reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kornelia - ja w duze upaly, jak bylo mi szkoda pupci, ubieralam po kupie tetre i majteczki, albo tetre i body. Jak zasikal lub okupal to do prania, a tetra zawsze przyjemniejsza

Jak widze pampersy to mi slabo... Dostalismy happy i sa o niebo lepsze. Te rossmanowskie i z biedry tak samo.
 
reklama
Obrazek dla Daruni i innych nie wyspanych, w ramach wyjaśnienia. Mam nadzieję, że teraz wasze życie odzyska sens.

Emyly najlepszego dla Jagódki :):)

Kornela ja jem czekoladę, efektów nie było. Jednak uważaj bo czekolada to dość częsty alergen. Zjedz i obserwuj :)
 

Załączniki

  • 1407912714968.jpg
    1407912714968.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 29
U nas dzień rozpoczęty rykiem, jak tak będzie co drugi dzień, to zwariuję..Strasznie przelewa mu się w jelitach:-( Teraz drzemie wtulony w cycka, jak go spróbuję odłożyć, to pewnie znów zacznie płakać, ale chciałabym się ubrać..:-p Wczoraj zasnął o 21, na jedzenie wstał o 2, potem o 5:30, także nienajgorzej. Tylko tak mi go szkoda jak płacze, a ja nie umiem mu pomóc:-(
 
jagódka, no u nas podobnie płacze przed każdym pierdkiem i szkoda mi go bardzo.

Pochwalę się, ze na moim cycu synus osiągnął 5kg :szok: Waga urodzenowa 3560 ze szpitala wyszliśmy 3300. Pulpecik mój mały. A jak waga waszych dzieci w okolicy 1 miesiąca życia?
No i jakis kryzys wieczorny mamy bo codziennie płacz nie do opanowania. Biedak. Byle do 3 miesiąca matka wytrwała ;-) W chuście się troszkę uspokaja. Niestety smoczka nie udaje mi się go nauczyć :-( może macie jakies sprawszone sposoby?
 
O matko arabelka jak ty to zrobilas to nie wiem. Moj ma 4 tyg i 1 dzien i tydzien temu wazyl 3,5 kg a ze szpitala wyszlismy z aga 2900 z tym, ze maly chorowal, bylismy w szpitalu i niestety zaliczylismy niemaly spadek. Jutro albo dzis pojde zwazyc maluszka, ale narazie pogoda nie nastraja nas do wyjscia.
 
Hejka ;)
Makora popieram z maka. Jak czekalam na dostawe z bepanthenem to kupilam alantan i malt zaczal mi sie odparzac..... maka ziemniaczana juz po jednym uzyciu dala rade :)
Z pampkami popieram z bialychbprzerzucic sie na zielone to masakra. Rossmannowskie sa oki. Podobnoz lidlowe sa fajne. Kiedys tescowe byly fajne. Oplacalo sie to do 3.
 
arabelka - a suszarka albo lezaczek z wibracjami??

Stosujecie juz pampersy 3? Ja chyba sprobuje jak skoncza mi sie 2. Adas wazy 5300
 
kornela, chyba stąd ta waga, że nie uznaje smoczka tylko na cycu się uspokaja. Próbuje z tym smokiem walczyć ale jak mu np trzeci raz wkładam do buzi to młody ma odruch wymiotny.

co do pieluszek to my narazie na pampersach 2 białych. Jestem zadowolona. W szpitalu położne happy bardzo odradzały, ale to były 1ki, może większe lepsze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jagódka u nas też przelewanie w jelitkach :( nie mogę patrzeć jak Marcin się męczy... Do 3 miesiąca to ja chyba oszaleję... A Adaś przy cycu też się tak denerwuje? Marcin przy piciu jak go boli to popłakuje, wierci się, co chwilę odrywa się od cyca, czasem mam dość takiego karmienia :(

Arabelka
gratuluje wagi :) Co do smoczka to ja też miałam problem, ale w końcu go nauczyłam i nie wisi tyle na cycu, dlatego nie mam wyrzutów sumienia :) Musisz popróbować różne kształty smoczków od ściętego po tzw. kuleczkę-może akurat się uda!!

Co do pampersów to ja szybko przy Mikołaju przerzuciłam się na biedronkowe dady i dla nas są super. Dzisiaj kupię też dla Marcinka i przetestujemy.
 
Do góry