reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Oj a ja jeszcze nie chce.

ja też w mniejszości, która nie chce jeszcze rodzić aczkolwiek ostatnio już mnie to wszystko przytłacza. Gdyby nie ten zakichany staż na n-la mianowanego to chciałabym już rodzić no ale jest jak jest i idealnym dla mnie rozwiązaniem będzie jak urodzę min. dzień po terminie :tak:
 
reklama
Łóżeczko stoi .. mogę rodzić :) :D :D

Byłam z synem na kałużkach pomiędzy ulewami. Dziwna ta pogoda dzisiaj. I po 20 min spaceru brzuch mnie tak ciągnął że szok. Spojenie też coraz częściej boli a już był spokój :(

Mamo_bobasa pochwalisz się niunią? :)
 
Torba prawie spakowana zatem wkrótce moge rodzic :) pozostało mi jeszcze dopakowac koszule do porodu i po porodzie ale musze je najpierw wyprasować.
Ale ja chyba tez należę do mniejszości ze nie spieszy mi sie jakos super z porodem. Jednak nie chciałabym przenosić i marzeniem dla mnie jest urodzić 2-4 dni przed terminem :)
 
ja bym już powoli chciała urodzić, ale jeszcze tydzień, a potem niech się dzieje co chce.... byle do wesela ;-)

Tak jak pisałam robię dzień lenia i dobrze mi to wychodzi :-D, nawet moich mężczyzn wysłałam na zakupy, żeby mi tyłka pytaniami gdzie, co jest nie zawracali ;-)

Pogoda u nas też do dooooopy, co chwilę leje :baffled:
 
Torba prawie spakowana zatem wkrótce moge rodzic :) pozostało mi jeszcze dopakowac koszule do porodu i po porodzie ale musze je najpierw wyprasować.
Ale ja chyba tez należę do mniejszości ze nie spieszy mi sie jakos super z porodem. Jednak nie chciałabym przenosić i marzeniem dla mnie jest urodzić 2-4 dni przed terminem :)

To tak jak ja;)
 
cześć dziewczyny :-)

ja też bym chciała już z jednej strony urodzić, jestem już strasznie zmęczona tym stanem i nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moją malutką:-) a z drugiej mała mogłaby jeszcze posiedzieć ze 2 tygodnie :tak: torbę dla siebie mam prawie spakowaną, tylko malutką muszę spakować i kupić jeszcze kilka rzeczy:tak:
dzisiaj mojemu M coś odbiło w pozytywnym sensie, zrobił obiad, sprząta i nie pozwala mi się do niczego dotknąć:-) także dziś leniu****e:-D

miłego popołudnia ;-)
 
magdalenka ty pytałaś czy trzeba iść na czczo na badania?? nie trzeba. morfologie, hds, gbs, możesz byc po jedzeniu. mocz najlepiej przynieść taki z nocy więc i tak bedziesz na czczo. ja ostatnio byłam robić te badania i zapomniałam o moczu.. wysikałam sie po 5 rano i poszłam spac.. wstałam o 8 to już se odpuściłam. wysikałam się w ośrodku. na czczo trzeba iść jak cukier mierzą. ale ty mierzysz sama z cukrzyca.
 
Widzę dziś można powiedzieć że większość chętna do porodu:D To ja też chcę za tydzień:D!:-D

Co do torby to ja już mam spakowaną, łóżeczko stoi ale jeszcze sam szkielet bez pościeli itd, ubranka poprasowane.. Jeszcze mi zostało poukładać poprasowane rzeczy w półce i już.. Ale to planuję na next tydzień;)

życzę lepszego samopoczucia :))!
 
hej
kupił mi mąż nową baterię i mam telefon znów :) zjadłam lody z bitą śmietaną i już w ogóle lepiej się zrobiło. tylko oczy łzawią, pewnie bez okulisty sie nie obędzie, niestety...
 
reklama
Wróciłam, nadrobiłam poboczne wątki i czytam co dziś naskrobałyście.. Przez kilka dni urosłam 1cm w obwodzie, drogę powrotną zniosłam lepiej niż wyjazd:tak: Ale to już ostatni raz w dwupaku był. Wczoraj był jakiś szklarz u nas i zmieniał nam silikon przy oknach w całym domu, a jutro uwaga uwaga - przyjeżdża facet od rolet!!! Na swoje szczęście zadzwonił w piątek, bo już miałam jutro dzwonić i robić rozpierduchę


Mamo bobasa,
dlatego, jak pisałam, ciąże z zatruciem rozwiązuje się cesarkami.. Bardzo współczuję Ci wrażeń:no: i mam nadzieję, że jednak ciężki poród nie będzie miał wpływu na życie i rozwój Waszej córeczki. Życzę Wam dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu:tak:
 
Do góry