reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Sokoja ja tez już zaczelam myśleć o liczeniu skurczy, bo mi do 2 spać nie dawały, ale nie bolalo na tyle żebym nabrała wiary, że to już. No spa pomogła i zasnelam.

Dziś spacer i gimnastyka :)
 
reklama
Seorise, gratuluje i zazdroszcze :)

ja zaraz jade, czuje sie koszmarnie :( nie wiem, ile jeszcze meczarni oczekiwania przede mna :(

Undomiel, po co nospa na tym etapie??
 
Seorise super :)

Venus po 10 dniach mam się zgłosić i po kolejnych 2 wywołują :/

Hubson gin mi powiedział, że jak to przepowiadające i spać nie dają to no spa pomoże, a gdyby to był poród to nie powstrzyma, a tylko rozluźni szyjke.
 
Seorise GRATULUJE.
Malgorzatka ja tak teraz mam z krwawieniem... niby nie ma a tu chlup. U mnie po przytulaniu lub karmieniu.
Tym ktorym cieknie pokarm to tutaj dziewczyny wyprobowaly i polecaja muszle. Podobnoz swietnie zbieraja i nie zalewa Cie.
Co do odbijania to rozmawialam z rehabilitantka od malutkich i jezeli nie odbije w gorze to kladziemy na swoich kolanach na brzuszku. Jak dalej nie odbije to do gory znow. Powinno odbic przez zmiane pozycji.
W domciu po kapieli mamy elementy masazu shantala i mysle, ze to wyciszy malutka.
Pamietajcie, ze jak uleje a niedawno jadl dziec, to nie dokarmiamy, musi byc minimum 1,5h przerwy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
seorise - ciężko i długo ale najważniejsze, że już po :-) rozumiem, że SN?

Dzisiaj w nocy mnie wszystko tak swędziało przez godzinę, może dwie, że wstałam ale jestem padnięta już teraz. Nie mam mowy, żebym wytrzymała cały dzień bez drzemki...
Jutro wizyta u dermatologa - ciekawe co mi powie.
 
Do góry