reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Hej, czytam i czytam i coraz to nowe posty publikujecie wiec nie zdanzam :p

Po truskawkach zmian skórnych u córki nie zauwazylam.
Pies ma się lepiej mimo ze niczym nie płukalismy oka. Świetliki musimy kupić koniecznie i te sol fizjologiczna. Maz zabral mnie dzisiaj do maka na lody. niestety oni nie rozumieja podwójna polewa więc dostałam z pojedyncza ale i tak wciagnelam ze smakiem. zaraz karmie mala i idę spac. dobranoc
 
Jagódka- Ja też marzę by wytrzymać jeszcze tydzień a później może mały się zbierać;) My prawie w tym samym tyg i dniu ciąży;) Kiedy wyciągają Ci pessar? Coś czuję że mnie zostawisz samą jak Ci go wyciągnął:p :( :-(


Ianka- Miłe zaskoczenie:) Oby takich więcej;) :tak:


Katka- Ja to bym chciała móc cycem karmić:) Wierzę w to że to możliwe:p Mimo że siara nie kapie z cycka, nie mam miseczki E itd.. No ale podobno to wcale nie wskazuje na to czy się będzie miało mleko czy nie.. Czasami bolą czy pieką mnie sutki i tyle.. :confused:
 
Bo ani rozmiar ani siara w ciąży nie mają znaczenia przy karmieniu. Wszystko wyjdzie po porodzie. Też bym chciała karmić. Martwię się już na zapas.


Żołądek mnie boli. No spa pomoże???
 
Ostatnia edycja:
katka zalezy jaki ból. ale może pomóc. nie zaszkodzi

catsun - rozmiar nie ma znaczenia.. mam koleżanke płaska na co dzień całkowicie.. a karmi już 5miesiąc. mi się z cyckami tez nic nie dziaje. na początku ciąży trochę bolały, kolor sutki zmieniły na ciemniejszy i tycio urosły..ale nawet rozmiar mi się nie zmienił.. z natury raczej nie wielkie mam.
 
reklama
Do góry