reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

ka.wo Oli oczy już ok, małe ropki tylko były, moje w miarę, dużo lepiej niż wczoraj, świetlik działa, zaraz przejdę się do apteki po visine, bo nie mam żadnych kropli w domu, a visine dla mnie rewelacyjne są i zawsze pomagały... dobrze że mi się nic nie rozwija, noszę soczewki, gdzies mam okulary, ale nie mam pojęcia gdzie ani jakie moce szkieł tam są...
 
reklama
Witam sie porzadnie, bo rano tylko na chwilke zajrzalam.

Makota, pewnie minie Ci to plamienie. Moze owa wspaniala pani doktor z bozej laski chciala Ci oszczedzic skomplikowanego porodu i pomogla w szybszym otwieraniu szyjki? ;)

ja juz po wyprawie do laboratorium, zawiozlam siuski do badania na dzisiejsza wizyte. Za godzine jade do kardiologa po opis holtera, a potem gin. Wieczorkiem skoczymy na dzialke na czeresnie, bo na miescie kupic nie idzie. Nie lubie teraz w koncowce nie miec planow. Choc sily na ganianie coraz mniej.

Katka, no chcialam dzis, ale wiadomo, ze to male w brzuchu ma w nosie moje chcenie ;)

ka.wo, dzis juz lepiej, dziekuje :)

milego dnia babeczki :)
 
Hej dziewczyny! Moze ktoras mnie pamieta. Podczytuje was regularnie, ale jakos weny brak na pisanie, szczegolnie ze robie to z komorki. U mnie tez wczorajszy dzien i nocka to nieporozumienie. Nie dosc, ze budzilam sie z 15-20 razy w nocy na siku, caly czas sprawdzalam czy mi wody odchodza (taki mam wkret ostatnio), to rano obudzilam sie i czulam jakby do wszystkich konczyn doczepione byly 10 kilogramowe ciezarki. Na nic sily nie mialam. Dzis juz jest o wiele lepiej.

Hobbit ja rodzilam sn i mialam lyzeczkowanie. U mnie roznica byla znaczna. Pobporodzie krwawilam dwa - trzy tygodnie, a po lyzeczkowaniu troszke ponad tydzien. Po porodzie krwawienie bylo nie tylko dluzsze, ale tez bardziej obfite, choc w pierwsze dni po zabiegu tez mocno lecialo. Krwawienie po stracie bardziej przypominalo to miesiaczkowe.

Nie wiem czy ktoras sie spotkala z taka teza, ale nam na szkole rodzenia (ponad trzy lata temu) polozna uczulala, ze po odejsciu czopa juz sie nie kapac (tylko prysznic) i odpuscic wspolzycie ze wzgledu na brak bariery ochronnej.
 
Ostatnia edycja:
Kurde wstałam zjadłam śniadanko i myślę położę się jeszcze, skoro lepszych planów brak. A padnięta jestem totalnie po tej nocnej akcji. No i się położyłam ledwo i słyszę. Wrr, Brum, trach !!! Sąsiedzi piętro wyżej remont zaczynają o ja pierdziele:banghead::banghead::banghead::banghead: świetnie
 
Witam w dwupaku :-) Wstałam może z pół godziny temu i stwierdziłam, że to złe samopoczucie to przez długi weekend było :-p No bo każdy gdzieś jechał, miał jakieś plany i ok. A ja miałam plan urodzić dziecko i co - dooopa :-D

Lecę Was doczytać, bo widzę, że gorąco było :-)
 
jagodka - mi się sina skóra zrobiła nad pepkiem dokladnie na dziurce po kolczyku, ale to już mam od kilku miesięcy, ale rozstępów tam nie widać, tylko skóra zrobiła się w tym miejscu taka błyszcząca:/ ciekawe jak to będzie wyglądało po porodzie, z perspektywy czasu teraz strasznie żałuje tej dziurki, ale kto w wieku 15 lat zastanawia się nad tym co będzie po ciąży?:p

Ja dziś mam wizytę kwalifikacyjną w szpitalu mam nadzieję, że dostanę skierowanie do porodu, bo nie wyobrażam sobie rodzić gdzie indziej....
 
witam:)

seorise
to powodzenia zebys zdala 'test' pomyslnei

makota
moze hobit ma rcje ze masaz szyjki Ci babka zrobila

oj Tusiaczek oby remont u sasiadow szybko sie skonzcyl bo pzry malym dziecku moze byc problem:sorry2:


moj brzuch widze zwiekszyl swoja objeetosc,swedzi mnie przez to,kilka rozstepow znow wyszlo:baffled:ehhhh
------------------------------------------------------------------------
nocke miałam srednia,usnelam szybko ale tak od 3 co chwila sie budzilam,plecy/kregoslup mnie bola masakryzcnie jak na @

---------------
dzis sloneczko wyszlo ale wieje strasznei,wyszlam na balkon pranie wieszac i glowe chce urwac,musze spinacze dokupic:-D


miłego dnia:)

sennosc mnei ogarnia,chyab kawusie sobie zapodam:tak:
 
Ale żółć mi się ulała.. Kurwic mnie strzeliła. Teci0owa przyszła do mnie, że facet od montażu ma jakieś za długie uchwyty i wystaje to ponad kasetę z roletą:szok: Poszłam na dół.. patrzę no kicha jak nie wiem, pytam się gościa jak on jest przygotowany do montażu, skoro tak to wygląda? A on do mnie że on takie dostał (dali mu takie) i innych nie ma i że mogę sobie zadzwonić do biura obsługi. No k*rwa, tym tonem gościu to ty ze mną gadać nie będziesz. Mówię mu, że skoro tu jest, to on reprezentuję firmę na G i nie będę z nikim innym rozmawiać, bo telefonów do nich to ja mam powyżej uszu i nie dość, że mają ponad tygodniowe opóźnienie, on też się dziś pół godziny spóźnił to jeszcze nie jest przygotowany do montażu tak jak powinien. I że ja w ciąży na finiszu nie będę się denerwować czyjąś rażącą niekompetencją. Gębę z wrażenia otworzył.. I co? Jest 11, a żadna roleta jeszcze nie wisi...
 
seorise co do dziurki na pępku to ja tez mam skore tam siną.....lekarka mi powiedziała ze to przez bardzo malutki dopływ krwi do tej skory....i nie daje pewności ze to wroci do "normalnego koloru" ....wygląda- okropnie.....ale mam nadzieje ze przejdzie z czasem......:):):):):):):):):)


no kochane.....do piątku juz niedaleko......:):):):):) co prawda jakos watpie ze w terminie się uda....ale zawsze jakiś punkt zaczepienia jest:):) bardziej nastawiam się jednak na lipiec:):):)
 
reklama
Dzień doberek.

Poodpoczywałam wczoraj, wieczorem mieliśmy krótki wyjazd z Mężem do znajomych także jakoś minęło, ale humor to mam dzisiaj taki, że lepiej żeby mi nikt więcej za skórę nie zachodził!!!!

Jagódka skóra wokół pępka tez mi isę zrobiła jakaś taka sino-brązowa i błyszcząca jak któraś pisała - na szczęście póki co rozstępów brak (tfu, tfu, tfu).

Powodzenia na wszystkich dzisiejszych Waszych wizytach!
 
Do góry