reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Mój też się krztusi czasem przy jedzeniu cięzko cos z tym zrobic:(
ja karmilam lezac na plecach, a mala na mnie. troche pod gorke miala z ciagnieciem cycka, ale dzieki temu wolniej pila i mniej czkawek miala, i no i sie nie ksztusila mlekiem.

To będą najdłuższe dwa dni mojego życia :( :( :( :( :(
Elifit - szybko zleci, trzymam kciuki zacisniete &&&
Dziewczyny z dziećmi na świecie i te doświadczone. W co w ciągu dnia w taką pogodę jak dzisiaj ubieracie dzieci w domu?
Cały czas łapie jakieś jazdy a ciężko mi ocenić czy Mały jest dobrze ubrany. Niby jak śpi to nie jest mu za zimno ani za ciepło ale jak np je to mam wrażenie ze mu jednak za ciepło.
:what::what::what:
u nas upaly i dziec lezy tylko w pieluszce, ewnetualnie samo body. skarpetki nie trzymaja sie na nogach bez spodni, wiec nie zakladam. a do karmienia lepiej chlodniej bo wtedy lepej ssaja. w cieple sie rozleniwiaja.

Nie dam rady was nadrobic...przykro mi...na dodatek maly mial podwyzszone crp i bilirubine...niby jest dendencja do spadanka ale sie jeszcze dzis moze dowiemy.ja bym chciala jiz do domu bo nie daje tu rady fizycznie i psychicznie...w domu bede miala pomoc J i mamy a szczrgolnienJ w nocy...do tego dzis bardzo boli mnie szew i cycki.
Malgorzatkar po jakim czasie cie wypisali?
Kopacz sadze ze humor juz lepszy. rodzinka cie wspiera, wiec korzystaj. bylas sie oplukac pod prysznicem?

moje dziecko w nocy je teraz co 2h, a bylo juz co 4h. w dzien jakis dziwny system ze po godzinie od karmienia znowu do cyca chce, a potem spi 3h. np godz.11-12-15
 
reklama
3 raz pisze posta i sie wkurze zaraz...

Mam pytania:
1.Jak dlugo z was cieklo i ile?bo mam wrazenie ze u mnie koncowka...bo mam juz brazowawe plamienia i zadkie ze w sumie wkladki by starczyly
2.cesarzowe jak wugladaly wasze rany po cc?bo moja dzis boli bardziej niz wczoraj.nie wiem why.J stwierdzil ze sie goi i boli i ze od ocstaniseptu(czy jak to tam sie pisze).ja ze od dzisiejszego wysilku bo z malym chodzilismy po oddziale
3.czy wasze dzieci robilu od razu kupy?bo moj ma z tym problem...
4.nie pytanje...kurna nadal nie mam pokarmu.jak mi polozne na cyce naciskaly to cos tam lecialo ale nie mleko bo nie biale...wiec musze do dokarmiac mm :(
5. Jaka masc/krem polecacie na obale sutki najbardziej?

Jagodka mam nadzieje ze zaraz zacznkesz rodzic ;)
 
Ostatnia edycja:
Kopacz ale mleko wcale nie jest białe na początku, najpierw jest jak woda, potem jak się dziekco napije to leci bielsze, a w sumie to moje było takie niebieskawe jak ściągałam:tak: Nie schizuj z kolorem, jak coś leci to to JEST mleko i jest ok.
Pocieknie jeszcze i to długo, teraz leci mniej, bo mniej chodzisz, w sumie ja po sn krwawiłam jakieś 10dni, potem było plamienie do 4-5tygodnia po porodzie. Dziecko tylko na mleku matki może nie robić kupi i kilka dni i jest to normalne - zapytaj pediatrę przy obchodzie:tak:
Kopacz, Michalina.. tiaaa też mam taką nadzieję, ale nadzieja matką głupich:-p
 
Kopacz mi najbardziej lanolina pomogła na bolące piersi.
Przystawiasz Frania? Jak często? Jak dokarmiasz go mm i kiedy?
 
Dzięki za odpowiedzi. Ja to jednak jestem matka psychopatka. Rano było chłodno, potem wychodzi mi tu słońce i jest ukrop i wieczorem znów chłodniej. Więc biegam dziś i przebieram dziecia chyba po 10 razy i co chwilę sprawdzam czy mu ok. Ale nie narzeka. No trochę patrzy na mnie jak na wariata, jak tak nad nim kombinuje;)

W dodatku kryzys mnie dziś złapał, chyba przechwaliłam ostatnio mojego męża. Eh, nawet mi się gadać nie chce. :confused:

Miłego wieczoru Mamusie
 
reklama
1. To co leci z cyckow to siara i to dobrze. Pobudzaj piersi jezeli masz sile.
2.Co do kup nie wiem, ale pilnuja smolki.
3. Krwawienie ja mam nadal, ale b slabe, jak na slaba miesiaczke. Jak distalam pokarmu to zaczela sie pokazywac zywa krew.
4. Rana sie goi i J ma racje. Jak nie rozchodzisz to dluzej bedziesz dochodzila do siebie. Na poczatku boli a z biegiem chwil coraz lepiej..
 
Do góry