reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Jagodka - tez mam siny pepek i tak jak Arabelce porobily mi sie rozstepy na przodzie brzucha :tak: moim zdaniem urodzisz przed terminem, tzn jak zdejma Ci pessar, ale rozne cuda sie zdarzaja... Jezeli dziecko rozwija sie prawidlowo, moze sie szykowac na swiat...
Tusiaczek - pewnie sie zestresowalas i teraz bedziesz sie jeszcze bardziej kontrolowac...

Po kontroli sytuacji doszlam do wniosku, ze mam sluz podbarniowny krwia. Z tego co czytalam, czop moze sie odrywac do kilku tygodni przed porodem wiec wygladaloby to na normalny obiaw. Pewnie wczoraj lekarka cos tam nuszyla i przez to zaczelo sie plamienie, albo ten czop bedzie mi powoli odchodzil...

Jezeli bede mocno spanikowana to sobie wieczorem pojade na IP
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry dziewczyny!

Który maluch zrobi dzisiaj prezent swojemu tatusiowi :-) ?! Jakieś chętne do porodu w tak piękny dzień? Pamiętam, że ktoś miał ochotę na tę datę, Hubson?
 
Fajna data na urodzinki :) Moja mama ma dzisiaj swoje 18 -te :cool2: Dziadek zemdlał jak się dowiedział, że babcia urodziła córę, a mieli już 3 synów ;-) Także gotowe do rodzenia dalej działać, żeby do połnocy się wyrobić:-D
 
Makota, jeśli to krwawienie,plamienie będzie się zwiększać powinnaś to mimo wszystko skonsultować - żeby lekarz sprawdził skąd ta krew - czy np, nie odkleja się łożysko. Bo krwawienie z szyjki na tym etapie, to normą może być już - wszystko bardziej ukrwione, a wczoraj ta zołza mogła o coś zahaczyć i naczynko trzasnęło. A jakiego koloru ta krew? Żywo czerwona, czy brązowa raczej?
 
Jagódka mi Ola tak wypychała pępek, że mam kilka rozstępów i niestety teraz niedawno skóra tam się zrobiła sina i doszło ze dwa nowe... nie chcę cię straszyć...
 
Dzień dobry :)
wyspałam się dzisiaj.
Córka jeszcze śpi, planów na dziś brak.
Za to od rana całe forum jest w wielkie wykrzykniki i prawie wszystko jest pogrubione. Nawet każda emotka ma swój własny wielki wykrzyknik. Też tak macie?
 
Jagodka - rano byla czerwona, a teraz juz brazowawa. To wyglada ewidentnie tak, jakby ona cos mi naruszyla, albo jak odchodzacy czop. Ten czop moze sobie odchodzic az do porodu? Teraz to ja sie juz wszystkiemu bede bacznie przygladac... :dry:
 
Doti też tak mam. Pewnie znowu jakieś testy.

GiB, Elifit chyba dziś nie było.
Makota, może odchodzić jeszcze długo, czasem odchodzi dopiero na porodówce, nie ma reguły. Ale jak zmienia kolor na brązowy, to pewnie nie czop, tylko po badaniu.

Obczajacie, facet od rolet poszedł najpierw do teściów posiedział tam trochę, teraz patrzę, a jego samochodu nie ma:shocked2: Kuźwa pojechał gdzieś! Ja pierdzielę, nie dość, że się spóźnił pół godziny, to pewnie jeszcze zapomniał mojej rolety.. A tak wszyscy zachwalali tą firmę:no:
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Ja dziś pospałam i nie mogłam się zwlec z łóżka, a było już po 8 :-D ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że poszłam spać 00.40, a ok 5 mąż mnie obudził :sorry2: Nie mniej jednak gdyby nie budzik to bym pół dnia przespała :-p

Makota - małpa z tej lekarki, ale co poradzić :-( mam nadzieję, że czujesz się dobrze i, że to tylko pęknięte naczynko - najgorzej, że będziesz teraz siedzieć jak na szpilkach i obserwować :dry:

Catsun - nie mart się ja mam zamiar poczekać z porodem jeszcze 4 tyg, więc sama nie będziesz :tak: za to mam pewność, że nie przenoszę, bo na 30.07 - czyli wyznaczoną datę mam umówioną cc jeśli wcześniej się nic nie będzie działo, także na 100% nie będę sierpniówką :-D

Małgorzatkar - a jak tam z oczami twoimi i Oli?

Pola - ja miałam cc i tyle podłączonych kroplówek, że pewna nie jestem, ale tylko szaleniec podpiął by mnie pod oksy, więc raczej nie miałam :tak:

Hobbit - po cc jakoś szybko się oczyściłam, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że pewnie sami sporo usunęli zabiegowo zanim zaczęli mnie szyć, więc moje doświadczenia mogą nieoddawać rzeczywistości :sorry2:

Hubson - jak dziś samopoczucie? Mam nadzieję, że dobre :-)

Też mi wylazły jakieś przebrzydłe rozstępy nad pępkiem, niby małe - ok 2-3cm, ale czerwone :wściekła/y:

Pewnie coś jeszcze napisać miałam, ale jak zwykle żelek :dry::eek:

Czy tylko mi się dziś NIC nie chce:confused: Mam w planach pojechać do lab z moczem na posiew, bo w ostatnim badaniu jakieś bakterie wyszły i na pocztę muszę się przejść, a nie chce mi się jakbym miała przynajmniej hekter pola zaorać :-p
 
Do góry