reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

moj caly czas chce cyca. ma krotkie drzemki po cycu po 15minut co jakis czas od 10 nie spał przez dluzszy okres czasu.. lub jak odpadnie cyc to sie denerwuje i placze,,, i caly czas wyglada na glodnego. wczoraj w nocy po mm poprostu padl.. jadl nonstoper z cyca z przewami na mini drzemki i bujanie 8h.. po butli wygladalo jakby w koncu zjadl i padl momentalnie.
 
reklama
Kum mogl to zrobic ze zmeczenia. Jak mi to mowiono ssanie to duzy wysilek dla malucha. Nie pociesze Cie, ale moj starszak w dzien spal po 10 min co 3h. Dluzszy sen byl tylko na spacerze dopoki wozek jechal. Aleks spi znacznie dluzej od brata. Okres aktywnosci ma glownie pomiedzy 15 a 18. Po karmieniu zasypia przytulony do mnie czasami i 1godz. Inaczej wybudza sie i nie chce spac a tak spi od karmienia do karmienia.
 
Kum , ja tak moalam z malym w szpitalu jak sie nie najadal wlasnie. Na cycku wisial gksldzine, po odstawieniu spal 5-10 minut i potem sie budzil i wrzeszczal. I tak w kolko. Dopiero po sztucznym zachowywal sie jak noworodek i po prostu spal.
Do tej pory daje butelke jak po obu cyckach spi po 10 minut.
 
małgorzatko - 60 osób !!! u nas na weselu były 74! :-D

Venus - jak to kiedy ;-) teraz mamy dużo czasu. Ja dzisiaj np. byłam w IKEI na zakupach 30km samochodem, autostrada itd. Najpierw KTG później ortopeda i na koniec zakupy w IKEI. Moja mama szalała ze strachu, że SAMA jadę autem i to taki kawał. Biedna nie wie że prawie codziennie tak jeżdżę... Heh tak jakby groził mi poród :cool2:heh
 
Aru nie spał w dzień tylko czuwał, przewracał oczami. Zuzia natomiast śpi więcej.
Również ma alergie na łóżeczko ;)

Teraz jak na złość nie śpi a mama prysznic chce wziąć .. właśnie się porzygała.. dzięki Bogu za flanele z ceratką bo inaczej cała pościel by była do wymiany uff. .
 
Ostatnia edycja:
Venus - tylko nie depresja... Kryzys masz... Tez mialam trudny okres ale teraz jest duzo lepiej
Kum pewnie meczy sie ssaniem. W upal to ciezka robota. Lepiej daj odciagniete mleko zamiast mm. Moj dzis praktycznie nie spal. Budzil sie po 10 min na cyca lub kupe.

Adam wazy 4100. Jest dokarmiony i napojony. Wszystko ok.

Jest mega goraco... Trzymam go na rekach i sie biedak poci, a w lozeczku plecki bola..
 
Moja maluda też coraz więcej nie śpi, chociaz dziś spała sporo... Ma okresy aktywności rano do 11-12, nawet na spacerze potrafi nie spać, a potem od 17 do kapania. I w dzień najlepiej jej sie spi albo na mnie, albo na poduszce do karmienia przy cycku...

Makota ładna już waga :) mam nadzieję ze sie uspokoilas trochę i wiesz, ze masz pokarm i jest wszystko ok :)

Michalina u nas święta to dwa dni imprezy po 20-25 osób na każdej (oddzielnie mamy i taty strona sie spotykamy), a właśnie chrzciny, komunia, to już takie małe wesele. Na weselu mieliśmy 124 osoby :)

Zuzia dostała tradziku, mam nadzieję ze to tylko trądzik albo po prostu potowki, a nie uczulenie czy skaza bialkowa...

Pobujalam się dziś z Ola na takiej huśtawce rownowaznej i szew mnie boli teraz. Tak więc idę spać, zaraz nakarmie glodzille moja małą i mówię dobranoc
 
reklama
No to dzień dobry:eek::eek:

Katka bez Ciebie to nie było by to samo;)

Małgorzatkar, właśnie jak rozróżnić potówki od trądziku, a trądzik od alergii? Czy tylko dla mnie dziecko ma coś. A już co to jest to wielka Hydro zagadka?

Mały zasnął godzinę temu a teraz już krzyk, to nie zapowiada dobrej nocy, eh mam nadzieję, że się mylę:o
 
Do góry