reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Sorise kciuków nie puszczam, wracaj prędko na tą porodówkę. Albo inaczej, odpocznij teraz i wracaj wypoczęta ;-)

Hubson to może lepszym wyjściem dla Ciebie będzie jednak lokalny szpital. Mniej się naczekasz przynajmniej. Daj znać jak podejmiesz ostateczną decyzję.

To ja koło pt / sb ustawiam się po jakieś skurcze. Ale pewnie po piątkowym ktg i wizycie usłyszę to co teraz, więc będę się wciskać przed kolejkę :-p

To która dzisiaj jeszcze rodzi? Ładna data, ładny dzień :-D
 
reklama
Ja bym nie wzgardziła dzisiejszym dniem :D jeszcze tylko dokończę piec bezę z bitą śmietaną i malinami i mogę rodzić. Rzeczywiście piękny dziś dzień :)
 
Jagódko - szaleństwo jakieś was spotkało. Miałaś CC? Aha i długo trwa rekonwalescencja malucha po takiej operacji - wyjdziesz ze szpitala a on dalej będzie w tym drugim? To tatuś teraz jest waszym łącznikiem. Dzielni jesteście!

Hubson
- idź do tego szpitala faktycznie. Jeszcze tydzień... przecież oszaleć można. Poza tym powinnaś już być pod stałym monitoringiem wg, mnie.

Seorise - po prostu za szybko pojechałaś ale falstart to nie był, bo ty już rodzisz :-D

A ja zabieram się za... hmm sama nie wiem. Muszę trochę rzeczy powynosić do garażu - spróbujemy dzisiaj wywołać poród na Schodach.
 
Witam się i ja.
Jagódka przede wszystkim gratulacje ogromne :) przykro mi że Adaś na starcie takie przeżycia miał ale on jest silny chłopczyk i jestem pewna że teraz będzie z górki :) Wszystkiego dobrego dla niego i dużo zdrówka :)

Seorise nadal trzymam kciuki. Ja takie przepowiadacze miałam przy Aru. Silne ci zrobią rozwarcie :)

Nie było mnie chwile a tu tyle się dzieje. Co u nas.. Zuzia o tej porze usypia tylko na rękach jak ją odłoże do łóżeczka to się budzi więc mało mam czasu na co innego. Dobrze że syn się ładnie bawi sam. W nocy śpię z nią bo po prostu źle się jeszcze czuję po cc i najgorsze jest wstawanie z łóżka.
Upały są straszne i Zuzu ciągle woła cyca. Mąż ma dziś kupić smoczek i zobaczymy czy załapie.
 
Ostatnia edycja:
Lilla a może zastosujesz np. espumisan na wzdęcia? Może męczą ją wzdęcia?
wzdec nie ma bo w kazdej pieluszce jest bak z kleksem, ale prawdziwej kupy brak.
Pola, Lilly, ale za często nie powinno się go używać, bo dziecko potem będzie miało spory problem, żeby samemu sobie poradzić. Też stosowałam u Mikołaja... Pytałam położnej, Tyle tylko pamiętam...
tez mysle ze nie uzywac tego rektalnego cuda za czesto bo sie jelita rozleniwia zanim sie rozruszaja

Adasiowi musieli usunac jedno jadro, na szczescie z drugim jest ok. Zdiagnozowali,bo mial opuchnieta moszne, zrobili usg i od razu zadecydowali o operacji
duzo sily Jagodko dla ciebie i zdrowia dla Adasia. Bedzie dobrze bo Adas jest pod dobra opieka. trzyma, kciuki za szybka poprawe &&&&&&&&
Sokoja Hubson pisała na str. 1976 :)
Venus nr strony zalezy od tego ile postow wyswietla na kazdej stronie, ja ustawilam max czyli 40/strone
Seorise, mysle, ze jeszcze dzis wrocisz na porodowke. I trzymam za to kciuki mocno.

Ja dzis w domu jeszcze, jutro rano do szpitala sie stawiam i chyba pojde do tutejszego jednak, bo moj gin mowil, ze nie beda czekac tygodnoa na wywolanie tak jak w Walbrzychu.
Oczwiscie skurczy u mnie zero nadal. Pancerns macica i uparte jak osiolek dziecko - i mam efekt :/
Seorise tez kciukuje.

Hubson, lepiej sie czujesz jak wiesz ze masz rozwiazanie niedlugo?


Ja bym nie wzgardziła dzisiejszym dniem :D jeszcze tylko dokończę piec bezę z bitą śmietaną i malinami i mogę rodzić. Rzeczywiście piękny dziś dzień :)
ale mi smaka na takie ciasto zrobilas. szkoda ze nie umiem piec bezy :p
nie zstąpiło. jutro idziemy na USG, a w piątek do chirurga.

od kiedy można kłaść dziecko w leżaczku-bujaczku itp?

ja na bujaczku plasko klade mloda od poczatku, teraz juz nie chce na plasko wiec ciut wyzej oparcie ustawiam
 
Ostatnia edycja:
Jagódka dobrze że lekarze od razu zauważyli problem, z jednym jądrem też sobie poradzi chłopak bez problemu :) a ty miałaś cc, że cię pionizowali?

Makota, ja dziś leżaczek wyciągnęłam, ale Zuzia jakoś jeszcze neispecjalnie chce w nim leżeć, najchętniej na rękach przy cycku by była...
 
Gratulacje dla rozpakowanych :)
Jagódko doczekałaś się w koncu:) Szkoda tylko, że nie obyło się bez przejść ale dobrze, że już po wszystkim i teraz życzę szybkiego spotkania i utulenia Adasia :)

Seorise kciuki zeby dzisiaj się akcja porządnie rozwinęła :)

Makota ja do leżaczka wkładam już od dawna mam rózne pozycję do ustawienia także myślę,że małej to nie szkodzi.

Lilla ja mam to samo tzn u Julki w każdej pieluszce jest kleks, kupę też robi co jakiś czas ale zastanawiam się czy tę baki jej nie męczą :/ Stosujesz coś na to??

Ja mam problem z Julką w dzień coś spać mi nie chce tylko żeby ją bujać:/ Męczące to jest bardzo:/

Kciuki dziewczyny dzisiaj fajna data także proszę rodzić :)
 
Makota mojemu Matiemu, siostrzeńcowi i siostrzeńcowi mojego P. też jąderka (tzn. każdemu po jednym) nie zstąpiły. Mati miał zabieg jak miał 1,5 roku. Siostrze i szwagierce powiedzieli, że do 2 roku życia mogą zstąpić :tak:

Undomiel Mati miał też wodniaka i sam się wchłonął :tak:
 
reklama
Do góry