reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej dziewczyny :)

Ja też nadal w dwupaku, ale wczoraj zaczął odchodzić mi czop.... Zestresowana jestem i pobolewa mnie brzuch, ale to bardziej z nerwów...

Jagódka
powodzenia dla Ciebie i Adasia :) Juz niedługo razem!

Catsun trzymam kciuki, musi być dobrze.
 
reklama
Hej z rana.
Zuzu dała pospać. Pobudka na cyca była jedna a tak to nad ranem 4h nieprzerwanego snu :D :D

Seorise fajnie że jutro do domku :)

Michalina współczuję swędzenia. Oby lekarz poradził coś na to.
 
Ostatnia edycja:
Seorise no to super wiadomość:D Zazdraszczam, że jesteś "po" :)

Elifit
nie masz za dobrze:p w głowie Ci się poprzewraca od tego, że Cię córcia tak rozpieszcza ;))))
 
Venus to jeszcze wysuniesz się na prowadzenie ;)

Czy którejś jeszcze nie opadł brzuch? Mój ma glowe bardzo nisko, ale brzuch mam cały czas na miejscu...
 
Undomiel przepuszczę przede wszystkim Hubson jakby co ;))) Co do brzucha to podobno mi opadł, a mnie się wydaje, że nieeee :no:

Hubson jak tam?

Ale tu dzisiaj cisza...
 
z tym karmieniem na żądanie można się zachlastać - nie dzwoniłam w tej sprawie do laktarorki, ale chyba to zrobię. wszędzie mówią, aby nie dopajać, ale nie wiem czy to nie byłoby rozsądne w naszym przypadku.

co do herbatki z kopru - ja słyszałam, że może pić matka karmiąca, a jeżeli chodzi o podawanie dzieciom - podobno się od tego odchodzi

Elifit - no jest gorąćo, ale nie wiem na ile on kest głodny a na ile terrorysta...
wczoraj nuc nie moglam zrobic... w nocy spal ze mna
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.
Mój synek w przeciwieństwie do córeczki elifit nie dał pospać. Tzn mielismy niby trzygodzinną przerwę miedzy jednym karmieniem a drugim ale biorąc pod uwagę odbijanie i układanie do snu to przerwa była znacznie krótsza. A potem to juz pobudki co godzine.

Gdzie jest Doti???

Ciekawe jak tam Hubson.

Miłego dzionka.
 
reklama
Heja!
Noc beznadziejna. Dół mnie okrutnie boli aż musiałam nospy brać by przetrwać. Wolałabym albo spać albo żeby bolało ale tak właściwie, porodowo :-D a tu nie ma tak dobrze.
Meluję że humor lepszy niż ten wczoraj po wizycie ;-)

Jadę zaraz zawiezc wymaz do labolatorium.
 
Do góry