reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Michalina to jak sie rozbierasz do zera to maz zadowolony;p

Ulubione hasło mojego M. z ostatnich dni "a dzisiaj nie wywołujemy?" :-D


Doti - W krochmalu? Nie słyszałam nigdy o tym. Nie wiem czy alergia. Zobaczymy popołudniu co mi powie.

Ka.wo - szalony dzień :tak: napisz wieczorkiem co u lekarza.

Ja też się zastanawiam co mnie podkusiło jak czytam o tych wszystkich problemach. Ale za chwilę przypominam sobie jak dziewczyny piszą, że widok dziecka wszystko wynagradza i zapomina się o trudnych chwilach. Mam nadzieję, że w okresie dojrzewania i buntu też widok młodej tak łatwo będzie wynagradzać trudy wychowania. :-p
 
reklama
Ja tez ciagle witam sie z gaska a juz jestem w ogrodku..... dupa. Jestem zla, niewyspana, tesknie za malym itp. Gin ma zaraz moj zajrzec i cos tam podstymulowac. Boje sie
 
Lui jesteśmy z tobą &&&

Michalina krochmal jest super. Świetnie działa na różne wypryski podrażnienia itp. Wczoraj wykąpałam Zuzu w nim bo choć już ten rumień jej zszedł to ma potowki i łuszczy się w zgieciach.

Lilla moja też różnie ale w nocy na razie jest dobrze. Obym nie zapeszyła ;)

Herbatki z kopru pije na wzdęcia. Zuzi jeszcze nie dawałam. Jest taka z hippa granulowana pamiętam. A no i trzeba butlą i to nieczęsto żeby nie zaburzyć odruchu ssania
 
Ostatnia edycja:
a te herbatki lakacyjne, bociana i takie tam nie pobudzają produkcji mleka? bo ja się boję nawału ;)

ps. co stosujecie na cycuchy? ja mam zachwalaną lanolinę i wcale nie jest już taka super..
 
reklama
Makota ja zamiennie lanoline jak były brodawki suche i maltan jak trzeba było podleczyc, no i oczywiście smarowanie swoim mlekiem i wietrzenie.
Powinno przejść niedługo, chociaż jął są upały i ssaki non stóp wiszą, to ciężko doprowadzić do stanu normalnego...

Super wieści z rana, która następna dziś? :)

Mam dziś siostrę swoją, poszlysmy do sklepu, sama sie bałam jeszcze... Spoko było, tylko potem już bolało trochę w boku, ta końcówka szwa wewnętrznego piecze strasznie
 
Do góry