reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Seorise coraz mocniejsze? Brałas kąpiel i nie ustępują/maleją? Jedz do szpitala może przyspieszą. Jak będzie 3 cm rozwarcia to dadzą oksy. Trzymam kciuki &&&
 
Seorise jesli skurcze sa naprawde bolesne to ja bym ponownie pojechała do szpitala. Jak długie masz te skurcze?
 
Seorise ja miałam tak z Mikołajem, też się namęczyłam ok 20 godz., pojechałam na porodówke i miałam 7cm rozwarcia;) Tego Ci też życzę! Mnie też bolało jak cholera :baffled:
 
reklama
seorise :) myślę, że najwyższa pora na poród :) może pęcherz przebiją i przyspieszy...? KCIUKASY :)

jagódka jak będziesz miała chwilę to napisz, co ostatecznie przyspieszyło poród ;) czy tak sam z siebie, jaki Adasiek duży, jak było w ogole (chyba szybko, przed północą pisałaś że rodzisz,a po 4 był kolejny post...?) no i cały czas mam nadzieję, że jakoś szybko się połączycie.

ja powoli kończę 38 tc.. nie myślałam, że donoszę aż tyle - bardzo się cieszę, jednak cały czas mam nadzieję nie rodzić słonika ;) więc chciałabym już wkrótce.. niechże będzie ten Grunwald ;-)

ja leżaczka używałam od razu przy córach i teraz też zamierzam, oczywiście ułożony na płasko... łóżko mam w sypialni, wózek w opcji taras-na zewnątrz, a w salonie/kuchni/tam gdzie jestem - leżaczek..
 
Do góry