reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ciekawa która następna. Właśnie zastanawiałam się gdzie jest Undomiel :tak:

Michalina szalej dopóki możesz:p Ja jestem na stopie wojennej z moim M. więc jego strata i seksu 0 :p
 
reklama
Jagódka i co? Będziesz dokarmiac?

Makota podaj zobaczysz czy działa.

U nas była położna. Bez wagi ale ja po ubrankach widzę że przybiera. Zuzia ma trądzik i mam smarować bepanthenem. A pępek octeniseptem psikac bo krewka leci.
 
Jagodka i co dalej? Co ci poradzili? A dużo spadł?

Elifit u mnie tez dziecko głównie stela hehe szczególnie nad ranem jak jestem najbardziej padnieta:/

Tym razem u nas problem z kupa. Tzn Julka niby robi ale po trochu i cały czas pierdzi widzę ze nie może się załatwić do końca i ze ja to męczy:/ poradzicie cos?? Czy to ma związek z tym ze ja cos zjadlam?
Makota a ten espumisan to właśnie na wzdęcia jest?? Muszę się nad tym tez zastanowić.

Milego dnia kobietki, kciuki za dwupaki :)
 
dziewczyny, ale zrobilam glupote..... maly ma w lozeczku kolderke i taka bardzo plaska podusie no i jak wrocilismy ze szpitala to byla u nas polozna i widzac jak maly duzo i czesto ulewa kazala go klasc na wierzch tej kolderki i pod glowe podusie. Przez 5 dni tak bylo a teraz patrze w neta a tam pisze ze zadnej poduszeczki do roku i spac na samym materacyku. Myslicie ze moglo mu to jakos zaszkodzic przez te kilka dni? kurcze siostry maja dzieci i tez je tak kladly wiec mi nie zwrocily nawet uwagi.
Wy pewnie kladziecie bez poduszeczki i na materacyk nie? Mam straszne wyrzuty sumienia, ze cos zrobilam zle.....
 
Kornela nie kładzie się, żeby bobas się nie zawinął w podusię i nie udusił, ponadto poduszka nawet ta płaska jest miękka i utrudnia przekręcanie główki na boki. ale spokojnie, przez te 5 dni nie zaszkodziłaś mu :) jest ogrom matek, co od początku poduszki dają pod głowę, no bo jak to dziecko bez poduszki może spać, i też jest ok :) ja nie daję, Zuzia śpi na samym materacyku z pieluchą rozłożoną pod głową, jakby ulała, to żebym tylko pieluchę miała do prania a nie całe prześcieradło od razu. Ola śpi na tej płaskiej albo wcale, tak jej wygodnie

Jagódka, mocno spadł?

Elifit moja Zuzia też ma trądzik, niczym nie smaruję, przemywam wodą

Limonka u mnie Zuzia też bączki robi i kleksy w pieluchę, a taką porządną kupę to ze 4-5 razy... ale ile tych kleksów, to nie liczę, powiem tylko że pampersy schodzą jak woda...odliczę z kieszonkowego!
 
Ostatnia edycja:
malgorzatkar dzieki, po prostu mialam takie wyrzuty sumienia jak to przeczytalam. Od dzisiaj mały spi bez podusi i na materacyku a nie na kolderce bo niby ta kolderka plaska jest ale pewnie to zle wplywa na kregoslup prawda?
 
Czesc dziewczeta :-)

U nas cala noc do du.y! :baffled: Laura wyspala sie przez caly dzien, w nocy budzila sie co chwila na cyca, a od 2.30 do 5ej w ogole nie spala.

Kornela przez 5 dni nic nie zrobilas maluszkowi, poza tym jest sporo matek ktore jednak uzywaja poduszki pod glowke.

Jagodka mam nadzieje, ze jednak duzo Adas nie spadl z wagi.

Makota no milo sie czyta Twoj post kiedy jestes w lepszym humorze. Co do espumisanu ja bym podala, jesli tylko Adas sie meczy.

Laura tez ma tradzik, ale niczym nie smaruje jej tego tylko sama woda myje buzke. A moze powinnam czyms to smarowac?:confused: Niestety w tym kraju o co by sie nie zapytac to wszystko jest normalne i nie wymaga leczenia.
 
dzieki dziewczyny za wczorajsze rady wieczorne!!miałam juz kryzys po całym dniu... maluszka pokarmiłam przed 21 i zasnął. spał od 21.20 do 10.30 z przerwami na karmienie trzema albo czterema..nie jestem pewna :) ja się wyspałam w każdym bądź razie. lekkie wykończenie..ale teraz tak myślę, ze może byc aktywny cały dzień jesli tylko będzie tak łądnie spał w nocy. dzis aktywny do teraz. w tej chwili drzemka. wiem marzyc moge o jakies normie.. ale mleka nie brak bo jak z jednego karmię z drugiego kapie.. :)

mąż wrócił czas na kąpiel..
z kupami trudno wyczuc. niby mozę na cycu rzadko robic, ale kiedy jest za rzadko??

nie rozpakowanym życze szybkiego i lekkiego porodu. reszcie ładnych i śmierdzących kupek :)
 
reklama
W szpitalu polozne na tradzik niemowlecy mowia ze jak sie sam pojawil tak sam musi zniknac.... Makota dla Ciebie ;D
Jagodka musisz cosik robic ze spadkiem jego wagi?
Pytanie czy ktoras z Was uzywa wody/ plynu micelarnego do mycia na sucho dziecia?
 
Do góry