reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

hello, pisałam na nocnej, ale zasięg wifi słaby był i chyba nie poszło. Dzisiaj jakoś minęło. Rano było nawet ok, Zola dokazywała, ale o 12 poszła lulu. ) 15 wrócili teściowie, a pół godziny później przyjechali znajomi. Posiedzieli godzinkę i pojechali do domu. Sztywno jakoś było. Brak wspólnego języka :/
Potem złapałam doła, ale o tym na zamkniętym. teraz jest lepiej. Za chwilę będziemy budzić dziecko na kąpiel. W końcu zmądrzałam i postanowiłam wprowadzić rytm dnia. Mam nadzieję, że uda nam się go utrzymać. 15.08. jedziemy do Polski :D Już żyję tylko tą myślą
 
reklama
Właśnie wróciłam z rowerka, dobiłam dziś do 18kilometrów. Słabo strasznie, ale boję się na dłużej zostawiać męża samego z Małym. Będę sukcesywnie zwiększać trase, bo przecież dziecku krzywda się nie dzieje tylko matka panikuje.
Ogólnie miły dzień za nami, z rana festyn i odkrycie że mogę już nosić wysokie buty, cóż za radość:p

Na nocnej zmianie poczytam co u Was, bo już czas na kolacje dla Malutka i kąpiel.
Miłego wieczoru i spokojnej nocy dla wszystkich:)
 
Hej
Zuzia jeszcze nie śpi. Aru niespokojnie śpi bo gorączka spada wzrasta itd. A że śpi u nas i się wierci to mi kopnął Zuzię :( i teraz boje się że on spadnie albo ona. Muszę spać w środku a ją najlepiej odkładać do łóżeczka.
Lilla za pięć dni PL :) spotykacie się z Makotą?

Spokojnej nocy :)
 
Chciałabym się z nią spotkać. Na razie jednak nie wiem dokładnie kiedy będę w 3mieście. Najpierw jedziemy do lubelskiego w jego rodzinne strony bo mamy tak znajomego, który nam samochód "od stóp do głów" przejrzy i naprawi po kosztach. Dopiero potem jedziemy do mojej rodziny. Prawdopodobnie 22 sierpnia. Na 1.09.-2.09. musimy być z powrotem w NL. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać z Makotą i może Floriana dołączy. One z dwóch krańców metropolii mieszkają, a ja w środku.
 
Hej kobietki ja tak na szybko. Obiecuje ze jutro doczytam utknelam gdzieś na 2000 stronie niestety. Jutro teściowie wyjeżdżają nie było najgorzej choć momentami myslalam ze wyjde z siebie. Przez parę dni można nauczyć dziecko złych nawyków np. Raczki non stop:/ dziś zostałem z Julka sama i nie spala od 15 do prawie 23 nie licząc dwóch drzemek po 10 min. Od jutra znowu powinna być aktywna :) pozdrawiam mamusie i dzieciaczki :)
 
reklama
Do góry