reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
dzień doberek - dalej 2 in 1.

wczoraj dostałam info od s. michaliny, że nadal w dwupaku - zajęta bardzo remontem. Pewnie się odezwie jak znajdzie chwilkę czasu.

Za to Emyly się wczoraj tez nie odzywała....

widzę, że większość zabrała się za wywoływanie porodów ;-). Elifit, Jagódka, Agulam - obstawiam Was na ten weekend :tak:.

makota tak jak dziewczyny radzą, zaciągnij męża do najprostszych czynności przy dziecku i wyślij na spacer, a Ty w tym czasie wypocznij.

pola - super, że zaczynacie normować sobie wszystko, teraz powinno być z górki.


Dzisiaj zrobilismy sobie rodzinnie leniwą sobotę. leżeliśmy w łóżku do 9.30, a wieczorem Mąż obiecał mi randkę :-D.
 
Sokoja, korzystajcie z randek póki możecie. Ja mojemu mężowi trulam o randkę przed porodem ale nie zdążyliśmy :)
 
Witam,
U nas wszystko ok, rozpakowywać się nie zamierzam przed środą, aczkolwiek w końcu zaczęłam się pakować :-D
Jeszcze kosmetyczka i suchary zostały mi do dopakowania.
W sumie zrobiłam 3 torby, 2 podręczne (moja i dziecka) i jedna duuża z zapasami.
Nie mogłam się zdecydować co wziąć więc w bagażniku będzie ta duża i mąż mi ją będzie przynosił i będę na bieżąco uzupełniała z niej zapasy. Jak będą warunki to mi ją zostawi.

Co do pomocy mężów, pamiętajcie, żeby ich nie strofować, nie wytykać błędów, nawet jak dziecko będzie miało pieluchę tył na przód:rofl2: Mężowie to sprytne bestie i szybko przeżucą na Was wszystkie obowiązki wykręcając się: ja nie umiem, boję, że zrobię krzywdę, ja nie mam cycków itp...
Wiem bo sama tak zrobiłam i pierwszy raz został sam z Małą tak, że ją wykąpał, nakarmił i uspał jak miała ponad rok.
Wcześniej oczywiście mi pomagał, kąpał, ale nigdy nie spędził z nią czasu sam na sam, bez mojej pomocy.

Teraz mam nadzieję, że tym razem uniknę tego błędu :sorry2:
 
Agulam, chyba już czas na Ciebie. :tak: Jak będzie bardziej krwawo to chyba szpital wskazany?
Ja mam spore ilości takiego budyniowatego kremowego śluzu.. Ale czuję, że szyjka się skraca/rozwiera, bo ciągle mnie kłuje i piecze w środku i im dłuższe kłucie, tym więcej potem śluzu..
ma razie obserwuej,jest barzdiej brazowo/bezowy......najgorzej ze nei mam kogo sie poradzic w sensie lekarza bo na urlopie,umuwioan polozna tez ....

Angelika zeby katarek szybko przeszedl:)


dziewczyny odpoczatku chlopow wykozrystywac do pomocoy,znam takeigo co ma 4zdieci i ani razu piluchy nie zmienil:no:ja bym na to nie pozwolila,...
 
ja tak w ramach poprawiania sobie humoru, przypomniałam sobie, że na I usg genetycznym młody był o tydzień starszy
więc jest szansa, że mój realny termin jest na 21 lipca ;)

makota89
z tym wnętrostwem się nie przejmuj za bardzo.. u większości chłopców jąderko w ciągu 1 roku życia samo zstępuje..
trzeba to skontrolować, ale wierzę, że będzie dobrze.
..a męża bym obudziła, gdy już nakarmisz, a młody nie będzie chciał spać, przebudź M, powiedz że jesteś tak zmęczona, że
boisz się że upuścisz dziecko, a trzeba go pobujać żeby usnął.
U mnie 9/10 i tak ja wstawałam, ale świadomość, że można na faceta liczyć też dużo daje. Mojego trudno było dobudzić i szybciej
sama sobie z dziewczynkami radziłam...

Katka gratki z powodu rozpoczęcia 37 tc :D

Catsun 38 tc to już całkiem całkiem :D

jagódka dobry spacerek nie jest zły ;) ja mojemu powiedziałam, że mnie też dzisiaj trzeba "wyprowadzić" - sama nie chcę chodzić,
i po zupce jedziemy na plac zabaw, nad rzękę, a potem do knajpki na drugie :D

Agulam obstawiam stopniowe schodzenie czopa.. albo rozszerzanie szyjki (wtedy pękają naczynka i też jest podbarwienie krwią)
&&&&&&&& :D
 
hej dziewczynki!!!
nadal 2w1. niby spałam w nocy ale śniły mi się bardzo dziwne sny z porodami i dziećmi :)
jest kilka dziewczyn na pograniczu już może niedługo nowy wysyp bobasków ?? :)
 
Angelika poczekaj az zacznie chodzic i porzadnie wymuszac.. :p smieje sie. Tutaj mowia aby zmoczyc palec pokarmem i wsadzic do dziuba. Swojemu obecnie zanim oporzadze to daje smoka. Uspokaja sie i moge karmic.

Smoczek be he nie chce tknąć:p ja to ise mu chyba nachyle i napsikam z cycka do buzi bezposrednio;p

Sokoja, korzystajcie z randek póki możecie. Ja mojemu mężowi trulam o randkę przed porodem ale nie zdążyliśmy :)

My też nie zdążyliśmy:(

ma razie obserwuej,jest barzdiej brazowo/bezowy......najgorzej ze nei mam kogo sie poradzic w sensie lekarza bo na urlopie,umuwioan polozna tez ....

Angelika zeby katarek szybko przeszedl:)


dziewczyny odpoczatku chlopow wykozrystywac do pomocoy,znam takeigo co ma 4zdieci i ani razu piluchy nie zmienil:no:ja bym na to nie pozwolila,...

Dziękuje w imieniu Franka i w sumie moim też:)
 
reklama
Do góry