reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
No i kolejne "pracowite" po południe za nami, efekt - nowy TV :-D Już się śmiałam, że po co nam TV, jak będzie niebawem telewizja na żywo w drugim pokoju :-p Ale miła odmiana po tym, jak jakiś czas nie mieliśmy TV, a potem stare spadkowe pudełko :-p

Ninja odświeżyła nam tu szlaki porodowe, to nic tylko brać się na porodówkę.
Choć ja to ostatnio doszłam do wniosku, że dobrze mi w ciąży. Za dobrze się chyba czuję. Bo byłam pewna, że na końcówce ciężko mi się będzie schylić np. po żel pod prysznicem, a daję radę. Kulam się oczywiście nieco wolniej niż zawsze, ale się kulam. No kręgosłup mi odpuścił, to też dobrze. Nawet zgaga mnie mniej męczy... Choć inne rzeczy dobijają (spuchnięte stopy, niemożność pomalowania pazurków u nóg, pogorszenie stanu cery). Ale coś mi się zdaje, że to sobie teraz wymyśliłam tak trochę ze stresu.
No cóż... urodzić muszę kiedyś, chyba już nie mam wyjścia.... :zawstydzona/y:

Se pogadałam... mam nadzieję, że niebawem będzie mi łatwiej wbić się w Wasze mamusiowe tematy :-D
 
Ano ja też myślałam że końcówka będzie trudniejsza ale jakoś idzie. W upały było źle ale i bez ciąży kijowo je znoszę. A tak to całkiem wyzgierna jestem.

Spać mi się chce a zasnąć nie mogę. Muszę się zmusić.

Małgorzatko fajnie taka duża rodzina wesoło musi być choć właśnie duży wydatek w takich sytuacjach.

Bellina ale teraz w TV kompletnie nic nie ma! My mamy monitor służący jako tv ale teraz jedynie na kompie jakiś film puszczę. Powtórki dlaczego ja i w11 trochę zamulają a filmy klasy D lepiej się ogląda bez reklam. Ja za to teraz radia dużo słucham i czytam.

Spróbuję zasnąć...

Katka mam nadzieję że śpisz ;)
 
Katka komplement jak najbardziej:thumbup::) ej co Ty tu jeszcze robisz? Do spania:p

Bellina Gratuluję zakupu. Jak masz już nowy telewizor to teraz czas na całkiem nowe dziecko;) będziesz mieć stereo:p

A co to się dzieje? Dwupaki się zameldowały a nocna bary mleczne dziś zamknięte? :eek:
 
Ostatnia edycja:
No to dzień dobry:eek::eek:

Katka bez Ciebie to nie było by to samo;)

Małgorzatkar, właśnie jak rozróżnić potówki od trądziku, a trądzik od alergii? Czy tylko dla mnie dziecko ma coś. A już co to jest to wielka Hydro zagadka?

Mały zasnął godzinę temu a teraz już krzyk, to nie zapowiada dobrej nocy, eh mam nadzieję, że się mylę:o

Dziecko śpi? moje usnelo przy cycku i bez slowa poszlo od razu spac :)

Ja tu jestem jakby co... :cool2:
lepiej abys spala i zbierala sily.
No i kolejne "pracowite" po południe za nami, efekt - nowy TV :-D Już się śmiałam, że po co nam TV, jak będzie niebawem telewizja na żywo w drugim pokoju :-p Ale miła odmiana po tym, jak jakiś czas nie mieliśmy TV, a potem stare spadkowe pudełko :-p

Ninja odświeżyła nam tu szlaki porodowe, to nic tylko brać się na porodówkę.
Choć ja to ostatnio doszłam do wniosku, że dobrze mi w ciąży. Za dobrze się chyba czuję. Bo byłam pewna, że na końcówce ciężko mi się będzie schylić np. po żel pod prysznicem, a daję radę. Kulam się oczywiście nieco wolniej niż zawsze, ale się kulam. No kręgosłup mi odpuścił, to też dobrze. Nawet zgaga mnie mniej męczy... Choć inne rzeczy dobijają (spuchnięte stopy, niemożność pomalowania pazurków u nóg, pogorszenie stanu cery). Ale coś mi się zdaje, że to sobie teraz wymyśliłam tak trochę ze stresu.
No cóż... urodzić muszę kiedyś, chyba już nie mam wyjścia.... :zawstydzona/y:

Se pogadałam... mam nadzieję, że niebawem będzie mi łatwiej wbić się w Wasze mamusiowe tematy :-D
jak urodzisz to tez nie będziesz mogła. dzisiaj zdąrzylam tylko zmyć stary lakier, jutro może uda mi się wymoczyć trochę stopy i chociaż paznokcie wyrównać. podeszwy wołają o pomstę do nieba :/

Katka komplement jak najbardziej:thumbup::) ej co Ty tu jeszcze robisz? Do spania:p

Bellina Gratuluję zakupu. Jak masz już nowy telewizor to teraz czas na całkiem nowe dziecko;) będziesz mieć stereo:p

A co to się dzieje? Dwupaki się zameldowały a nocna bary mleczne dziś zamknięte? :eek:

Bar mleczny Amsterdam czynny :)
 
Lilla trochę mu to zajęło. Tzn posiłek problemowy, czyli taki jak lubię najbardziej. Zjadł, kupa, przewiniecie, siku na podłogę i na mnie, przebranie dziecia i mnie, znów jedzenie, znów mała kupa, marudzenie, odbicie i w końcu śpi. Czas operacyjny godzina:cool:

Michalina data jest super, lubię 24. To czyj dzieć chce być dokładnie miesiąc młodszy od mojego?
 
oj zazdroszczę kupy. Zola od 20.07.nie zrobiła. zastanawiam się kiedy jej pomóc mechanicznie? nie widzę, żeby coś ją bolało bo ładnie śpi, jak jest aktywna to patrzy na świat i nie ryczy bez powodu.
 
reklama
Jestem. Nie spie.
Malutek zasnął na mnie. Synek ma ostatnio problemy z brzuszkiem. Jak nie problem z kupa to cofanie sie pokarmu...
Dzis nawet kupiłam kateter rektalny zeby użyć w razie W. Na szczescie kupa przyszla sama.
Od kilku dni malutek bardzo płacze po jedzeniu. Pręży sie i wygina. Biedny mój.

Dzis przyjechała moja mama. Dzieki temu pospalam w ciągu dnia a wieczorem mielismy z mezem wychodne :)
Pojechaliśmy sami do sklepu. Było śmiesznie i dziwnie zarazem ale mysle ze taki półgodzinny wypad dobrze nam zrobił :)


Ninja, moje gratulacje! Piekna waga Niuni. Odpoczywajcie :)

Kum, popieram Jagodke. Ja bym nie dokarmiała.

O godz 2:00 Tymonkowi stuknęły 4 tygodnie :)
 
Do góry