reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dobry na Nocnej warcie. W województwie lubelskim będę, ale 70 km nad Lublinem. Bardziej Radzyń Podlaski lub Międzyrzec Podlaski. Wątpię, abyśmy do Lublina zajechali.

Pierwsze karmienie od kąpieli czyli 22. Zjadła wtedy tylko z jednej strony i dlatego tak 'krótko' spała. Teraz może do rana wytrzyma już.
My wróciliśmy na poddasze i dobrze, że upały się skończyły. Obecnie słyszę spory wiatr i deszcz. Ponoć BERTA nachodzi :/

Undomiel - przez 9 tygodni karmienia piersią bolały mnie one (dokładniej sutki) maksymalnie przez tydzień.
 
reklama
Undomiel przestaja ;) Mnie rzadko kiedy bola ;D. Ja mowie dobranoc nocnej zmiane. Swoja drzemke mialam od 21.30 do 23.30. Wstalam, szykowalam starszaka, wywieszalam pranie. Zaliczylam karmienie o polnocy i teraz. Tym samym ide na zasluzony sen ;) Dobranoc.
 
Chyba dawno mnie tu nie bylo...

Adas od 2 sie prezy i puszcza baki :( slysze odglos kupy, a w pampersie kleks i woda... Nie wiem, czy to siki tak "migruja" czy on kupka woda :szok:

Mam isc dzis po wyniki posiewu - mam nadzieje, ze beda, bo strasznie sie to wszystko wydluza w czasie... Oddawalam do analizy w srode, w piatek jeszcze nie bylo. Moze przez weekend cos wychodowali...

Tak mi sie dziecko meczy, ze jak przysypia, to nawet pieluchy nie da sprawdzic
 
Dziwna noc, poszla spac o 20 karmienia o 2 i 5:30 i dalej śpi choć chwilami oczy nie współpracują i się otwierają. ;) jak się obudzi to idziemy na dwór.
Za półtorej godziny położna na wazenie przyjedzie.
 
Dzień dobry, kolejna pobudka po 4h. Mam nadzieję, że się unormuje już :)
Zola puszcza bąki, a kupy nie ma. Nie martwię się już bo wiem, że kupa pójdzie. Kiedyś.

Tusia - ładnie pospał twój maluszek, w końcu :)
Powoli nocna zmiana się wykrusza bo dzieciaki dłużej śpią. Niedługo będziemy narzekać, że się dzieciaki budzą zaraz po wschodzie słońca i przychodzą do nas do łóżka z tekstem: MAMUSIU WSTAWAJ BO SIĘ SŁONECZKO NA CIEBIE OBRAZI.
 
reklama
hej dziewczęta! dawno nie pisałam, bo moje dziecię do aniołków nie należy. Ma lepsze i gorsze dni a dziś już zapowiada się gorszy :( Noce też kiepskie, stękanie i marudzenie co 2h, najpierw myślałam, że to budzenie na karmienie,ale często chwilę possie i zasypia. Potrzebuję rady bardziej doświadczonych ode mnie. Smoczka nie chciałam dawać, bo 3tyg temu zauważyłam, że po smoczku trochę inaczej ssie pierś, ale teraz jestem zdesperowana. Mała płakała wczoraj całe popołudnie od 16 do wieczora, tylko smoczek nas ratował. W zw. z tym mam pytanie. Czy gdyby to były kolki/ból brzucha to smoczek by pomógł? może któraś z was tak miała? ja zaczynam myśleć, że ona jest strasznie zestresowana, jak nie ma smoczka, ssie paluszki. Czy możliwe że potrzeba ssania jest tak silna? dodam, że jak podaję pierś zamiast to chwilę possie, wypluwa i krzyczy- może brzuszek pełny a ona chce tylko ssać? czy to jest logiczne? wyrzucam sobie ten smoczek,że nie umiem rozpoznać potrzeb dziecka ale skoro ono się uspokaja to chyba o to chodzi?

lilla my- ja się z moją raczej nie odważę wyjść dalej niż na spacer wokół osiedla ale zapraszam do siebie! widzę jak super radzisz sobie z Zolą- może mnie czegoś nauczysz :)
 
Do góry