reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Lilla, jesli Luśka sie bie pręży i nie kwęka to ja bym poczekała.
Robisz masaże brzuszka? Myślałaś moze o probiotyku?
Jak czesto używasz katetera?

Aga, kciuki zacisniete :) jesli to wody to urodzisz rachu ciach.

Pola, niby wszystko jest ok. Po jedzeniu, jest aktywna przez ok 1h, cwiczy na brzuszku, albo oglada swiat, potem jest lulanie i zasypia. Nie widzę, żeby płakała i się prężyła.
Brzuszek masuję rzadko, ale dzisiaj masowałam. Może rzeczywiście powinnam częściej. O probityku nie myślałam ale zapytam w aptece.

Kateter uzywalismybdwa razy, ostatniio ze dwa tyg temu.
 
godz 3.45 bar został otwarty, jedna klienta zamówiła trzy piersi mleka, z przyczyn technicznych została obsluzona "na raty". Barman miał problem żeby wygonić ja do łóżka ale po kilku próbach się udało. Barman zamknął bude i idzie spać.

:-D padłam :)

Hejka. W nocy bylam ale sil brak na odpisanie. Zasnelam z dzieciem na rekach miedzy karmieniami- pod dzieciem wielki rogal. Tusiaczku, pola to Wy 24 a makota i ja 25 porod... toz to szok ;) Milego dnia ;)

i Pola 26?

teraz czytajcie mnie uważnie, bo NIE będę marudzić :-D
po wizycie u laktaorki czuję się DOBRĄ matką. po rozmowie z teściową i ustaleniu żeby przychodziła rano, abym mogła się ogarnąć czuję się (na chwilę obecną zorganizowana)
zostaje mi tylko rozmowa z M, którą odwlekam od miesiąca :dry:

teściowa zabrała mi dziecko na spacer :-D nie wiem dla kogo to większe przeżycie

miłego dnia i zdrowych kupek :-D
 
Witam, ja tez jeszcze 2w1 ;-) To się chyba nie zmieni :-D Mojemu Synkowi jest dobrze w brzuchu, tylko obawiam się, że osiągnie wagę słoniową do porodu :szok:

Makota
super się czyta, że jakoś ułożylaś sobie dzień :-)

Dziewczyny tak mnie Marcinek uciska na pęcherz, że już mam dość.
 
Gosia, Pola 26, dwa dni po mnie:) gdzieś czytałam, że dzieci mają podwyższoną temperaturę tak właśnie około 37. A szczerze mojemu nigdy nie mierzylam:what:

Makota no jestem pod wrażeniem, że dzień zaczęty bez marudzenia i tak pozytywnie. Teraz trzeba iść za ciosem i pogadać z M:thumbup::thumbup::)
A co się dowiedziałas od laktatorki, że tak Cię podbudowała?
Tak trzymaj, miło Cię czytać w takim nastroju;)

Mój Malutek ma dziś miesiąc, ale ten czas mija, Wam też przy dzieciach tak czas popier.la?
U mnie od nocy pada, zrobiło się chłodniej aż lepiej się czuje. Teraz robię kawkę i będę świętować miesiąc Malutka sernikiem :)
Kto tam teraz w kolejce do rodzenia?
 
Znów wstalysmy :) od 5 jula niby w lozeczku była ale cały czas kwekala i wydawała z siebie różne odgłosy wiec średnio pospalam.

Magdalenka widzę pełną energii jesteś :d oby tak dalej i porodu życzę tez w takim humorze :)
Elifit gratuluje kupy :d
Gib ja slyszalam ze temp u niemowlaka do 37.5 jest ok
Makota fajnie ze lepszy humor masz :)
 
reklama
Oki dzieki dziewczyny ;) To mnie uspokoilyscie.
Tusiaczku ja sprawdzalam temp. Poniewaz maly mial cieplejsza glowke, a ze caly czas kombinuje jak mam go ubracze wzgl. Na jego "tluszczyk" to nie wiedzialam czy go przegrzalam czy cosik sie kluje..
 
Do góry