reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Melduję się! Ale pospałam:szok: Strasznie głupie sny miałam... Wczoraj strasznie zmęczona byłam tą eskapadą do playa i hurtowni i chyba użeraniem się przez telefon z tymi od rolet i z kliniki okulistycznej. Dziś jedziemy do przychodni się przepisać, bo już mało czasu zostało, a jutro mam wizytę u gina i pakować się muszę na wyjazd. Ciekawe czy dziś zadzwonią umówić się na ten montaż rolet:confused2: Jeśli tak to jeszcze mi dojdzie sprzątanie po tym, ale już przynajmniej będę miała to z głowy i sporo chłodniej w salonie:tak: A dziś przydałoby się pojechać po jakąś zabawkę dla rocznego synka mojej przyjaciółki - w Dzień Ojca ma 1 urodziny, a będziemy się widzieć na pewno na tym wyjeździe:tak: Co polecacie dla rocznego chłopczyka??

Trzymam mocno kciuki za Darunie - bo to chyba dziś jej dzień?:tak:
 
reklama
Dzień dobry:) witam się w dwupaku:) Karolek jednak nadal trzyma mnie w niepewności:) moi rodzice wybierają się na długi weekend w góry, mama przeżywa że pewnie urodzę w tym czasie:D

Do gina będę dzwonić za chwilę. Wczoraj na wizycie lekarz stwierdził, że wolałby żeby urodziła teraz bo za 3 tyg. dziecko będzie duże a ja jestem szczupła:D tym ostatnim to mnie rozbawił:D wyglądam jak mały słoń albo wieloryb, a gin tu o szczupłości:-D
Pola ja na brzuszek nakładam zwykła oliwkę z Hippa albo olejek migdałowy.
Arabelka post o 03:41:szok: dlaczego ty nie śpisz?
Ianka będę wdzięczna za info:)
Agulam mamy ten sam termin porodu:)
Kropka&pączek trzymam kciuki za wyniki i ktg:)
Malgorzatkar spokojnie nie denerwuj się, przedszkole korzysta ze sprawdzonego przewoźnika jak sama piszesz. Jednak tak to jest być mamą kobieta cały czas się martwi.
Kum nie wiem czy nie dostanę teraz jakiegoś leku, zobaczę co gin zadecyduje.
Jagódka tak jak malgorzatkar polecam klocki drewniane.
 
Gosiu no tak bez szału, bo ja na urodzinach nie będę, ale jakiś drobiazg chciałam wręczyć, myślę, że nie więcej niż 50zł. Roczniak nie za mały na drewniane puzzle? Kurcze już zapomniałam jak to z tymi Małymi dziećmi jest:zawstydzona/y:

Kum, Agulam i Kropka - gratuluję donoszenia ciąży!

Graża za Ciebie też trzymam kciuki w takim razie, koniecznie skonsultuj z lekarzem te wyniki
 
Dzien dobry.
Ja dzis znowu snieta jestem, slabo mi, boli zab i glowa. Do dupy :(

Graza, powodzenia i skonsultuj ten wynik z kim

Darunia, powodzenia, dzisiaj Twoj wielki dzien :)

Nie odniose sie do wszystkiego, co piszecie - nie mam sily :(
 
Jagodka moja Ola własnie tak w okolicach 10-11 miesięcy dostała pierwsze puzzle drewniane, takie wiesz deseczka i na niej kilka "rzeczy" do układania i fajnie się tym bawiła. dla małych dzieci są wersje, że jak podniesiesz ten puzzel, to pod spodem jest rysunek, co tam powinno być i one są właśnie dla takich koło roczniaków, a koszt to od ok.18zł. w żłobku tez tego mieli sporo. innym prezentem może być telefon-smartfon, laptop taki z obrazkami (Ola też miała taki na 6 przycisków, uczył "kółko, kwadrat, trójkącik itp"), nieśmiertelna wywrotka/beczkowóz/policja itp
 
Jagodka moja Ola własnie tak w okolicach 10-11 miesięcy dostała pierwsze puzzle drewniane, takie wiesz deseczka i na niej kilka "rzeczy" do układania i fajnie się tym bawiła. dla małych dzieci są wersje, że jak podniesiesz ten puzzel, to pod spodem jest rysunek, co tam powinno być i one są właśnie dla takich koło roczniaków, a koszt to od ok.18zł. w żłobku tez tego mieli sporo. innym prezentem może być telefon-smartfon, laptop taki z obrazkami (Ola też miała taki na 6 przycisków, uczył "kółko, kwadrat, trójkącik itp"), nieśmiertelna wywrotka/beczkowóz/policja itp

Wiem o czym mówisz, bo mamy kilka takich tacek;-) Tylko już zapomniałam, kiedy się tym zaczęła interesować:tak:

Hubson ząb Cię boli? Może stąd to crp??
 
reklama
Kopacz, w okolice Mińska, do stajni celinów czy jakoś tak...

to kojarze, to za minskiem jeszczem :-D ale w sumie nie wiem czy w warszawie czegos ciekawszego by nie znalezli :eek:

Melduję się! Ale pospałam:szok: Strasznie głupie sny miałam... Wczoraj strasznie zmęczona byłam tą eskapadą do playa i hurtowni i chyba użeraniem się przez telefon z tymi od rolet i z kliniki okulistycznej. Dziś jedziemy do przychodni się przepisać, bo już mało czasu zostało, a jutro mam wizytę u gina i pakować się muszę na wyjazd. Ciekawe czy dziś zadzwonią umówić się na ten montaż rolet:confused2: Jeśli tak to jeszcze mi dojdzie sprzątanie po tym, ale już przynajmniej będę miała to z głowy i sporo chłodniej w salonie:tak: A dziś przydałoby się pojechać po jakąś zabawkę dla rocznego synka mojej przyjaciółki - w Dzień Ojca ma 1 urodziny, a będziemy się widzieć na pewno na tym wyjeździe:tak: Co polecacie dla rocznego chłopczyka??

Trzymam mocno kciuki za Darunie - bo to chyba dziś jej dzień?:tak:

odpoczniesz na dzialce przynajmniej :-D dobrze ze mi przypomnialas o dniu ojca hehe bo zapomnialam :sorry:

hm dla chlopca rocznego....tez mi sie wydaje ze dziecko juz sie moze zaczac interesowac tymi drewnianymi puzzlami bo te ksztalty itd :happy: wstyd sie przyznac, ale chyba nie wiem co roczne dziecko interesuje :baffled: dowiem sie za rok :-D


wszystkie powinnysmy trzymac kciuki za Darie i blizniaki :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry