reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam sie nocą.
Sokoja, moze to juz to!?!
Licz!
Ja mam duzy problem z odróżnieniem rodzaju płaczu. Dotychczas cyc był dobry na wszystko a od wczoraj nie jest... Bo gdy przykladalam małego do cyca to nawet buzi nie otwierał tylko płakał tak mocno ze az sie robił fioletowy. Bidulek mój. Serce mi sie kraja gdy widze go takiego płaczącego.
Martwie sie tez bo dotychczas było tak ze od razu po ulaniu domagał sie ponownie cyca. A od wczoraj nie. Nie wiem jak moge mu pomoc. Widze jak w lozeczku sie meczy, tak jakby go brzuszek bolał. Martwie sie ze jest głodny bo az cycki mnie bola (synek nie opróżnia ich tak mocno jak dotychczas). Czuje ze dopada mnie niemoc. Nie mam pomysłu co zrobic by malutek poczuł sie dobrze. Tetaz śpi mi na klatce i to chyba było mu potrzebne. Musze sie tylko jakos wyrwać zeby odciągnąć mleko bo inaczej cycki mi eksploduja.
 
reklama
Ja dziś znów spania nie mam. Podczytuje was ale nie mam co pisać. Trochę się denerwuję dzisiejszą wizytą. Brzuch mi się napina, dzidzia caaały czas się wierci, dół brzucha i krzyże odpadają...
Nie chce mi się narzekać a jednak to robię.


Płacz dziecka niestety może oznaczać wszystko, nie tylko dotyczy jedzenia. A to że może zimno, za gorąco, nie ta pozycja, przytulić, nie przytulić itd :-D. Też z początku nie wiedziałam o co chodzi.
 
seorise mam nadzieję, że tulisz już dzieciątko :) napisz potem jak było!

jagódka może dobrze by było, żeby mąż przywiózł Ci coś co pachnie Adasiem i odciągać z niuchaniem tej rzeczy...
pij i jedz dużo, bo młody potrzebuje dużo energii od Ciebie!

hmm.. chyba mój czop odszedł wtedy co jagódce i seorise.. one już po (wierzę w seroise), to eeee.. moja kolej ? ;)
dzisiaj data męża - ten Grunwald ;) nocka spokojna, parę standardowych skurczów.. nic to, czekamy dalej.
Z wyra zostałam eksmitowana przez córkę - zły sen.. a na zły sen, najlepszy jest Tatuś ;)

Lilla My.. no ja chcę ten Grunwald ;) no i 38 skończone, 39 rusza, niech mnie bierze o każdej porze dnia i nocy heh ;)

sokoja uśmiechnęłam się do Twojego powitania skurczów :) życzę rozchulania :)

Katka kciukasy za wizytę &&&&&&&&&&&
 
Dzień dobry :) mój dzieć przespał dziś w nocy 4,5 godzin. Byłam w tak wielkim szoku jak się obudziłam że kilka razy sprawdzałam godzinę.

Katka kciuki za wizytę:thumbup:

Pola biedna Ty. Nie wiem co Ci poradzić bo ja też stale eksperymentuje na dziecku, ale u mnie jeśli nie chodzi o jedzenie ani kupę to chodzi o przytulanie.

I znów dziura w głowie co komu jeszcze miałam odpisać :(
 
Pola, a może zmień techinkę karmienia?

ja dziś w nocy chyba zamęczyłam Adasia :-( jadł na leżąco na boczku, dawałam go na odbicie, usypiał, więc odkładałam do łóżeczka, a on chlustał mlekiem...

mam go stanowczo za dużo! czy to się kiedyś unormuje?

nie mam czasu odciągać mleka, kiedy on już dopomina się cyca. nawet gdy odciągnę są przepełnion

znacie pozycję do karmienia na leżąco, w której nie zaleję go pokarmem? chyba kiedyś Elifit mi o niej pisała, ale nie znalazłam instruktażu w necie ;)
 
No i dupa. Poszłam spać, bo choć bolaly to niregularne były i po jakimś czasie ucichlo. Ale wdzięczna im jestem że w końcu sobie i o mnie przypomnialy.

Pola a dawałas jakieś kropelki np. espumisan? Może faktycznie boli Go brzuszek i nie jest to kolka.

Dziewczyny przypomniała mi się też dobra rada jaką dostalam. Jak dziecko oodkładane do łóżeczka budzi się to weźcie pieluche tetrowa zamaczajcie kawałek w Waszym mleku i wlozcie do łóżeczka. Dziecko będzie czuło Wasz zapach i będzie spokojniejsze. Może u kogos zadziała.
 
Hej! Sokoja Magda dzis piekny dzien na porod;-) trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie Nierozpakowanych:-)
Elifit bede sie starała o wypis dziś, czuję sie dobrze, krew dziś pobrali jak będzie dobry wynik, a wypisu nie, to będę interweniować u swojego ginekologa. Spalam jak zabita cala noc. Wstalam mega glodna. Cycki niestety nadal miękkie. Zdjęcia Adasia mam na komorce, o tym zapachu tez myslalam, ale wiecie-nie ma to jak oryginał ;-) Macica mnie boli najgorzej rano-pewnie wtedy największe stężenie oxy w organizmie.
 
Jagódko tylko się nie forsuj za bardzo. Ty też musisz dobrze odpocząć żeby małym się zająć. A jak Adam się czuje? Jakieś przepowiednie co do rekonwalescencji, wypisu?

Sokoja a już myślałam że się zaczęło :) czekamy dalej.

Magdalenko no właśnie co z toba ;) proszę na porodowke.

U mnie cisza i spokój, tylko mała się rozpycha.

Hubson lui powodzenia!!!!
 
reklama
Witajcie :)

Jagódka trzymam za Ciebie i Adasia mocno kciuki. Twarda babka z Ciebie :)

Dziewczyny miałyście robione badanie na hbs?ile płaciłyście?
 
Do góry