reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Moja mała śpi. My oglądamy film. Jutro mąż do pracy wraca dobrze że na nocki chociaż. Do Aru przyjechała ciocia chrzestna to mi pomoże.
Dobranoc dziewczyny
 
reklama
Witam:)
dawno mnie tu nie bylo, ale sama dopiero wracam do jako takiej rzeczywistosci;-)
Dzis probuje caly dzien napisac post i zawsze cos.. A to mala placze, a to ktos przyjdzie, pies chce na spacer.. Naprawde czasem ciezko mi zjesc w spokoju chociaz by sniadanie. Ale jak czytam, nie ja jedna mam ten problem;)

wszystkim "nowym" rozpakowanym gratuluje!
Nie rozpakowanym zycze.. Lekkiego porodu:)

Jak czytam o wszystkich problemach rozpakowanych mam to tak jak bym o sobie czytala. Dzis wieczorem Laura chyba pierwszy raz dala mi tak w kosc popalic. Od godz. 19ej wisi na cycku non stop, robi sobie tylko krotkie przerwy na placz. No i teraz tak sobie mysle, czytajac ile Wasze maluszki przybieraja na wadze to cos mojej to nie za bardzo idzie, chociaz w przychodni klaskaja uszami jak ona to pieknie tyje. No ale w miesiac przytyla 560gram, w porownaniu z forumowymi maluszkami to bardzo malutko.

Co do obcinania paznokci to gdybym ja miala mojej dopiero obciac po miesiacu to miala by juz pozawijane w rulonik:) srednio dwa razy w tygodniu musze jej obcinac, takze Kopacz obcinaj i sie nie sugeruj pania pielegniarka.

Usmiechnelam sie tez do postu Makoty:) o malym terroryscie gdzie wie kiedy wozek jedzie a kiedy stoi:)) u mnie jest dokladnie to samo:) co prawda mala zasypia zaraz po wyjsciu z drzwi, ale wozek musi byc caly czas w ruchu:)

Ostatnio tez zaliczylam wizyte na IP bo masakrycznie bolal mnie brzuch i mialam jakies dziwne krwawienie, okazalo sie ze mialam takie wielkie skrzepy ze reszta krwi nie mogla swobodnie sobie splynac. Zrobila mi takie badanie palcami, ze znow mnie cale spojenie boli i ledwo pochodze a juz nie moge wytrzymac na bol.

Poza tym mamy problem z kupkami, z cycowaniem bo Laura W OGOLE nie chce ssac mi prawej piersi:baffled: Jak tylko przykladam ja do tego cycka to jest zaraz placz, nie mam pojecia o co moze chodzic, wiec odciagam laktatorem tylko z prawej i daje malej z butelki.

Limonka ja tez mialam ostre spiecie z moim mezem! Oj to chyba bylo najostrzejsze odkad jestesmy razem. Malo brakowalo a padla by decyzja o rozstaniu! A on i tak nie zrozumial o co chodzi, a byc moze nie chce zrozumiec. Aaa zrozumie! Jak bedzie juz za pozno:baffled: Pfff..

Pisalam ten post ponad godzine:/ mala je, usypia, wstaje, je, usypia... O matko!! A ja oczy mam na zapalkach:-( I sorki za brak PL znakow ale tak mi szybciej jest pisac z telefonu:/

Ninja- trzymam kciuki&&&
 
Ostatnia edycja:
Ja z szybkim info. Jestem w szpitalu na patologii, przyjechałam na ktg i się im nie spodobało :( Zrobili mi usg - mała waży ok. 4200!! :O Jutro ma być na oddziale mój gin to podejmie jakąś decyzję. Ok 10:00 powinnam już wiedzieć co i jak. Boję się trochę :( chyba wolałabym żeby mi zrobili cc, ale nie wiem co postanowią.

No to waga piękna! Trzymam kciuki za ciebie! Będzie szybka decyzja i dzidzia po tej właściwej stronie brzuszka! Czekam na wieści...
 
Venus dziś Ty spać nie możesz?
Ninja no to byle do jutra, czekamy na dobre wieści:)

Witaj Mamo Bobasa, zaglądaj częściej.

Od siebie Wam powiem, że strasznie dziwne rzeczy są w TV o tej porze:p
 
reklama
Do góry