reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Katka trzymamy kciukasy!!!!

To ja się też muszę zebrać i opisać poród, ale pewnie przy nocnym karmieniu;-)

Kiedy te upały się skończą!!! Mój malec ciągle w samej pieluszce a i tak jest cały w potówkach, a te na buzi zamieniły się w białe krosty:-( DO tej pory nic nie robiłam z potówkami, myślicie, że powinnam go wykąpać w krochmalu czy coś? biedną ma tę buzię taką pryszczatą:baffled:
 
To na pewno trądzik. Mój Młody jeszcze dużo ma na nosku, z policzków już ładnie zeszło, ale koszmarnie wyglądał. Jeszcze na czole, nosie i brodzie miał "uszczypnięcie bociana" z brody zeszło, z czoła w 80%, a na nosku zostało tego najwięcej. Położna trądzik kazała przemywać przegotowaną wodą i nic z nim nie robić
 
reklama
Elifit oby przeszło jutro...

My też mamy trądzik, drugi wysyp krostek...aż na klatkę poszły...no i potowki na karku, na główce...

Byliśmy w zoo, wytrzymalam na koturnach, ale w samochodzie zmienilam na płaskie bo z garażu bym już nie doszła do domu...
 
Do góry