacało mi się wcale ich kupować, bo za tą cenę miałam pampki premium, a jak z większymi rozmiarami? potwierdzam, zielone pampersy na początek są niefajne, bo nie mają tej siateczki, która kupę zatrzymuje i wszystko pływa...

u mnie noc ok, karmienie o 1:30, potem 4:30 i rano. Ola przyszła do nas o 5 z płaczem, zjadła serek i na szczęście poszła spać... noga nadal mnie boli jak chodzę, ciekawe co tam naciągnęłam i jak długo będzie dawało znać... miałam jechać na jakieś zakupy, ale mi się nie chce, bo boli... a jutro z dziewczynami jadę do ortopedy, więc muszę być na chodzie
 
Venus, jesli Cie to pocieszy to u nas to samo podczas karmienia. Mały nie moze zjesc spokojnie bo sie meczy i płacze. Nie zawsze tak jest, nawet chwilowo sie uspokoiło ale ostatnio znowu coraz częściej.
Dojechał delicol i chyba go sprobuje. Jesli to nie pomoże to juz nie bede eksperymentować tylko zacisne zeby i postaram sie przetrwać ten trudny czas.
 
Dziewczyny od porodu kurcze wypadaja mi na maksa brwi, nie wiem kurcze moze powinnam wrocic do witamin, ktore odstawilam 2 tyg przed porodem? Bo jakas masakra po prostu, juz mi sie widze przerzedzaja
 
Lilla o jak szybko z tym paszportem! Super! Fajnie ze sie chustujecie. U mnie na Razie jedna próba zakończona niepowodzeniem. Chusta moja sztywna jeszcze jest. Gniote ja troche ale to niewiele daje.
 
reklama
Dzień dobry
U nas nocka ok. Zuzia pierwszą pobudke po 5h zrobiła :)

My teraz przeszliśmy na pampki białe 2.. mąż zaszalał ale nigdy więcej pampkow zielonych :no:

Ważymy już a z 5200g jeśli nadal przybiera 330g tygodniowo

Smoczka moja nie toleruje. Wyprobowaliśmy już dwa różne kształty. Pewnie jeszcze kilka kupię na próbę.
Głowa mnie napier... już wstałam z bólem więc to pewnie migrena. A niech to szlak :/
Od dzisiaj do niedzieli będę mieć gościa. Ale to mój brat czyli facet czyli pomic znikoma ;) chociaż kto wie ;)
 
Do góry