reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Wróciłam... Umieram, wszystko mnie boli..Piękne skurcze miałam w drodze powrotnej, ale siadłam w domu na dupie i już po skurczach:baffled: W ogóle to, albo się pocę na potęgę, albo wody mi odchodzą, bo jak poszłam do toalety w galerii, to całą wkładkę i majtki miałam mokre. Będę obserwować.
 
Elifit ale pomysl raczej, że to tylko dwa dni, a ten pierwszy już jest w połowie. Będzie co ma być, wszystkie trzymamy kciuki!!!

Jagodka chyba Ci się spieszy do spotkania z małym. Ja też już mam dość tych dolegliwości, ale w końcu ciąża ma trwać 40 tyg nie bez powodu. Tak sobie powtarzam :)
 
40 tygodni to termin umowny, a spacerem i tak porodu nie wywołam.. :sorry2: Siedzenie ciągle na dupie wcale nie jest dobre, trzeba trochę pokatować zastałe mięśnie, bo potem na porodówce będę kwiczeć..I tak, mam dosyć już ciąży.
 
Witam się i ja ;)
No zleciala bez większych sensacji tylko znow tak gorąco.

Ja po spacerze tez mam wrażenie jakbym cała mokra byla w dole ale myślę ze to z tych upalow. Ale lepiej się obserwować.

Musze poczytać o tej herbatce na laktacje może warto już pic.

Trzeba wyjść na spacer ;)

Miłego dnia.
 
cześć dziewczyny.
ja mam od wczoraj taki ból jak na @ i w krzyżu. Cała nocka nie przespana. Myślę, ze nic z tego nie będzie, ale obserwuję.
Z chęcią poszłabym spac ale nie da rady:-:)-:)-:)-( Już kiedyś tak miałam tylko całą oc a nie tak jak teraz drugą dobę.
Agulam mam podobnie jak Ty , tylko bez plamień.
Gratuluję wszystkim rozpakowanym :-):-)
Życzę miłego dnia :happy::happy::happy:
 
A ja byłam na lodach i u kuzynki.. I znowu mnie boli po bokach brzucha.. Raz z 1 raz z 2 strony.. I znowu nie wiem czy to skurcze czy ból ale nie wiem czego:( tak 4,5 cm od pępka... Mam teraz tak codziennie ale dziś to jest uporczywe.. Doradźcie coś.. Czy ktoś tak miał.. ?????? :( Zreszta brzuch mam jak skała jak zawsze:(
 
Dziewczyny z dziećmi na świecie i te doświadczone. W co w ciągu dnia w taką pogodę jak dzisiaj ubieracie dzieci w domu?
Cały czas łapie jakieś jazdy a ciężko mi ocenić czy Mały jest dobrze ubrany. Niby jak śpi to nie jest mu za zimno ani za ciepło ale jak np je to mam wrażenie ze mu jednak za ciepło.
:what::what::what:
 
reklama
Dzieciaki jak jedzą wykonują duży wysiłek dlatego się trochę pocą.
A w co jest Twój Szymek w dzień ubrany?
 
Do góry