reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Niebpisalam ze dziecko jest jak automat i trzeba je sobie wytresowac. Dzieci to nie psy.Pusalam o nauce samodzielnego zasypiania i kilku fajnych rafach zawartych w rej książce. Jasne ze nie wszystko co tam napisane mamy brać na poważnie, część można włożyć miedzy bajki. Ale czytając ze zrozumieniem i wyciągając odpowiednie wnioski można zyskać sporo.
 
reklama
Emyly Ty nie, ale autorka książki tak;-)Jak ktoś ma ochotę to mam ją też w pdfie:tak:

Młody wstał. Odciągnęłam 30ml, 15 wymieszałam z zagęszczaczem i dostał strzykawką przed cycem. Oby pomogło..
 
cześć dziewczyny
Katka na pewno rodzi skoro nie ma jej tu już parę dni ;-)
Kurcze moja mała nie chce spac w ciągu dnia, przysypia podczas karmienia, prześpi parenaście minut i znowu płacz. Nie wiem czy jest aż taka głodna. Mogłaby jeść non stop. Ile razy dziennie karmicie piersią? co jaki czas?
milutkiego dnia zycze ;-)
:-):-):-):-):-)
 
Hej :-)
Moje dziecię w końcu śpi - przy suszarce na yt ;-) dziwne upodobania ma ta moja córcia - z kołysanek to "przyjedź mamo na przysięgę" śpiewaną przez brata uwielbia :-D

jagódka a jaki zagęszczacz kupiłaś? To na receptę jest? Bo Natalka zaczęła strasznie ulewać :-(

"Język niemowląt" ściągałam z neta przy Matim i kurcze już nie pamiętam co w niej było :zawstydzona/y::-) Za to pamiętam filmik Zawitkowskiego polecany przez Doti i to już bardzo fajne było :tak:
 
aga dziecko karmi sie na żadanie czyli nie ma co ile.. wyczytałam an encie że przy karmieniu piersia ilośc karmień powinna wynosić od 8 do 12... policzyłam u nas średnio 12 razy.. czasem z obu piersi raz czas z jednej... też czasem mam wrażenie że tylko cyc i cyc ale chyba tak ma byc... czasem ejst przerwa godzinę, czasem pół, czasem póltorej ... czasem wymuszam przerwy aby cyce odpoczęły.. ja dziś mam problem w jendym cycu nawał, zastoje itd.. ach to karmienie :)
 
agaa ja już też na żądanie w nocy mniej więcej co 4h w dzień co 3h a popołudniu jak syrenę włącza to i co 1h.

Moja teraz też nie chciała spać i ją na brzuchu na karmienie poprawkowe położyłam i pięknie śpi az boje sie ja do łóżeczka ruszyć... A i obyło się bez suszarki :szok: szok
Lubi też zasypiać przy tej kołysance co całą ciążę jej puszczałam - ciekawe czy pamięta :happy2: Na wojtusia z popielnika. I przy pozytywce pluszakowej.

no katka już pewnie po... oby :tak:

mika - jak laktacja?
 
Haust - Nutriton, chyba jedyny na rynku. My stosowaliśmy to u Klaudii. Jest bez recepty, można stosować nawet u noworodków. Kosztuje jakieś 26zł za kartonik, miesza się to z wodą lub mlekiem - modyfikowanym też można. Tylko uwaga - nie można z nim przesadzić, bo może zaszkodzić na kupkowe sprawy. Póki co nie ulał..
 
reklama
Jagódka dzięki - możliwe, że będę tego potrzebować, no chyba, że to ulewanie to chwilowe jest :dry:

Kurde suszarka w końcu zadziałała, to pojawiła się wstrętna mucha i Natkę wybudziła :angry: Teraz śpimy przy składance Guns'N'Roses (taki zespół rockowy z lat 90 - tak wyjaśniam, bo Wy młode jesteście i pewnie nie pamiętacie :-D:rofl2:) :happy:

GiB od przedwczoraj to duuużo czasu minęło, więc może, może, ale boję się zapytać, żeby nie wkurzyć jakby co ;-)
 
Do góry